Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hamen veremem vala diom ki alışsın birden incecik olacak halimiz yok ya,evet alışkın değilim fazla kiloya hiç 60 üstüne çıkmadım bu zamana kadar değişik olacak :KK1:

Heralde birden veremeyiz zaten. Kısmet bakalım sonrada birlikte rejime başlarız. Emziren anne rejimi :KK1:

hamen veremem vala diom ki alışsın birden incecik olacak halimiz yok ya,evet alışkın değilim fazla kiloya hiç 60 üstüne çıkmadım bu zamana kadar değişik olacak
bnmki biseyy diemio masumum 4 yil sonra oldugu icin saglikli olundaa nasil oluosa dio ama bn fazla kilo alcagimi sanmiorum 1.65 boyum kg da5... 20 kilo alsamm 70 cocuk ciksa 60 olurum gerci Rabbimiz bilirr amaaa :):)

Öldüm gülmekten :KK9::KK9: Çocuk çıksa 60 diye yazmışsınya koptum resmen. Sen hedefi yüksekten açtın ben 20 kiloyu almak istemiyorum yaa. 10-12 alsam yeter :KK1: Zayıflar fazla almazmış ya ona güveniyordum ama zayıflığımda kalmadı ki artık :KK1:

Canım Mekanı cennet olsun babacığının. Çok şükür benimkiler hayatta. Çok ta düşkünüz. Hergün babamla ayrı annemle ayrı konuşuruz telefonda. Her hafta görüşürüz mutlaka. Ablam ile aşmışız kendimizi günlük 1-2 saat arası rahat telefonda görüşürüz. Eniştem bile der sanki almanyada kardeşin her hafta görüşüyonuz ne konuşuyonuz bu kadar diye :KK1: Allah yokluklarını aratmasın valla. Sizede sabır versin.

amin saol canımm.. heheh dam haklı ne buluyonuz o kadar konuşacak yaaa :KK1: ben eşimle bekarken o kadar konuşuyodum hatta daha fazla evlenince bitti o günler:KK1:

Bende normalde balık etlıyım nekadar zayflarsam zayıflım hep bi etli dolgun halim var😃eşime dıyorum daha 15 20 kilo alcam dıye .kendini öyle fıxlemişli yok sen almazsm az daha alırsn okadar dıye kendini kandırıyo zavfllım😜😜👶

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Boşver daha iyi öteki türlü durmadan yeme çok şişeceksin dese daha mı iyi ? O kendini kandırsın son ay seni görünce yanıldığını anlar. Belki çok ta almayıp sen yanılırsın belli mi olur bu işler. Forumda en çok kiloyu bi bakmışsınız ben almışım gidiyom :KK1::KK1: Almıcam almıcam deyip alır giderim belki :KK9::KK9:

Heralde birden veremeyiz zaten. Kısmet bakalım sonrada birlikte rejime başlarız. Emziren anne rejimi :KK1:

Öldüm gülmekten :KK9::KK9: Çocuk çıksa 60 diye yazmışsınya koptum resmen. Sen hedefi yüksekten açtın ben 20 kiloyu almak istemiyorum yaa. 10-12 alsam yeter :KK1: Zayıflar fazla almazmış ya ona güveniyordum ama zayıflığımda kalmadı ki artık :KK1:

heheh yeni konu açarız artık o zaman :KK1: emziriyorum zayıflayamıyorum,yardım edin falan hahahhah :KK1:

amin saol canımm.. heheh dam haklı ne buluyonuz o kadar konuşacak yaaa :KK1: ben eşimle bekarken o kadar konuşuyodum hatta daha fazla evlenince bitti o günler:KK1:

Valla bende oyle ıkı ablam var ben en küçükleriyim ortanca ablamla gunde en az bir saat konuşuyoruz😃😃buyuk ablamlada haftada bir iki 5 dk okadar.aynı kan can ama herkez bir olmuyo malesef

Bende normalde balık etlıyım nekadar zayflarsam zayıflım hep bi etli dolgun halim var😃eşime dıyorum daha 15 20 kilo alcam dıye .kendini öyle fıxlemişli yok sen almazsm az daha alırsn okadar dıye kendini kandırıyo zavfllım😜😜👶

azcikk gobekk olursaa kizz gobiss cikmis haa diip beni gulduruoo sende ekmek bide kalorili seyler fazlaa tuketmee kocisininde hosunaa gider zamanla penguen gibii yuruyecegizz ayyy Ya Rabbimizz hamilelikk elbiseleride var sirin sirin

kızlarr dün giremedim neler neler kaynatmışsınız öyle :))) sabırla tümünü okudum bişi kaçırmayım diye :KK76: sormak istediğiniz herşeyi bana sorabilirsiniz benim ikinci hamileliğim doğum hakkında sonrasında öncesinde herşey için yardımcı olabilirim sizlere tabi o zmanla bu zmana bir değil doktor ve hastane konusunda bi çok şey değişmiş ben 6 aylıkken öğrenmiştim cinsiyetini ve erkek demişlerdi ama doğumda kızım oldu :KK1::KK1: ondan bu sefer nasıl güvenicem doktorun dediğine bilemiyorumm :KK52:

Valla bende oyle ıkı ablam var ben en küçükleriyim ortanca ablamla gunde en az bir saat konuşuyoruz😃😃buyuk ablamlada haftada bir iki 5 dk okadar.aynı kan can ama herkez bir olmuyo malesef

benimde bi ablam var bende onla haftada 2-3 kez 5-10 dakika konuşurum,evet canım herkes farklı oluyo tabi

azcikk gobekk olursaa kizz gobiss cikmis haa diip beni gulduruoo sende ekmek bide kalorili seyler fazlaa tuketmee kocisininde hosunaa gider zamanla penguen gibii yuruyecegizz ayyy Ya Rabbimizz hamilelikk elbiseleride var sirin sirin

Yok en fazla 56 kiloya cıktım ama 45 ede insem hala zayıf gozukmuyrm.gobegım yanımda yok ama kalıplıyım biraz.popoda jennifer lopez gibi 😝😝😝😝

kiloya gelince ben 50kiloyla hamile kalmıştım 65 kiloyla doğum yaptım ertesi gün hemen merakla kiloma baktım 52ydim kendime sadece iki kilo almışım onuda hemen cik verdim tabi bide emzirirken alınan kilolar var aman diyim dikkat edin gereksiz şeyler yemeyin herkesin demesine inanmayın hamurişi ne bebeğe ne bize faydası var meyve ağırlıklı sulu şeyler yiyin az az sık sık yiyin aç kalmayın ama doymayında fazla :KK1:

Seninki de iyi cesaret. Ben o kadar yapamazdım. Akrabalara ayıp olur der mecbur alırdım içeri. Zamanla evlilik oturunca aşılıyor zaten böyle problemler kalmıyor. Biz şu anda daha gereksiz problemlerden kavga ediyoruz mesela bana neden nescafe yapmadın, niye bu perdeyi düzgün çekmedin gibi :KK1::KK1:
Hormanlardan ama benle alakası yok :KK9::KK9:

e ama cnm on gunde 3 gun 4 gun evde ondada benii tek mii birakacakk :) yazik banada yeni gelindim o zamanlardada kimsemde yok zaten buraciklarda ailem merkezde.. hemm bnmkide oylee kizzz gunes perdelerini kendisi cekip oyle disarii cikioo deli kizzz bunlarrr:KK70:

kızlarr dün giremedim neler neler kaynatmışsınız öyle :))) sabırla tümünü okudum bişi kaçırmayım diye :KK76: sormak istediğiniz herşeyi bana sorabilirsiniz benim ikinci hamileliğim doğum hakkında sonrasında öncesinde herşey için yardımcı olabilirim sizlere tabi o zmanla bu zmana bir değil doktor ve hastane konusunda bi çok şey değişmiş ben 6 aylıkken öğrenmiştim cinsiyetini ve erkek demişlerdi ama doğumda kızım oldu :KK1::KK1: ondan bu sefer nasıl güvenicem doktorun dediğine bilemiyorumm :KK52:

ayyy ciddi misin,benim eşimde öğrenmeyelim cinsiyeti dedi doktor ikna etti öğrenecez,onun aklında da senin düştüğün durum var ya cinsiyetin tam tersi çıkarsa diye...:KK1::KK1::KK1: 6 aylıkken de geçmiş ama yine bilememiş doktor :KK1:

Ne bileyim hiç bitmiyor muhabbetimiz :KK1:

olsun muhabbet iyidir yaa :KK1:

:KK1::KK1: şok şok şok. Bir yanlış cinsiyet tahmini daha. Ee herşeyini hazırlamışsındır erkeğe göre sonra hoppp nur topu gibi bir kız. Şaka gibi. Allah sağlık versin de kızlar mavi, erkekler pembe giysin ne yapalım :KK9:

kiloya gelince ben 50kiloyla hamile kalmıştım 65 kiloyla doğum yaptım ertesi gün hemen merakla kiloma baktım 52ydim kendime sadece iki kilo almışım onuda hemen cik verdim tabi bide emzirirken alınan kilolar var aman diyim dikkat edin gereksiz şeyler yemeyin herkesin demesine inanmayın hamurişi ne bebeğe ne bize faydası var meyve ağırlıklı sulu şeyler yiyin az az sık sık yiyin aç kalmayın ama doymayında fazla :KK1:

Bende plates yapıyodum hamile kalnca bıraktm .üç aya işten cıkınca tekrar baslıcam bakalım

Seninki de iyi cesaret. Ben o kadar yapamazdım. Akrabalara ayıp olur der mecbur alırdım içeri. Zamanla evlilik oturunca aşılıyor zaten böyle problemler kalmıyor. Biz şu anda daha gereksiz problemlerden kavga ediyoruz mesela bana neden nescafe yapmadın, niye bu perdeyi düzgün çekmedin gibi :KK1::KK1:
Hormanlardan ama benle alakası yok :KK9::KK9:

e ama cnm on gunde 3 gun 4 gun evde ondada benii tek mii birakacakk :) yazik banada yeni gelindim o zamanlardada kimsemde yok zaten buraciklarda ailem merkezde.. hemm bnmkide oylee kizzz gunes perdelerini kendisi cekip oyle disarii cikioo deli kizzz bunlarrr:KK70:

Aa haketmiş canım seninki de. Ben yapmak isterdim ama sonucundan korkardım gibi geliyor. Ee bir şey demedi mi sana eve almayınca :KK9:

ne guzell istee bencee kocanin hosunaa gidioo bozulur diee korkuoo adamcagizz:KK70::KK70:

Tabi canım biara cok zayflamştm yuzüm çöküyo en cok popda kuculmuştu her akşam zorla kilo aldırıcı seyler yedırıyodu eskı halıne don diye.resımlerımı çekip karşılaştırıyodu😃😃😃deli.

istee ben zayifim cnm kaba hesapp buu :KK70::KK70: 50+20=70 70-10=60 onuda yavas yavas 55 e cekerim ins:)

X