Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya kızlar ben cocugum olsun eşimin ailesı onu sevsin istemiyorımya.biliyorum yanlış duşunuyorum ama uzaktan karnıma bakmaları sevmelerı bile beni rahatsz edıyo.kaynpedermle konuşmuyorum zaten kaynanamıda sevmıyorum off sureklı bize gelcegını duşunmek bile beni rahatsz edıyo.eşim üzülmesin giye soyleyemiyrm ona bunları tabiki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tabi canım biara cok zayflamştm yuzüm çöküyo en cok popda kuculmuştu her akşam zorla kilo aldırıcı seyler yedırıyodu eskı halıne don diye.resımlerımı çekip karşılaştırıyodu😃😃😃deli.

yaaa bakk seninki de guzelmis resim cekioo haa :) ayy kizz 9 aylikkenn o fotolara dahaa coookkk bakarr :):) senn iyisimi alistirmayaa bakk

Ya kızlar ben cocugum olsun eşimin ailesı onu sevsin istemiyorımya.biliyorum yanlış duşunuyorum ama uzaktan karnıma bakmaları sevmelerı bile beni rahatsz edıyo.kaynpedermle konuşmuyorum zaten kaynanamıda sevmıyorum off sureklı bize gelcegını duşunmek bile beni rahatsz edıyo.eşim üzülmesin giye soyleyemiyrm ona bunları tabiki

anamm nie oyle diosunn kizz bnm kayinvalidemde bnmle ilgilenmio istioki her isi tutayim ama 4 yil olmuss ister istemezz sakiniyorum is yapmaktan halim de olmuo dedigi su hele ben iss tuttumm sana ne oluo die halsizligimden yanii. esime soylesem kiyamet kopcak bide ben hep oraliim dusun yani edim eve geldiginde rahat ediorum evimize gelioruz

neden konuşmadığını onları sevmediğini sormucam,illa bişiler olmuştur durup dururken onları sevmemezlik olmaz,ama o bebekle araları düzeltebilirsiniz canım bence bu kadar olumsuz düşünme,torunları sonuçta,bak benim eşimin annesi vefat etmiş,hayatta olup torununu görmesini o kadar isterdim ki hiç tanımadığım halde,babası hayatta ama psikolojik sorunları var arada değişiyo duygulaı galiba pek anlamış değilim,arayıp sormuyo,düğüne bile gelmedi,torununun olacağından da haberi yok olsada pek tepki vereceğini sanmıyorum ,ama onunda sevinmesini,arayıp sormasını isterdim,o yüzden bazı şeyleri zamanı geçmeden hayattayken yaşamak lazım.

neden konuşmadığını onları sevmediğini sormucam,illa bişiler olmuştur durup dururken onları sevmemezlik olmaz,ama o bebekle araları düzeltebilirsiniz canım bence bu kadar olumsuz düşünme,torunları sonuçta,bak benim eşimin annesi vefat etmiş,hayatta olup torununu görmesini o kadar isterdim ki hiç tanımadığım halde,babası hayatta ama psikolojik sorunları var arada değişiyo duygulaı galiba pek anlamış değilim,arayıp sormuyo,düğüne bile gelmedi,torununun olacağından da haberi yok olsada pek tepki vereceğini sanmıyorum ,ama onunda sevinmesini,arayıp sormasını isterdim,o yüzden bazı şeyleri zamanı geçmeden hayattayken yaşamak lazım.

Tabiki öyle ama babasıyla aramz düzelsn istemiyorum.cok nefret doluyum cınku ona karsı.kaynanamla aramz iyi hiç bişeye karışmaz bişey demez saf bi insan.ama yaşananlar yıprattı işte herseyi.bi buçuk yıllık evliyim eşimle evliligmn ilk ayları sadece onun ailesı yuzunden tartışmakla geçmişti. Ama bi senedir mükemmeliz nazar nazar😀😀😀😀maşallah

Tabiki öyle ama babasıyla aramz düzelsn istemiyorum.cok nefret doluyum cınku ona karsı.kaynanamla aramz iyi hiç bişeye karışmaz bişey demez saf bi insan.ama yaşananlar yıprattı işte herseyi.bi buçuk yıllık evliyim eşimle evliligmn ilk ayları sadece onun ailesı yuzunden tartışmakla geçmişti. Ama bi senedir mükemmeliz nazar nazar😀😀😀😀maşallah

aman bırak hiçbişi yapma onunla ilgili o zaman, eşinle iyi olda gerisi önemli değil :nazar::nazar::nazar:

aman bırak hiçbişi yapma onunla ilgili o zaman, eşinle iyi olda gerisi önemli değil :nazar::nazar::nazar:

Cok şükür bi senedr ufak bi kavgamz yok.ama cocuguma torunum dıye sevmesını duşunmek bile beni sinir edıyo.konuşmuyrz evımede gelemiyo ama bıanda cıkar gelırse naparm bilmiyrm.gaddar olmak istemiyorum ama cok hakedıyo of bilemedm yani

Cok şükür bi senedr ufak bi kavgamz yok.ama cocuguma torunum dıye sevmesını duşunmek bile beni sinir edıyo.konuşmuyrz evımede gelemiyo ama bıanda cıkar gelırse naparm bilmiyrm.gaddar olmak istemiyorum ama cok hakedıyo of bilemedm yani

evet gelmeyipde şimdi torun için gelebilirlerde ama yapacak bişi yok gelsin gördün gitsinn

allah kolaylık versin canım yaa işinde zor hani,eşin ne diyo bu konuda

Oda babasıyla konuşmıyo şuan cokta uzuluyo bazen.ben dıyorum babandr gt konuş ama ben konuşmam en azından şuanda degıl evimede gelmesini istemiyorum dedim.oda seni zorlamam sma konuşmayads gıdersem sendız gıtmem diyo.ama eskisş gbi bize gelemez o mesafeyı korurum diyo.

Oda babasıyla konuşmıyo şuan cokta uzuluyo bazen.ben dıyorum babandr gt konuş ama ben konuşmam en azından şuanda degıl evimede gelmesini istemiyorum dedim.oda seni zorlamam sma konuşmayads gıdersem sendız gıtmem diyo.ama eskisş gbi bize gelemez o mesafeyı korurum diyo.

anladım canımm, ne diyeyim hayırlısı neyse o olsun sizin içinn :KK34:

istee ben zayifim cnm kaba hesapp buu :KK70::KK70: 50+20=70 70-10=60 onuda yavas yavas 55 e cekerim ins:)
:KK1::KK1:

Bende sevmem. Seni o yüzden iyi anlıyorum. Her suratlarına baktığımda hatta düşündüğümde bile yaşanılanlar aklıma geliyor. Bende sevsinler istemiyorum ama sevecekler elden bir şey gelmez. Bir de ilk torun olacak benim bebişim. Doğumda gelip kalmamasını diliyorum bende. Sonucta kendi annem kalacak birde ona gerek yok ama şimdiden onları düşünüp canımı sıkmak istemiyorum. Sende sıkma bence oluruna bırak yeri gelince tepkini göster. Açıkçası onların yüzünden lohusalığımızı ve hamileliğimizi zehir etmeyelim kendimize.

yooo ne diecekk hakliyim hakli oldugum zaman ses etmezz dahaa bide ceketin icinee gull koymuss benii kandiracakk:)

Kesinlikle haklısın :KK1: iyi bari romantiklik yapıyormuş :KK1:

anladım canımm, ne diyeyim hayırlısı neyse o olsun sizin içinn :KK34:

Amin inşş.bazen dışunuyorum benmi abartıyrm diye.yani kendi kendime dert edıyorm işte.içimde rahat etmiyo eşim oldugu için arada.

X