Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm kızlar geç oldu ama anca ekleyebilmem bu da benim göbişim :)
image.jpg

Seni bizim grubun becerikli annesis.ilan ediyorum ssupersin yaaa
Bunu anneme okutmam lazım .. Kız ben en fazla düğme dıken biriyim kendimi astım kızçem sayesinde basit belki ama benım için super :) eşim dıyo 3 yıllık karımın ilk defa seni Böyle Goruyom .. Derya Baykal dıyo bana artık .. Gecen bi gömleğinden bez torba yaptım :) bu arada instagram saolsun fikirler oradan

Kızlar bu gece bişi daha hallettim . Hanfendiye isimli cerceve yaptım .. Bunu belki hastane kapısına da asabilirim .. Nette gormustum örneğini , kapıya boydan boya güpürlü kurdele koyuyorlar .. Fikir olur belki , bu arada bebek çantası için olan keseleri de koyuyorum cok derli toplu oldu çantası .. Keselerden biri dogum sonrası hemşirelere vermek üzere hastane çıkışı var diğerlerinde , farklı takımları . Ne olur ne olmaz fazla kıyafet koydum ...
Ay kapı süsünde isminizde keselerde çoook güzel bayıldım

Teşekkür ederim canım bence de grup olarak çok iyiyiz hiç öyle aşırı şişen ödemi olan yok maşallah inş doğuma kadar böyle oluruz da Şubat'a kalmaz eski halimize kavuşuruz

Masallah fitifitim sende ben gibi minnak kalmissin. Neremize sigiyo bu bebisler?:KK57:

İyii geceler kızlar yalnız son sayfayi okuyu verdim :) bugün yoruldum yinee ama bebisimin cogu isi tamam :) bi tek ana kucagi pike takımı küvet takımı haaa bide bnm esofmanla ic çamaşırlarimm kaldı.. Ne cokk sey varmis daha yaaa :KK43: ben bitti saniodum :) onlarda babamizii beklioo :KK66:

Ohh bitmis cogu. Walla basit gibi gorunsede cidden cok ciddi bi is. Yormadan kendini yavas yavas yap cnm

Bunu anneme okutmam lazım .. Kız ben en fazla düğme dıken biriyim kendimi astım kızçem sayesinde basit belki ama benım için super :) eşim dıyo 3 yıllık karımın ilk defa seni Böyle Goruyom .. Derya Baykal dıyo bana artık .. Gecen bi gömleğinden bez torba yaptım :) bu arada instagram saolsun fikirler oradan

Kiz masallah. Ne guzel yapmissin kese isini. Nerden buldun onlari? Bende simdi bebisin cantasini hazirladimda. Butun kiyafetlerini koyasim var ay bu guzel bunu giysin yok yok bunu giysin. Ayy bi kac haftaya icinde olcak onlarin. Inanamiyorum hala:KK61:

Kiz masallah. Ne guzel yapmissin kese isini. Nerden buldun onlari? Bende simdi bebisin cantasini hazirladimda. Butun kiyafetlerini koyasim var ay bu guzel bunu giysin yok yok bunu giysin. Ayy bi kac haftaya icinde olcak onlarin. Inanamiyorum hala:KK61:
Bende aynıyım hatta fazladan tulum koydum dayanamadım :) canım keseleri Kızılay'da moda çarşısı var pasaj oradan aldım ıyıkı almışım tavsıye ederim cok derli toplu oldu .. Çeyizini gibi yerlerde de bulabilirsiniz .. 75krs tanesi bide cok ucuz . Yıkadım mis gibi oldu .. Çantayı hazırlarken duygulandım bende . Eşime anlatıyorum aksam böyle hazırladım dıye iki tarafta uzak bide yetişemezlerse doguma kocam var b tek yanımda

aldikca eksikler cikiyor dimi :KK43: hatirlatigin iyi oldu cnm aynen bizde küvet banyo takimini daha almadik aman önemli olanlar alindi digerlerinide doguncada aliriz insAllah, sehirden uzak degilizya, yani sende öylesindir eminim :)
Aynenb ama küçük gibi görünüyor amaa ooo bitmio miniklerin cicileri güle güle giydirmeyi nasip etsin Mevlam hepimize :) tüm hamislere
. Ohhh ne guzel baya tamamlamışsınız hadi gözün Aydın tamamladıkca mutlu olur insan .. Hayatım boyunca evlilikte dahil en zevkli alışveriş bunlar
Heheeh ceyizimi düzuncede böyleydim ben :) Rabbimiz hep böyle güzel yorgunluklar versin ins :KK66:

Kızlar bu gece bişi daha hallettim . Hanfendiye isimli cerceve yaptım .. Bunu belki hastane kapısına da asabilirim .. Nette gormustum örneğini , kapıya boydan boya güpürlü kurdele koyuyorlar .. Fikir olur belki , bu arada bebek çantası için olan keseleri de koyuyorum cok derli toplu oldu çantası .. Keselerden biri dogum sonrası hemşirelere vermek üzere hastane çıkışı var diğerlerinde , farklı takımları . Ne olur ne olmaz fazla kıyafet koydum ...
Çok şirinler kız :) bende bugün hastane çıkışını vee cantamii hallettim geriye işte bi kaç seyim kaldı

Ya benm annemin elinden gelir böyle şeyler o yapıyor diye ben hiç ugrasmam düğme dikmeyi yeni öğrendim bunları yapsamda becerememki helal olsun sana bu cerceveyi bende gördüm ama işte becermek lazım :)

Slm kızlar geç oldu ama anca ekleyebilmem bu da benim göbişim :) Eki Görüntüle 1306508
Ayy anoom kızlar ben foto cektimde güldum kendime maşallah sizee :KK70:
Ohh bitmis cogu. Walla basit gibi gorunsede cidden cok ciddi bi is. Yormadan kendini yavas yavas yap cnm
Halada eksikler var cnm yaa ama besigimizi de. Aldık annemle istedim gibi olfu içime sindi geriye bebisler kaldı vee kocisimdeee.:) özledim ulenn

Kizlaaaarrrr catliyiruuumm engel olamıyorum :KK43:
Önerisi olan var mi
Çatlamalar henüz kırmızı renkteyse lierac solusyon engelliyormuş sanırum canım cilt uzmanı Dr demişti. Baskada bilmıyorum .. Ben hiç çatlamadım sma 2-3,gündür kaşıntı ve gerilme var göbeğinde :KK43:

X