Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İi geceler kızlar bugünlerde telaş aldı beni eksikleri tamamlamaya çalışıyorum sanki yarın doğuracak gibiyim hala magnetlerime başkayamadım yarın çikolatamı drajelerimi bir de isim etiketlerimi alacam annemlere geldim 2 günlüğüne umarım burda doğurmam tüm eşyalar Mersin'de kaldı çünkü. Bugün yeğenimin bir yaş doğum günü vardı tüm aile bir aradaydı doğum öncesi herkesi görmüş oldum helalleştik nolur nolmaz die gerçi hepsi kızdı bana doğuma gidiyom savaşa değil die. Bide hepsi çok kilo aldığımı söyledi dudaklarım bile silikonlu gibiymiş yarına foto çekilip koyacam bi bakın ya gerçekten öyle miyim :KK43:
Aa çok sevindim iki günde olsa annenlerde olmana :)
Hepimiz sistik canm takilma veririz kilolari dogumdan sonra
R üyamda sezeryan olmuşum ertesi hafta önemli bi yemek var eski kiyafetlerime girmeye çalışıyorum bi oluyor süper eski ölçülerime kavuşmuşum

Ya aslında çok takmıyorum kiloyu ama içeri girmemle biri minik fil biri ayıcık biri de damperli kamyon deyince noluyo ya dedim :) ya onlarda şaka yapıo ablalarım bunları diyen zaten kötü niyetle diilde işte ne bilim ödem falan yok sanıyordum ama varmış
Amaan kuzum ya annemle abimde bana un çuvali diyor ee hayatimda hiç bu kilolarda olmamistim ki bide toplam 11kilo aldim yani çokta değil ama oluyor işte ben halimden şuan için memnunum dogumdan sonra göbek filan kalmasında bicimsiz şekilde başka bişey istemiyorum

Ayy cok teşekkür ederım. Tatlım sana da dediğim gibi herkesden uzak olunca onlar beni en son 55 kılo ile hatırlıyorlar böyle artı 20 kg bi anda gorunce şaşırıyorlar . Benim göbek 2 haftada büyüdü baya
. Kızzz 2 haftada nolduysa göbek coştu benim büyüdü baya daha ne kadar büyücek merak edıyorum
Bebiş büyüyor annesi bebiş büyüdükçe gobiste büyüyor maşallah ona

Gunaydinnn canolarr :)
Nasilsiniz bakalim??gobisler cosmus herkesin :) ben de ayniyim valla her gun birz dsha buyuyo sankii
Bu arada ben dun cantalarimi hazirladim.bildigimiz cek cek bavul oldu 2tane sigmadi el bavullarina:KK54:
Bi de puset olcak, kapi susu cikolata vs. Cantasi da...tatile gider gibi gidiyoz :KK53:
Yazik esim unutmiyim telastan diye unutmaaaa baslikli bi kagit hazirlayip anahtarliga asti.
Heyecan, panik tavann kizlarrr:mad:

Ilk gobis show benden gelsinmn

Eklentiler

• IMG_20141117_083710.jpg
    IMG_20141117_083710.jpg
    549,2 KB · Görüntüleme: 43
Gunaydinnn canolarr :)
Nasilsiniz bakalim??gobisler cosmus herkesin :) ben de ayniyim valla her gun birz dsha buyuyo sankii
Bu arada ben dun cantalarimi hazirladim.bildigimiz cek cek bavul oldu 2tane sigmadi el bavullarina:KK54:
Bi de puset olcak, kapi susu cikolata vs. Cantasi da...tatile gider gibi gidiyoz :KK53:
Yazik esim unutmiyim telastan diye unutmaaaa baslikli bi kagit hazirlayip anahtarliga asti.
Heyecan, panik tavann kizlarrr:mad:

Ilk gobis show benden gelsinmn
günaydın canımmm, çoştu ki tam çoştu koca göbişlerrr,ama senin o kadar yok göbiş maşallahh :nazar:
bende dün çantamı hazırladım,duyguya bi çanta yeter dedim ama 2 çanta zor aldı,birde süsler falan ayrı çantada onlaraa,aynen tatil bavulu gibi oldularr :confused: bende gece bi uyanıom ıslaklık var mı falan kaç kere lavaboya gidiom bilmem :KK57:

günaydın canımmm, çoştu ki tam çoştu koca göbişlerrr,ama senin o kadar yok göbiş maşallahh :nazar:
bende dün çantamı hazırladım,duyguya bi çanta yeter dedim ama 2 çanta zor aldı,birde süsler falan ayrı çantada onlaraa,aynen tatil bavulu gibi oldularr :confused: bende gece bi uyanıom ıslaklık var mı falan kaç kere lavaboya gidiom bilmem :KK57:
Uykular yalan oldu zaten kuzum yaa:KK43:

birileri göbek show mu dedi :confused::confused:
Çanta dedim dedim benım hazır değil bıgun hazırlıyorum bende :) bu arada cok guzel görünüyorsun masallah aylacım

Aa çok sevindim iki günde olsa annenlerde olmana :)
Hepimiz sistik canm takilma veririz kilolari dogumdan sonra
R üyamda sezeryan olmuşum ertesi hafta önemli bi yemek var eski kiyafetlerime girmeye çalışıyorum bi oluyor süper eski ölçülerime kavuşmuşum
Kavuşuruz inş canım ama takmıyorum sonrasını yeğnim 30 küsür kilo aldı şiMdi eskisinden de fit ama birden olmuo Bikaç aya ihtiyaç var

Gece sık sık fena sancılarım oldu doğuruyorum diye çok korktum bilmediğim bi hastanede bilmediğim doktorlarla olacak sandım da geçti ama
Sancılar 1 dk ya yakın sürüyordu ve araları baya sıktı

Gece sık sık fena sancılarım oldu doğuruyorum diye çok korktum bilmediğim bi hastanede bilmediğim doktorlarla olacak sandım da geçti ama
Sancılar 1 dk ya yakın sürüyordu ve araları baya sıktı
aman canım dikkat et sancı gelince pozisyon değiştir hareket et

X