Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aa çok sevindim iki günde olsa annenlerde olmana :)
Hepimiz sistik canm takilma veririz kilolari dogumdan sonra
R üyamda sezeryan olmuşum ertesi hafta önemli bi yemek var eski kiyafetlerime girmeye çalışıyorum bi oluyor süper eski ölçülerime kavuşmuşum

Amaan kuzum ya annemle abimde bana un çuvali diyor ee hayatimda hiç bu kilolarda olmamistim ki bide toplam 11kilo aldim yani çokta değil ama oluyor işte ben halimden şuan için memnunum dogumdan sonra göbek filan kalmasında bicimsiz şekilde başka bişey istemiyorum

Bebiş büyüyor annesi bebiş büyüdükçe gobiste büyüyor maşallah ona

Gunaydinnn canolarr :)
Nasilsiniz bakalim??gobisler cosmus herkesin :) ben de ayniyim valla her gun birz dsha buyuyo sankii
Bu arada ben dun cantalarimi hazirladim.bildigimiz cek cek bavul oldu 2tane sigmadi el bavullarina
Bi de puset olcak, kapi susu cikolata vs. Cantasi da...tatile gider gibi gidiyoz
Yazik esim unutmiyim telastan diye unutmaaaa baslikli bi kagit hazirlayip anahtarliga asti.
Heyecan, panik tavann kizlarrr

Ilk gobis show benden gelsinmn
günaydın canımmm, çoştu ki tam çoştu koca göbişlerrr,ama senin o kadar yok göbiş maşallahh
bende dün çantamı hazırladım,duyguya bi çanta yeter dedim ama 2 çanta zor aldı,birde süsler falan ayrı çantada onlaraa,aynen tatil bavulu gibi oldularr bende gece bi uyanıom ıslaklık var mı falan kaç kere lavaboya gidiom bilmem

Uykular yalan oldu zaten kuzum yaa

birileri göbek show mu dedi
Çanta dedim dedim benım hazır değil bıgun hazırlıyorum bende :) bu arada cok guzel görünüyorsun masallah aylacım

Kavuşuruz inş canım ama takmıyorum sonrasını yeğnim 30 küsür kilo aldı şiMdi eskisinden de fit ama birden olmuo Bikaç aya ihtiyaç var

Gece sık sık fena sancılarım oldu doğuruyorum diye çok korktum bilmediğim bi hastanede bilmediğim doktorlarla olacak sandım da geçti ama
Sancılar 1 dk ya yakın sürüyordu ve araları baya sıktı

Gece sık sık fena sancılarım oldu doğuruyorum diye çok korktum bilmediğim bi hastanede bilmediğim doktorlarla olacak sandım da geçti ama
Sancılar 1 dk ya yakın sürüyordu ve araları baya sıktı
aman canım dikkat et sancı gelince pozisyon değiştir hareket et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…