Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

söyledi ama ben konulara cevap yazmakta hala problem yaşadığım için sadece okumakla yetiniyorum çoğu zaman :KK43::KK43:

bazen dakikalarca meleğimi hissedebilir miyim diye elimi karnıma koyup kendimi dinliyorum :KK34::KK34:

vücut sağlığı için enbiya suresini oku, yüz güzelliği için yusuf suresini oku, sesli yasin suresini oku dedi

doğa sevgisi için vivaldi dinlet dedi

Anladım canım tesekkur ederm.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnş canımya.eşim kımıldatmak için her akşam karnıma yapmadıgını bırakmıyo.konusuyo sarkı soyluyo seviyo.biraz çatlak bi kocam varda😜😜😜😜

aynenn benim kocada oylee dur bn hissederim diooo bn hissetmiorumm sen nasil hissedeceksinn diorumm :) istee Rabbimiz in bize verdigi nimett istee hissederizz azz kaldi:)

şişmeye çok meyilliyiz demekki :KK1: iç iç soda gerççekten rahatlatıyo insanıı

Ayy valla şişmeye meyilliyiz de fazla kilo olarak şişmesek bari :KK1: İçiyorum şimdi rahtalarım İnş Allah.
Ben arabada bile midesi bulanan biriyim aslında. Hep korkmuşumdur hamilelikte çok bulanır diye düşünüyordum. Zayıfımda bünye kaldırmaz yata yata geçiririm diyordum. RAbbim hiç zorluk çektirmedi çok şükür. Sadece bu şişkinlik. O da hiç sorun değil o bulantıları yaşamaktansa şişeyim :)
Allah herkesein yardımcısı olsun hele bulantısı ve koku hassasiyeti olanların.

aynenn benim kocada oylee dur bn hissederim diooo bn hissetmiorumm sen nasil hissedeceksinn diorumm :) istee Rabbimiz in bize verdigi nimett istee hissederizz azz kaldi:)

İnş canım .eşim dun ruyasnda beni gormüş dogum yapmışız oglumuz oldu diyo.e bende kız gördum.inşşallah saglıklı sıhatli benim gördüğüm olur😃😃😃😃

İnş canım .eşim dun ruyasnda beni gormüş dogum yapmışız oglumuz oldu diyo.e bende kız gördum.inşşallah saglıklı sıhatli benim gördüğüm olur😃😃😃😃

Benim eşimde erkek görmüş ben kız gördüm. Duam seninle aynı :) Amin.

Ayy valla şişmeye meyilliyiz de fazla kilo olarak şişmesek bari :KK1: İçiyorum şimdi rahtalarım İnş Allah.
Ben arabada bile midesi bulanan biriyim aslında. Hep korkmuşumdur hamilelikte çok bulanır diye düşünüyordum. Zayıfımda bünye kaldırmaz yata yata geçiririm diyordum. RAbbim hiç zorluk çektirmedi çok şükür. Sadece bu şişkinlik. O da hiç sorun değil o bulantıları yaşamaktansa şişeyim :)

Ya sorma ajan gıbıyım her yerden kimsenin duymadıgı kokuları duyyorum😀😀koku var dıyorum herkez yoo ne kokusu dıyo

kızlar ne mezunusunuz,bölümler ne...aklıma geldi de bi soram dedim :KK1:

Ya sorma ajan gıbıyım her yerden kimsenin duymadıgı kokuları duyyorum😀😀koku var dıyorum herkez yoo ne kokusu dıyo

Haha ajan seni :KK1:
ben sadece sigara kokusunda kötü oluyorum o da çok değil aslında ama eşime baskı uyguluyorum bıraksın diye. Ayy çok rahatsız oldum git değiş üstünü falan. Yoksa aşırı değil :) Ama sırf o bıraksın diye :) İyilikten yani :)

ins gonlumuzden geceni Rabbimiz saglikli sihhatlii verirr bnm icimede erkek doguyoo cunku oglumuz olursaa hep yusuf koycaz adini dedik herzamanda yusuf ismini Rabbbimiz karsima cikardii artik bilmiyorum saglikli olsundaa kizimda olsun oglumdaa

daha kilo alamadım ben yaaa :KK1: 59-60 arası giip geliyorumm :KK1: aynen bulantı yaşamaktansa bu şişmeyi bende tercih ederimm :KK51: evet onlar daha kötü

Haha ajan seni :KK1:
ben sadece sigara kokusunda kötü oluyorum o da çok değil aslında ama eşime baskı uyguluyorum bıraksın diye. Ayy çok rahatsız oldum git değiş üstünü falan. Yoksa aşırı değil :) Ama sırf o bıraksın diye :) İyilikten yani :)

Benimkide içiyo malesef .ama bizim evde evlendgmden beri sigara içmek yasak balkona atıyorum herkezı.kımsede itıraz edemiyo despotum biraz.eşim evde bi tane içiyi işten gelince rahatsz etmiyo beni çünkü sigara sonrası agız sipreyi kullandırıyorum😃😃😃😃

ins gonlumuzden geceni Rabbimiz saglikli sihhatlii verirr bnm icimede erkek doguyoo cunku oglumuz olursaa hep yusuf koycaz adini dedik herzamanda yusuf ismini Rabbbimiz karsima cikardii artik bilmiyorum saglikli olsundaa kizimda olsun oglumdaa

Tabiki önce saglık .ama Allah biliyo gonlumde kız var.hayrlısı artık

X