Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

helee doktora da bakk aley ediyiii, yuhh kız o kadarda değill anaaa seni üşengeç anniş senii yaaa bak şimdide durduramazlar senii

Günaydin hamisler insaallah bir ay sonraki annisler :)) nasilsiniz? son haftalarimiz ne alemlerdesiniz? Aralik annelerinde dogumlar baslamis. bizim forumda yok daha galiba ? bakalim ilk kim olucak :)) kizlar ben asaga doguru baski hisediyorum arada bir. benim gibi olan hiseden varmi?

günaydınn canımm,doğru tesbitt bir ay sonra anne olucaz hepimiz yaaa vala artık ağırlaşmaya başladım,her sabah yan taraflarımın ağrısıyla uyanıyorumm,geçecek diye sabrediyorum evet kasıma girdik aralık anneleri doğurmaya başladı maşallah bizde merak ediyoz bakalım ilk kim olacak.canım bende aşağı baskı gibi değilde batma gibi hisediyoorum benim bebiş ters ayaklarla tepiyo annesini sen nasılsınn

Ii bari canm için rahatladı hiç degilse
bebisine de maşallah nst de kemer sıkıyor ya ondan sanırım hareketlerini fazla hissediyoruz
Oyle oldu kuzum da benim nst de kemer yok ki iki tane aleti bantla sabitliyolar.biri jalp atisi biri sanci aparatiymis

Ben de benimkine önceden söylesem seve seve yardım ederdi de şimdi bu halde görmek hoş olmuo die hayatta girmez
benim kociş işe gitmese iyi bi keseler beni ama işi kaçıyo gibi hemen koşarr valaaa napalım böle kabul etsinler sonuçda ikimizin bebeği olacak tek yapmadıkk hihh

Diger bebis iyi dimi?

Gece 1.30 da bi aralik bebisimiz daha dunyaya gelmis. Gebelik zehirlenmesiyle almislar.
O simdilik iyi de nolcagi belli olmaz cok kucukkk..bu gebelik zehirlenmesi isi sakat valla.ben hala kesemedim tuzu yiyemiuommm..ama risk iste

oyy pasamiz daha dönmedimi? bazen dogumda bile dönebiliyorlarmis, sen bebisinle konus ve onu ikna et dönmesine :) annesini kirmaz o minik prens :)

aynen cnm agirlasiyoruz artik. gece agriyla kalkiyom kac defa, simdiden uykumu alamiyom, sabahta bas agrisi yapiyor. neyseki az kaldi Allah'in izniyle :)
m

10 gün önce gittiğimde doktora dönmemişti,dönsünde annesini uğraştırmasın diye dua ediyorum ikna etmeye çalışıyorum bakalımm evett geç başladı allahdan ağrılar falan çok uzun zorlanmıcazz

Canim ben duymustum cig ete dokunma demislerdi dokunmadim hic.tahlillerin temizse korkma

Günaydın canım baskıyı dönmeden önce ben de hissediyordum ama dönünce daha az hissediyorum

benim kociş işe gitmese iyi bi keseler beni ama işi kaçıyo gibi hemen koşarr valaaa napalım böle kabul etsinler sonuçda ikimizin bebeği olacak tek yapmadıkk hihh
Benîmkinin de işi çok önemlidir 10 günlüğüne yanına geldim ctesi pazar bile çalıştı çok güzel vakit geçirdik :)

Ya ama ama ama ben bi tanecik buzlu buzlu cig manti yedim bisi olmaz insssss of korktm dun netim gitti yazamadim hatunlar hepnizi optum nanaklardann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…