Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlaarr hamilelik takvimim de 37.hafta yazıyor
şafak 27 yazıyor
bebislerin %88 i bdt den 2 hafta önce doğar diyooooo :110::eek:o_O:KK47::KK58:
Canım bdnde duydum bunu hepsi 40 haftayı beklemıyor ama bazılarıda 40ı gecıyır gelmıyor belli olmaz bana artık 40ı beklemem gibi geliyor
Gunaydinn kizlarr
Dun aksam hala hareket hissetmeyince burdaki devlet hastanedinin aciline gittik.bu arada gidine kadar yan bi bucuk gun hrp uzanip kontrol etmistik.
Neyse kalp atislarini dinlediler zayif defiler siz acil denizliye gifin dediler.dr u aradik hemen.gel bende geliyorum dedi.hadiii ciktik yolaa 9gibi
Nst ye bagladi.nornal dedi.biraz sanci cikto tabi.ama benim sipa nst baglanr baglanmaz bi haraket dormayin sok olduk.dalga gecmis resmen :) bu arada adet sancisi gibi sanciya normal defi yine dr.bu ay en zoru dedi.2260 gr olmus masallah.yine nornal dogurcann diye sojtu kafama dr um.bskalim artik.ama net bi sekilde stresten uzak dur dedi.arkadadima cok uzuldum ya ondan oldu galiba.
Bu arada okudum dun geceyi.yiyin gitsin kizlar ya.ben yemeyi zaten cok severdim gebelikte de hersey yedim.tatli hamur isi kizartma:p
Ohh allah ne verdiyse.kilo aldim tabi.10 kilo :p ama napiim yaaa:)
Hadi gecmiş olsun canım . Tecrubesizlikten böyle korkuyoruz .. Bu arada hersey yıyip 10 kılo alma iyimiz .. Ben normal olup 18 kılo aldım pöffffffff
Günaydin hamisler insaallah bir ay sonraki annisler :)) nasilsiniz? son haftalarimiz ne alemlerdesiniz? Aralik annelerinde dogumlar baslamis. bizim forumda yok daha galiba ? bakalim ilk kim olucak :)) kizlar ben asaga doguru baski hisediyorum arada bir. benim gibi olan hiseden varmi?
. Canım bende ayakta durayım Yafa yuruyım aşağıya baskı hissedıyorum arada rahîme bıçak gibi ağrı oluyır .. Bakalım bu Perş Dr gıtcem , nts alırlar yıne gorucez

Benim oksurukle oluyo artik orkid takiyorum:KK70:
kiz kasim 9 oldu az kaldiiii:KK75:
c vitamini al dikkat ett :KK43:
aynen yaaa az kaldı dikkatt ediyorum istee sağlık ocagina gitcektim gidemedim dr da randevum vardı kısmet olmadı ona da gidemedim önümüzdeki pazartesine ins

Halaa ya gecmedi antibiyotik bana misin demiyo. Sabahin korunde ahh diyerek uyandim zaten can acisindan.
Canım geçmiş olsun bnm dr da hep sola yat demisti benim de canim acidigindan dönemiyorum da arada sağa dönüyorum iste geçecek yaa güzel olacak herşey :KK66:

Canım geçmiş olsun bnm dr da hep sola yat demisti benim de canim acidigindan dönemiyorum da arada sağa dönüyorum iste geçecek yaa güzel olacak herşey :KK66:

Benim cigerde bisey var cnm antibiyotik aliyorum ama banamisin demiyo. Sicak su torbasiyla yasiyorum resmen.

nasıl bi öksürükmüş mahfetmiş seni kuzumm :KK43: hayırlısıyla bi atlatabilsenn

Artik dua moduna gectim zaten aylosum:KK43:

Zaten bu antibiotikler oksurugu arttiriyomus maalesef bi de gece yatmadan sut te mukozayi arttirdigindan gicik seklnde bi oksuruk yapar sen en iyisimi uyandiginda sut ic ii olucak bol suda ic duygus

Hava çok güzel biraz yürüyüm diye dışarı çıktım mahvoldum yaa tansiyonum düştü buz gibi terledim bayilacagim sandım daha da tek başıma çıkmam bi yere

Zaten bu antibiotikler oksurugu arttiriyomus maalesef bi de gece yatmadan sut te mukozayi arttirdigindan gicik seklnde bi oksuruk yapar sen en iyisimi uyandiginda sut ic ii olucak bol suda ic duygus

Oksuruk pek kalmadi simayim.doktorun verdigi suda eriyen tablet baya azaltti ama kaburgam daha beter oldu:KK43:

Hava çok güzel biraz yürüyüm diye dışarı çıktım mahvoldum yaa tansiyonum düştü buz gibi terledim bayilacagim sandım daha da tek başıma çıkmam bi yere

Alla alla niye soguk soguk terledin ki? Gripmisin hafiften? Karnin mi ac?

Alla alla niye soguk soguk terledin ki? Gripmisin hafiften? Karnin mi ac?
. Ankara'daki hatınlar ahh keske aynı Mah. De olsaydık da çıkardık yürüyüşe birbirimizi ittre ittire gerçi duygu bize sinir olurdu sanırım biz of Pöf yapınca

itiraf edelim hepimizz çürüğüzz son zamanlarda,bende bi markete gittim geldimm belim kopptu yaa :confused:

. Ankara'daki hatınlar ahh keske aynı Mah. De olsaydık da çıkardık yürüyüşe birbirimizi ittre ittire gerçi duygu bize sinir olurdu sanırım biz of Pöf yapınca

Hehhehe yok kiz bende artik paytaklastim dogumdan sonra bebisleri bulustururuz artik:KK19:

X