Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cok sagol canim. Cumlemizin insallah. Cinekopla levrek seviyorum zaten ben sadece haslayip yiyoruz biz. Ne evde koku oluyo ne de pisligi ama bu aralar cnm annemin yaptigi yumurtali unlu kizarmis mezgitten istiyor. Bi kacamak yapicam bi defalik:)
Kız yap istediğini ya zaten azcık kılo aldın .. Valla bazı seyleri hakkıyla yemek lazım .. Bu arada eleştirdiğim karıları gectım.. Ama hakkınızı helal edin kızlar , balık yemeyi ihmal etmeyın ( kamu spotu gibi oldum ) had ben uyuyorum mışıl mışıl uykular canlar

Hadi bende yattim bacim kapaniyo gozler sonunda. Allah rahatlik versn cumletennn

Çok ozeniyorum yeyipde kilo almayanlara ben biraz fazla kacirsam o fazlalık pit diye yapisiyor

Herkes uyurken uyanmaya sinir oluyorum artık yaf
benm kocis Allah ın sevdiği kuluymus yanımda olsa mutlaka uyandirirdim

Kizlaarr hamilelik takvimim de 37.hafta yazıyor
şafak 27 yazıyor
bebislerin %88 i bdt den 2 hafta önce doğar diyooooo

Gunaydinn kizlarr
Dun aksam hala hareket hissetmeyince burdaki devlet hastanedinin aciline gittik.bu arada gidine kadar yan bi bucuk gun hrp uzanip kontrol etmistik.
Neyse kalp atislarini dinlediler zayif defiler siz acil denizliye gifin dediler.dr u aradik hemen.gel bende geliyorum dedi.hadiii ciktik yolaa 9gibi
Nst ye bagladi.nornal dedi.biraz sanci cikto tabi.ama benim sipa nst baglanr baglanmaz bi haraket dormayin sok olduk.dalga gecmis resmen :) bu arada adet sancisi gibi sanciya normal defi yine dr.bu ay en zoru dedi.2260 gr olmus masallah.yine nornal dogurcann diye sojtu kafama dr um.bskalim artik.ama net bi sekilde stresten uzak dur dedi.arkadadima cok uzuldum ya ondan oldu galiba.
Bu arada okudum dun geceyi.yiyin gitsin kizlar ya.ben yemeyi zaten cok severdim gebelikte de hersey yedim.tatli hamur isi kizartma
Ohh allah ne verdiyse.kilo aldim tabi.10 kilo ama napiim yaaa:)

Gunaydin cnmmm. Dedim ben sana sikinti yoktur uyku sureleri cogaliyo bebislerin. Sukur sikinti yokmus. Evet arkadasinin olayi etkiliyo seni dikkatli ol. Kafani topla accik.. yok ya yiyemiyorum. Hamileligimde sadece 1 kere simit sandvic yedim istanbulda onuda yakmak icin 18bin adim yurudum. Kafayi siyirmisim ben

Ya ben rahattim bisi olsa hisserdim de esim panikledi.
Kuzum kasma o kadar ya ye ic veririz insallahhh bi de bunu dusunmeyelim :) arkadasima uzuldum tabi ama toparlandik sukur o da iyi diget bebegi icin guluyo.

evet netten araştırmam da da bi doktor 3 aydan sonra yaptır diye biri yaptırmaa,kalacak bu gidişle saçım böle :)
Sabret kuzum ya dogumdsn sonra komple bakima gircez artik napalim.suan duraklama donemindeyiz.ben kaslarimi bile aldirnaya useniyorummm
Bi de calisiyorum yanii....koyverdim iice

Sabret kuzum ya dogumdsn sonra komple bakima gircez artik napalim.suan duraklama donemindeyiz.ben kaslarimi bile aldirnaya useniyorummm
Bi de calisiyorum yanii....koyverdim iice
koyver gitsinnn aynen sabrediomm,bebişden sonra saçlara hem kestircem hem boyatcamm artık bakım şart

Ii bari canm için rahatladı hiç degilse
bebisine de maşallah nst de kemer sıkıyor ya ondan sanırım hareketlerini fazla hissediyoruz

Ya ben rahattim bisi olsa hisserdim de esim panikledi.
Kuzum kasma o kadar ya ye ic veririz insallahhh bi de bunu dusunmeyelim :) arkadasima uzuldum tabi ama toparlandik sukur o da iyi diget bebegi icin guluyo.
Diger bebis iyi dimi?

Gece 1.30 da bi aralik bebisimiz daha dunyaya gelmis. Gebelik zehirlenmesiyle almislar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…