Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ay meltemim ne guzel olurdu sayili gun gecmiyiiiiiiii
Eveeeet yaa artık herkes dio biz dogurcazz ne zamann gelecek bu bebis die :) ayrica bnmde afedersin seyimde batmalar oluo sanki oradan cikcakmis gibi yalnız saniye sürmüyor geri gecio arada korkuyorum lavaboya gidincede asagi doğru agrim oluo

Bende yuruyuse ciktimda simdi bende de aynisi bicak girip cikio..doktor normal dedi kaslar kendini hazirlio korkma dedi. Rahatm o yuzden. Yuruyus ii geliyo

evt cok sükür su son haftalarida atlatsaydik artik son günleri saymaya basliyalim :) oglusun döner cnm merak etme, beliki sakaci bir cocuk olucak :)

aynen cnm özelikle yürürken bicak saplanir gibi oluyor sanki, hamileligin baslarinda kasiklarda olurdu öyle ama simdilerde tam oraya baski oluyor persembe de gitiginde yaz cnm bakalim sana ne diyecekler. nts kasilma cikar belki

Bende yuruyuse ciktimda simdi bende de aynisi bicak girip cikio..doktor normal dedi kaslar kendini hazirlio korkma dedi. Rahatm o yuzden. Yuruyus ii geliyo
anacim yürüyus yapaiom yaa karpuz gibi yatıyorum :) ayyy azcik temizlik.yapsam bilee nefes nefese kalıyorum

aynen cnm özelikle yürürken bicak saplanir gibi oluyor sanki, hamileligin baslarinda kasiklarda olurdu öyle ama simdilerde tam oraya baski oluyor persembe de gitiginde yaz cnm bakalim sana ne diyecekler. nts kasilma cikar belki
Gecen hafta zaten kasılma cıktı .. Perş gittiğimde sorucam , buradan da yazarım

Cnm bende de öyle oluyor arada :) böyle kayıyor içimde güzel bisey yaaa kim bilir nereleriyle oynuolar :) kimide karnimda tik tik edio ama hıçkırıyor diolar miniklerimiz bizim
hehhh ağrılar kaç olduu yaa benimde şu 15 dakikadır bebeğin hareketleri çok sert ve yamuluyo karnım sankii, korksam mı sevinsem mi bilemedimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…