Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

yok kız bu marka değil başkaydı ama böle kalındı,ondan örnek verdimm evet kış zaten gidimde bakim ben beden bulursam alim iyice inceleyip :)

Daha yeni ama bi deneyim onu da benim bebiş de her öksürdüğümde hareketleniyo hele gece dahà fena uyutmuyorum kızımı vicdan azabı çekiyorum
Kuzum bizle ne alakasi var? Vicdan azabi cekme. Sen oksurugu sokecek seyler ic. Zerdecal bal zencefil falan. Sicak sut icme daha cok oksuruk yapiyo. Gecmezse bi dr a girun cnm en azindan bi ilac versn[/QUOTE]
Haftayà kontrolüm var geçmezse o yazar bişeyler geçen sefer de hastalığıma denk gelmişti kontrolüm. kadın dicek bu da hep hasta diye

yok kız bu marka değil başkaydı ama böle kalındı,ondan örnek verdimm evet kış zaten gidimde bakim ben beden bulursam alim iyice inceleyip :)

Hımms anladım canım . Ozaman iyice inceleyip alda artık valizini hazırla bak doğumlar başlamış tırsmaya başladım ben , bu bebişlerin ne yapacağı belli olmaz

Hımms anladım canım . Ozaman iyice inceleyip alda artık valizini hazırla bak doğumlar başlamış tırsmaya başladım ben , bu bebişlerin ne yapacağı belli olmaz
ayy vallahi yaaa,1-2 güne ütümü yapıp çantaya koyacağım herşeyi,bi köşede hazır duruversin doğum duydukça yaklaştığını hissediyorum artık

Kuzum bizle ne alakasi var? Vicdan azabi cekme. Sen oksurugu sokecek seyler ic. Zerdecal bal zencefil falan. Sicak sut icme daha cok oksuruk yapiyo. Gecmezse bi dr a girun cnm en azindan bi ilac versn
Haftayà kontrolüm var geçmezse o yazar bişeyler geçen sefer de hastalığıma denk gelmişti kontrolüm. kadın dicek bu da hep hasta diye[/QUOTE]

Ee biz napalim havalar soguk bizim bunyeler zayif butun vitamini bebisler aliyo. Oksuruk cok olursa bekleme ama o gune kadar.

Haftayà kontrolüm var geçmezse o yazar bişeyler geçen sefer de hastalığıma denk gelmişti kontrolüm. kadın dicek bu da hep hasta diye

Ee biz napalim havalar soguk bizim bunyeler zayif butun vitamini bebisler aliyo. Oksuruk cok olursa bekleme ama o gune kadar.[/QUOTE]
Canım bebişim alsın bütün vitaminleri süpür kızım süpüürrr

Anaaam benimki de birleşmiş tahmini ne kadar kalıyomuş doğuma tırstım çok fena yaa
yan bi kac hafta kala cnm ya korkma heheheh :))

kusum ki haftaya kontol va gun alicaz yani 3 hafta va daha kismetse dayanirsak erken dogm riskim yk tutcam seyimi

olsn al sen kalin evdede giycen sonucta hastanede birgn kalicaksin kismetse gecelik gotur uugrasma hic ben iki gece kalicam mecbur iki takim olucak

ohooo benim ütü duruyo yıkanacak şeylerde varr,yaa ütü yapcamda dolabı eşimin arkadaşı yapacak 3 haftaya yerleştirmeden neye koysam bozulmazz,pufff
Sen yika canm ütüle hurclara koy bebisin kiyafetlerinii sonra hepsini yapmak zor gelir dolabın hazır oluncada hurcdan çıkarıp yerleştirirsin

inşallahh normal olurdan 1 günde çıkarım alıcam kuzum en kısa zamanda gidip

Çok geçmiş olsun canm ne diyor dr lar

ayy kızlarr iyice üşeniyorumm yaa,ev temizlencekk,ütü yapılacak,akşama yemek bile yapmadım dünden çorba ile az yemek var diyee kociş yapsın bi kerede yemeği demi

ayy kızlarr iyice üşeniyorumm yaa,ev temizlencekk,ütü yapılacak,akşama yemek bile yapmadım dünden çorba ile az yemek var diyee kociş yapsın bi kerede yemeği demi
Şuan benimki kendine yemek yapıyor hehe hep bizmi onlara yapcaz birazda onlar bize yapsın boşver gerçi yemekde vardı evde maça özel yapılıyor anlıycan.valla dün gece 12 ye kadar ütü yaptım sakın biriktirme bebişin kıyafetlerini çok zor oluyor ayakta durmak yap kurtul

ohhh yaptır canımmm,artık hizmetler onlardann aynen tatlışımm yapıcamm,arkadaş yıka yıka bitmiyo kıyfetler son part buugün bitti, kurumaları da zor

Sorma kuzum ben hassas biriyimdir

Canimm allahim yardimciniz olsun.dualarim seninlee

E="DuyguS87, post: 37584115, member: 606724"]Sikma canim canini yaa.. biz her ne kadar hamileysek hormonlar ters duzse babalarda hemen hemen ayni zaman yaklastikca onlarinda psikolojisi bozuluyor. Olmadi bu defa sen yaz mesaji "Seni yine de seviyorum" falan diye. Bizde arada tartisiriz benimki de inat bende inat. Bazen bende onunla küs oldugun zaman kotu hissediyorum. Mutsuz hissedecegime yazarim bi mesaj arar hemen zaten yumusariz. Mutsuz hissedecegine yaz bi mesaj haklida olsan bosver. Zaten bebis olunca kimseyi gozun gormicek.[/QUOTE]
Off canim yaa bizde de ikimizde inat ama ben daha cok alirim alttan o almaz.ben de aramadim da yazmadim da msjariyo acmiyom.isyannnnnn

Aylacim ben bebegin utuletini bi kac gunde yaptim oldumm yine der.oturarak yaptim ole yap ayakta mahvolursun
Dilekkk ben 2tane penye emz.sudyeni2tane atleti aldim.atlet iyi kisin acip acip gaz olmayalim:) bi de kapli alcam e bebekte indirimde disari cikarken kullanirim diye.
Kizlar ben dun attardan rezenr ve kimyon cayi aldimm koydum kenara malum koy gibi bi yerde oturuyoz msleseff:) bide elma yagi aldom bebegin gobegine ve topuklarina masaj yapiliyomus gaz olunca

Ben netten aldım canm.yaa normalde 85kullaniyorum 90 aldım iki tane.bakalim.nasil kullanacaiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…