Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar şun çok kötüyüm hastanede yatıyorum dün lekelenme var demiştim bir süre sonra da doktora gittim yatış yaptılar... tam taburcu olacakken baya bir kanamam oldu ki riskli bir gebelik için enn olumsuz şeyy dünden beri hastenede yatıyorum... lütfen bana bol bol dua edin dualarınıza çook ihtiyacım var...içinizden ne geliyorsa okuyun

ayyy canım yaaa geçmiş olsunn çokk dualrım seninle inşallah sağ sağlim çıkacaksınız bebişde sende bu günlerdenn

ayyy canım yaaa geçmiş olsunn çokk dualrım seninle inşallah sağ sağlim çıkacaksınız bebişde sende bu günlerdenn
inşallah canım inşallah Rabbim beni de bebişimi de sağlıkla kavuştursun birbirimize

Bi bakarim cnm gittigimde alisveris merkezine ama ben hastane icin gecelik sabahlik tarzi aldm daha rahat ederim.

Hmm bi bak bakalm arabaya. Benim icinde o ozellikler cok onemli o yuzden cok secemiyorum.
off ya bende gecelik sevemıyorum bi tane alıcam gecelik sadece ıhtıyac halınde giyerım belki diye .. canım bunlar lüks baston dıye de gecıyor zaten lite way incelediysen o tarzz .. zaten dıyorum ya eşim ısrar ısrar bunu istiyordu . bu ozeliiklerden dolayı .. ee iki tarafta uzak memleket ,bizimde ilk ıstediğimiz pratık bagajda cok yer kaplamayn yer olsun . aman bu da bitti cok şükür .
günaydın kızlarrr
oğluşum ve benden herkese selamlarrr biz pofuduk gibi olduk iyiceee

ohooo benim ütü duruyo yıkanacak şeylerde varr,yaa ütü yapcamda dolabı eşimin arkadaşı yapacak 3 haftaya yerleştirmeden neye koysam bozulmazz,pufff
işte tam erkek göbeği karın sivri büyüklerin bir bildiği var işte :) cok tatlı gorunuyorsunuz masallah size .. bu arada utu işi için dolaplar falan musaıt değilse , ya bi hurca koy yada mesela ben oturma odamı kullanmıyorum salondayız bu kıs seninde böyle bi oda varsa esyalar utule bi carsafa falan sar cok sıkmadan ...
ahhh ahh bu eşler işte ama ben bazen bakıyorum sanki eşim doguracak o benden daha da dalgın geliyor . onlarında hormonlar tavan ya hayırlısı ...

Canimm cok gecmis olsun bak iyi ki de gitmissin. Boyle durumlarda soguk kanli olayim bekleyim demekle olmaz. Olsun sikma canini bak 36. Haftadasin. Dogursan bile bebisini hemen kucagina alirsin. Sen yeterki uzme kendini her duruma karsi sutun olsun. Rabbim acil sifalar versin.

aynen canım 6 aylıkken bile cinsiyeti bilmeyen kadınlar bana erkek demi diyolardı teşekkür ederiz canımm ayyy vala sağol fikirler için,öle bi hurca güzelce koysmda olurr :):)

Sikma canim canini yaa.. biz her ne kadar hamileysek hormonlar ters duzse babalarda hemen hemen ayni zaman yaklastikca onlarinda psikolojisi bozuluyor. Olmadi bu defa sen yaz mesaji "Seni yine de seviyorum" falan diye. Bizde arada tartisiriz benimki de inat bende inat. Bazen bende onunla küs oldugun zaman kotu hissediyorum. Mutsuz hissedecegime yazarim bi mesaj arar hemen zaten yumusariz. Mutsuz hissedecegine yaz bi mesaj haklida olsan bosver. Zaten bebis olunca kimseyi gozun gormicek.

dilek2014 canim her duruma karsi geceligin olsun. Iki turlu dogumda da hasta bezi koycaklar kanaman olcak.

dilek2014 canim her duruma karsi geceligin olsun. Iki turlu dogumda da hasta bezi koycaklar kanaman olcak.
tamam canım bi gecelik ve sabahlık eksigim kaldı .. onada bu hafta için bi kızılaya inicem sanırım .. bu arada kızlar emzirme sütyeni nasıl aldınız . benim malum gogusler kocaman emzırme sütyenlerine bakıyorum . sekılsız geliyor .. bi yardım edin gari :)

amin inşallah çok sağol

Ben almadim cnm emzirme sutyeni gerek gormedim. Bosa masraf gibi geliyo.

Bende gecelik sevmem ama sart iki gece kalicam iilk gn gecelk ikinci gn pijama ya da esofmanlari cekerim sevmiyom bacaklar cibil cibil ben kendmi bile elletmiom hic sevmem :))

ben bi tane siyah aldımm sade klasik bişi,başka da almıcam,emzirme atleti hiç almadım zatenn

Bende gecelik sevmem ama sart iki gece kalicam iilk gn gecelk ikinci gn pijama ya da esofmanlari cekerim sevmiyom bacaklar cibil cibil ben kendmi bile elletmiom hic sevmem :))
puff bende gecelikden hiç hoşlanmam ama yinede bi tane alıp koycam ama bulamadım dahaca artık buldum buldumm,birde soğuk olacak donar bacaklarımız yaa

puff bende gecelikden hiç hoşlanmam ama yinede bi tane alıp koycam ama bulamadım dahaca artık buldum buldumm,birde soğuk olacak donar bacaklarımız yaa
Yok yaw hastane n kdr soguk olabilir ki bide bebeklerin oldugu bolum yani zannetmiyorum. Kiz kardesim dogum yaptigi zmn pişmiştik odada ama kiz kardesim ameliyattan ciktiginda ilk titriyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…