Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benm gobegimin üstünde çizgi yok altında var birlesemezler ki daha cok var demekki benm doguma :)

İnşallah canim çok sagol inşallah her şey dedigin gibidir

Slm canlar kusura bakmayın tek tek alıntı yapamadım aylar sonra ilk defa evimdeyim Mardin'deyim çok yorgunum ama çok da mutluyum. DuyguS87 Ve @basak___ canlar çoook geçmiş olsun dikkatedin kendinize
Çok sagolun kizlar durum hala ayni
canım ya tüm gün yoldaydım yazamadım moralini yüksek tut hiç bişey olmicak ne sana ne de bebişine yanlış hatırlamıyorsam kilosu falan iyidi en kötü ihtimal erken alırlar ama sen aklına hep iyi şeyler getir hep ii düşün ki ii olsun dualarım seninle

İnşallah canim çok sağol hepinize destekleriniz için tesekkur ederim...
Bebisim de ben de saglikli olalim da hicbir şey önemli degil... Rabbim sağ salim kavustursun bizi birbirimize

Canim hadi gozun aydin.rahatla artik bi guzell ohhhh evim evim guzel evim
..Dimi ama :)

Dilekk gayet guzel gorunuyo kuzum.ben hicc arastirmadan pat diye aldi esim benimki de hafif kullanisli ama aradtirsam alirdim buni.gule gule kullanin insallh
Saol canım araştırmanın düşünmenin sonu olmuyo bi yerde ii yapmışsınız hepberaber guzel guzel kullanalım inşallah

selam arkadaşlar merhabaaaaa nasılsnız ????
kızlae bu arada instagramda pedagoganne

ıyıyız canım saol sen nasılsın ?? kusura bakma biraz unutkanım ama sanırım cok girmıyosun kkya

evet çok sık giremiyorum başım çok kalabalık hastaydım en son grip olmuştum hiç giremedim şimdide fırsat buldum girim dedim iyiyim çok şükür sizler nasılsınız ?

iyiyim canım ben bugun burası baya sessiz normalde biraz daha hareketli ama .. senin dogum ne zaman hangi sehırdesin .. biz artık son 1.5 ayımıza girdik heyecan dorukta hazırlıklarla gecıyor vakit böyle oyalanıyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…