Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yok yaw hastane n kdr soguk olabilir ki bide bebeklerin oldugu bolum yani zannetmiyorum. Kiz kardesim dogum yaptigi zmn pişmiştik odada ama kiz kardesim ameliyattan ciktiginda ilk titriyordu
benim elim ayağım da pek ısınmaz ondan dedim kuzum :KK31: sıcak sıcak eyi olur ama doğumdan sonra çok ter çıkarırmış lohusa,kardeşinde olmuş muydu

Son düzenleme:
benim elim ayağım da pek ısınmaz ondan dedim kuzum :KK31: sıcak sıcak eyi olur ama doğumdan sonra çok ter çıkarırmış lohusa,kardeşinde olmuş muydu
Yoo cok terledim dedigini hatirlamiyorum hastanede. Ama evde zorla giydiriyoduk ustunu yaniyorum diye banu alkan gibi geziyordu :KK31:

:KK70:ay hiç gülesim yoktu kızlar siz çok yaşayın bana da biri diyo üşürsün biri diyo terlersin terlemenin çaresi var da üşürsem diye baya bişey koydum çantaya. Bu arada ben yine hasta oldum boğazım çok kötü çorba ıhlamur kürüne başladım yine:KK1:

:KK70:ay hiç gülesim yoktu kızlar siz çok yaşayın bana da biri diyo üşürsün biri diyo terlersin terlemenin çaresi var da üşürsem diye baya bişey koydum çantaya. Bu arada ben yine hasta oldum boğazım çok kötü çorba ıhlamur kürüne başladım yine:KK1:
geçmiş olsun canımm,aynen devam ıhlamurr çorba devam et..inşallah çabuk atlatırsınnn.anamda bana yelek almış hemen üşütülüyomuş,kalkarken üstüne hemen giyeceksin diye şimdiden tembihliyo :KK68:

puff bende gecelikden hiç hoşlanmam ama yinede bi tane alıp koycam ama bulamadım dahaca artık buldum buldumm,birde soğuk olacak donar bacaklarımız yaa :KK70:
Hastane duygunnda dedigi gib sicak ama ameliyat olacaklar icin titreme olur az biraz gecer ben ustumu bile ortmemistim hastanede saka maka az kaldi kizlar gobeginizdekikahverengi cizgi gobek deliginden yukari ve assagidaki cizgi birlestimi birlesin ce ddoguma az kalirmis benim birlesmis

Hastane duygunnda dedigi gib sicak ama ameliyat olacaklar icin titreme olur az biraz gecer ben ustumu bile ortmemistim hastanede saka maka az kaldi kizlar gobeginizdekikahverengi cizgi gobek deliginden yukari ve assagidaki cizgi birlestimi birlesin ce ddoguma az kalirmis benim birlesmis
ahandaaa öle mi kızzzz,aynı hizzada olacak demi,benim üstteki yamuk dahaca:KK48:

geçmiş olsun canımm,aynen devam ıhlamurr çorba devam et..inşallah çabuk atlatırsınnn.anamda bana yelek almış hemen üşütülüyomuş,kalkarken üstüne hemen giyeceksin diye şimdiden tembihliyo :KK68:
Sağol canım öksürmek fena ya çocuk çıkıvercek sanıyorum:KK70:

Anaaam benimki de birleşmiş tahmini ne kadar kalıyomuş doğuma tırstım çok fena yaa

Ayol oksurmekle olsaydi ben coktan dogurmustum bide bu rahim kisaligiyla ama her oksurmemde bebisimde korkuyo tepikliyo hemen.

Corap muhakkak goturun ayaklar buz kesiyo dogumdan sonra.

Bende de dun farkettim gobek deliginin asagisinda cizgi olmus. Kiiiiizzz Lady bug Lady bug senin ne kdr kaldi? 2 hafta demislerdi dimi en son? Enemmmm doubleannede karacigerden dolayi 2 haftaya alcaklar diyolardi seste cikmadi. Sira bize geliyiiiii

:KK42::KK42:kızlar şun çok kötüyüm hastanede yatıyorum:KK43: dün lekelenme var demiştim bir süre sonra da doktora gittim yatış yaptılar... tam taburcu olacakken baya bir kanamam oldu ki riskli bir gebelik için enn olumsuz şeyy:KK43: dünden beri hastenede yatıyorum... lütfen bana bol bol dua edin dualarınıza çook ihtiyacım var...içinizden ne geliyorsa okuyun:KK43:

Çok geçmiş olsun canım.inşallah bir sorun çıkmaz .iyi yönünden düşün belkide hastanede olman senin ve bebişler için en doğrusudur.moralini yüksek tutmaya çalış allah yardımcınız olsun .dualarım hep seninle habersiz bırakma bizide

Marsis Marsis cim annemde astim var oda bi ara grip oldu bana bgn sogani kaynat kabuguyla 4ebolup limon bal koy ic dedi. Oksurugu iyi sokuyormus.[/QUOTE]
Daha yeni ama bi deneyim onu da benim bebiş de her öksürdüğümde hareketleniyo hele gece dahà fena uyutmuyorum kızımı vicdan azabı çekiyorum:KK43:

tamam canım bi gecelik ve sabahlık eksigim kaldı .. onada bu hafta için bi kızılaya inicem sanırım .. bu arada kızlar emzirme sütyeni nasıl aldınız . benim malum gogusler kocaman emzırme sütyenlerine bakıyorum . sekılsız geliyor .. bi yardım edin gari :)

Ben her iki çeşitte aldım . destekli dışarı çıktığımda rahat kullanım olsun gögüs ucu belli olmasın diye ev içinde penye olandan aldım.emzirme atletide edin canım istersen.

durum vahim deseneee :KK70: yaa bişi sorcam canım aslında ben çok uyguna pijama buldumm,hoşuma da gitti ama kumaşı bayağı kalındı,hastanede olur mu bilemedimm http://www.relaxmode.com.tr/p-4779-4779.html bak bundan da kalındı galibaa,olur mu acabaa alsam

çok iyi fiyata bulmuşsun al bence bende hep relax ın ürünlerini aldım çok memnunum. Hatta ben bayaaa pahalıya almışım .çokda kalına benzemiyor kalın olsada zaten kış sorun olmaz doğumdan sonra çok üşüyormuşsun .yinede sen bilirsin .

Marsis Marsis cim annemde astim var oda bi ara grip oldu bana bgn sogani kaynat kabuguyla 4ebolup limon bal koy ic dedi. Oksurugu iyi sokuyormus.
Daha yeni ama bi deneyim onu da benim bebiş de her öksürdüğümde hareketleniyo hele gece dahà fena uyutmuyorum kızımı vicdan azabı çekiyorum:KK43:[/QUOTE]
Kuzum bizle ne alakasi var? Vicdan azabi cekme. Sen oksurugu sokecek seyler ic. Zerdecal bal zencefil falan. Sicak sut icme daha cok oksuruk yapiyo. Gecmezse bi dr a girun cnm en azindan bi ilac versn

X