Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

benim doğum ocağın ilk haftasından itibaren bekleniyor diyor doktorumuz tabi bu tahmini bızımde ıkı ayımız falan var bızde yavaş yavaş hazırlık yapıyoruz .kış temizliğimi geciktirdim bu yüzden kızımız temiz bir eve gelsin diye malum artık yapmakta zorlanıyoruz :))) ama daha bırkaç eksiğimiz var neler almam gerekiyor daha bilemedim bir türlü çıktım mı lazım olmayanlarıda alıyorum ister istemez heyecanlanıyor insan hoşuna gidiyor

benim doğum ocağın ilk haftasından itibaren bekleniyor diyor doktorumuz tabi bu tahmini bızımde ıkı ayımız falan var bızde yavaş yavaş hazırlık yapıyoruz .kış temizliğimi geciktirdim bu yüzden kızımız temiz bir eve gelsin diye malum artık yapmakta zorlanıyoruz :))) ama daha bırkaç eksiğimiz var neler almam gerekiyor daha bilemedim bir türlü çıktım mı lazım olmayanlarıda alıyorum ister istemez heyecanlanıyor insan hoşuna gidiyor

amin inşallah çok sağol

cnm cnm cok gecmis olsun, bak güvenli ellerdesin, birsey olursa Allah korusun hemen müdehala ederler, kalbini ferah tut ve dogusada elhamdulillah 99% yasama sansi var, küveze almadan hemde kucagina alirsin insaallah. Seninle ayni haftadayiz keske gelse artik diyorum cünkü artik baya agirlastim neyse cnm güzel haberlerini bekliyoruz insAllah

Gunaydinnn
Herkes nasil bugun?benim raporum bitti bugun okula gitmeye basliyorum.ay devletin 32de ayrilin izne dedigi kadar varmis bu halde calismak cokk zorrr
günaydın canımmm,bende bugün ev temizliği yapıcam yaa,hiç istemesemdee :) ayyy okul mu kızz son ayda okula mı gidiliirr zor olmaz mı biz evde oturmaya üşeniyoruz okul bambaşkaa,allah kolaylık versin

Gunaydinnn
Herkes nasil bugun?benim raporum bitti bugun okula gitmeye basliyorum.ay devletin 32de ayrilin izne dedigi kadar varmis bu halde calismak cokk zorrr
Canım günaydın bence bu hafta da bi bak zorlanırsan boşver ayrıl izne gerekirse sonra raporla bi şekilde bebeğinle kalırsın

Günaydııııınnnnn herkese bugün zorlu bi maraton beni bekliyo her ne kadar eşim işe giderken bişey elleme gelince bana söyle ben yaparım dese de evi temizlemeyi bile özlemişim kendimi yormadan yavaş yavaş işe koyulayım ben ara ara yazarım :)

Gunaydinnn herkeze
ubcum cok sevindim dinlen artik evinde ya. Bebeginde simdiden bakima dinlenmeye ihtiyaci var.

Fitifitican ve uyuzacan bacilarim kolay gelsin walla helal olsun sabahin korunde bu ne enerjo. Dogumdan sonrada ayni performansi bekliyorum sizden

Abcm ve aybzm sizede gunaydin kizlarrrr

günaydınnn kolay gelsinnn,bende yeni bitirdim temizliği ama belim ağrımaya başladı

günaydınn datluşş,zaten zorla yaptımm,doğumdan sonraa herşeyi eşime devredicemm,ben bebiş bakıcamm heheh

merhaba arkadaşlar
ya ben hala beşik alamadım.. dün baktım baya kararsızım tecrübeli anneler tavsiyelerinizi bekliyorum marka model herseyi yazın lütfenn.. park beşikmi ahşapmı bilemedim. ahşap bi tane beğendim 5 yaşına kadar falan kullanabileceği, çekmeceli falan güzel bişey ama tavsiye etmedi bi kaç arkadaşım. siz ne dersiniz acaba?
birde benim normal olacak doğumum son zamanlarda değişiklik olmazsa.. siz ne alemdesiniz. heyecan var mı? ben hiç korkmuyorum bu arada.. cok garip bi şekilde inanılmaz rahatımm :)

bende sonradan genç odası almak düşüncesiyle mobilya beşiğe para vermeyip park beşik aldım canımm. kurduk hatta evde duruyo ölee.gayette güzel.bak resmini attım o bizim.bende normal isteyen biriyim ama bebeğim 4 gün önce doktora gittiğimde tersdi,doktor döner dedi dönmesini bekliyorum yoksa sezeryancık olcam ama hiç istemiyorum,tabi hayırlısı neyse o olsunn,oğluş sağlıkla gelsin de bu arada azmini tebrik ederimm ne güzel moddasın

Eklentiler

• 8430-sport-z.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 47

teşekkür ederim. beşik çok güzel rengi falan süper.. inşallah bende bulurum böyle bişey. internetten almak istemiyorum gözüm görerek almak istiyorum afyonda çok seçenek yok malesef 3 mağaza var mecbur bu üçüne bakacağım. ya millet ben normal doğum yapcam hiç korkmuyorum dediğimde sen doğur görürüz biz seni diyorlar. bende diyorum ki bwenim annem 5 tane doğurmuş doğada bu kadar sık gerçekleşen bir olayı çok abartıyorsunuz diyorum. psikolojiylede ağrı çekmek çok bağlantılıymış yani rahat olmak gerekiyor. inşallah hepimizin doğumu çok rahat olur. sağlıklı olarak alırız evlatlarımızı kucağımıza.

aynen netten baktım ben beğendim,sonra buldum bi mağazada görüp aldımm.amann sen aldırma yani herkes doğuruyo sonuçda acıda olsa çekiyolar sonra bi daha yapıyolarr,demekki bebk için değecek bi acı bu.tabi canım ne kadar olumlu düşünürsen kendini rahat hissedersen doğumda da etkisi olur aminn inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…