Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bi bakarim cnm gittigimde alisveris merkezine ama ben hastane icin gecelik sabahlik tarzi aldm daha rahat ederim.

Hmm bi bak bakalm arabaya. Benim icinde o ozellikler cok onemli o yuzden cok secemiyorum.

Simdiden bebisin le iyi taTiller cnm tadini cikar

ohooo benim ütü duruyo yıkanacak şeylerde varr,yaa ütü yapcamda dolabı eşimin arkadaşı yapacak 3 haftaya yerleştirmeden neye koysam bozulmazz,pufff
Sizin gardroba yer ac diz simdilik yada sifonyerdekileri tikistir bi yere simdilik. Unutule valla. Aralik annelerinden biri daha dogurdu 35 haftada.

Sizin gardroba yer ac diz simdilik yada sifonyerdekileri tikistir bi yere simdilik. Unutule valla. Aralik annelerinden biri daha dogurdu 35 haftada.
gardrobu görsen bizimkiler sığmıyo,büyük değil çok. ama bi yer bulimde ütüleyip koyimm. ütü çoğaldıkça zorlaşacak hee gördüm daha kasım başı ama aralık anneleri doğuruyo,kız bu hamilelikler çok tuhaf ne zaman kimin doğuracağı belli değil valaa

Ayiriverirsin sen bi yer ya ben sifonyerdeki havlularimi aldim 2 kati bosalttim oraya koydum bebisin esyalarini.

Sorma ya simdiki bebisler sabirsiz oluyo 38 haftayi bile beklemiyorlar.

Ayiriverirsin sen bi yer ya ben sifonyerdeki havlularimi aldim 2 kati bosalttim oraya koydum bebisin esyalarini.

Sorma ya simdiki bebisler sabirsiz oluyo 38 haftayi bile beklemiyorlar.
aynen bulicim bi yerr.afacan bunlarr afacann süpriz yumurta gbi pıt pıt geliyolarr

Gunaydin kizlarr ikinci posta uykumdam uyanmis bulunmaktsyim.yalnizim yine esimi nobete gonderdim.ama kusuz sormayin.bi cattim dun gece o da slttsn almadi ters cumleler soyledi.agladim agladim ben de..cok uzuldum.sabah da gecirmedim kapidan hep geciririm onu kahvalti etmeden gondermem ama bugun boyle oldu.canim cok sikkin yanii

günaydın canımm,ahh ahh bu erkekler neden bölee, ya hamile karım var hormanlar hat safada deyip az alttan almıyolar sende benim gibi ağlıyon hemen galibaa,ne olacak bu halimiz yaa.sıma canını dicem ama kendimden biliyorum barışana kadar insan rahat edemiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…