Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

allahımmmm,o senin mevlüt takımını yiyim,anneyle aşka bak maşallahh çok tatlılarr ayyy bizde böle oliciz inşallahh
Ayy sorma bittim sipanin takimina papyonlu papyonlu hastayim diye de yanasamadim doyamadim bebislere

Tirsiyom duyguuu napayim yaabuarada ben antibiyotk kullndim gecti oksuruk iletlemesin seninki.kotu olur bi donemde.

Tirsiyom duyguuu napayim yaabuarada ben antibiyotk kullndim gecti oksuruk iletlemesin seninki.kotu olur bi donemde.
Ya cnm su ciger batmasi olmasa dert degil. Oksuremiyorm bile ciger batmasindan. Kendimi tutmaya calistikcada saliveriyorum alttan Doktor tedavi olarak ilik su ic dedi salak.

Yok iki cilve yapcam oyle actım dıcem sızı eklıım dıye actımm :)))) bol iç suyu madem

Ay cnm merak ettım maasallah bebegıne buyumuş annesi ne guzel

Gecmiş olsun Duuygucum dra deseydin oyle biskolata erkeki gibi ortada dolaşmakla olmuyor .. Bu arada yegenıne masallah küçük adam ya ..
Ya eşine kızıyorum ama bari ikinizin koysa .. İnadamı yapıyo herkes de karşıymış ya aylacım seni mi denıyo yoksa ciddi mi
canım ne guzel haberler bunlar eşinle yalnız kalmanıza cok sevındim dıkkat et kendine gıfınce orada temizliğe falan girişme ... Molalara dıkkat

. Csnom içini rahat tut daralınca da Dr aramaktan cekınme .. Su an nasılsın

Ya eşine kızıyorum ama bari ikinizin koysa .. İnadamı yapıyo herkes de karşıymış ya aylacım seni mi denıyo yoksa ciddi mi
vala bende artık anlamıyorum,sabah yok koycam dedi ben ağlayınca geldi amanda amann falan dedi öptü.sankii şaka yapıymuş gibi sonra işe giderken tam kapıyı kapatıyordum beşir diye bağırdı gitti uyuzluk yapıyo ben inat o inat

Kızlar bu arada bıgun baya işimi hallettim.. Öncelikle bebek arabasını aldık chicco living travel sistem hantal olmayan modelde eve gidince resim atarım eşim araba konusunda cok hassas bu modeli ıstıyırdu pahalı dıye aldırtmamıstım indirimde olunca durmadı .. Daha sonra gratise girtim amam allahım talan etmiş millet Bebiş için ıslak mendil alırım umuduyla gıdıp hiç ürün kalmamış tabi eşimle kendime bişiler alabıldık cok uyguna geldi yaklasık %45 indirimli .. Haa birde c&a Mağazası'ndan kendime pijama aldım cok beğendim kızlar çokda uygun 36 tl bakın derim .. Onun resmini atıyım ..

Eklentiler

• image.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 51
Yaa saka gibi davranıyor bence söğüt isimden askı memnu beşirli videoyu ac bak ne kadar ezik cocuk dıye kötüle

Yaa saka gibi davranıyor bence söğüt isimden askı memnu beşirli videoyu ac bak ne kadar ezik cocuk dıye kötüle
bende bugün onu düşündüm,zaten onun akrabalarından bazıları şoför beşir mi diye güldüler, onlara diyo ulen kimse beğenmedi diye ama nedense vazgeçmiyoda birde behlülle bihteri basmıştı ya aklıma hep o geliyo

Dogru yoldasın böyle devam diren aylam

dilek2014 cnm cok guzel gule gule giy. Bebek arabasinida bak bakalim kapanmasi falan kolaymi arabada n kdr yer kapliyo? Ben daha acele etmicem araba icin. Sonrada alirim acelesi yok. Kisin nrreye cikarcam zaten bebisi.

dilek2014 cnm cok guzel gule gule giy. Bebek arabasinida bak bakalim kapanmasi falan kolaymi arabada n kdr yer kapliyo? Ben daha acele etmicem araba icin. Sonrada alirim acelesi yok. Kisin nrreye cikarcam zaten bebisi.
Canım eşim en ufak ayrıntıya bıle dıkkat edıyo ınan cok pratik ağır hantallardan alıp , sonrasında tekrar baston almayalım dıye böyle aldık ... Eve gitmedık arkadaslardayız yarın kapalı , açık halını atarım kapanması bastonlar gibi .. Biz araba için özellikle zaten puset alma zorunluluğumuz vardı ondan acele ettik istediğimiz Puseti ayrı alınca da yıne yüksek fiyat oluyordu . Bu arada sponsorumuz dayımız bende araba sonra akalım derken Abi'm zaten bişi soyle eksik alıyım dıyırdu babacımda çıtlatmıs arabayı alabılırsun dıye saolsun ilaç gibi gelecek onun sponsorluğu :) Bu arada pijama ihtiyacın varsa öneririm cok guzel canım cok içime sindi .. Değişik desenleri var

Ooo dur sen. Daha nasil guclu hareketler yapcaklar. Kardesimin bende hala bi videosu duruyo biraz daha itse cikaricak kafayi
Bugün esimle konuşurken kızım coştu babasını cok özledi tabi eşim telefondan hareketleri izledi resmen ilk defa telefondan görülebilecek kadar sertti hareketlerimiz
ama cokk keyifli :)

Ya canm bugün bendede leke vardı korktum ama devamı gelmedi annemde mens kanaması gibi olur nişan dedi rahatladım biraz

kızlarr cuma randewum wardı iş yerinde sorun oldu gidemedm zaten bi hafta ötelemiştim...bu 4. oluyor... çok canım sıkıldı.. ptesiye kaldı randewum..hep ben dr a gideceğim zaamn iş yerindekiler bişiler çıkarıyor gidemiyorum...çalışanlar çalışablr raaporu aldınzmı ? doğum izinleri ne zaman başlıyor...bn sanırım çalşr raporu alacam bu hafta ...iş yerinden de uzaklaşacağm için çok mutluyum...ücretsz iizn de almayacaktm alacam... 2 ay... bu çektrdiklerinden dolayı hepsini allaha havale ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…