Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende gıttım saglık ocagına çok ilgilendiler getcekten.kaydımı oraya aldırana kadarda aradılar bıan once aldrmanız lazom dıye uc ay sonrasına tetenoz aşısı için randevu verdiler baska bişey istemediler.ve aşı zamanndada yakından takıp edıyolar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cnm bn gecen saglik ocaginda kan tahlili istediler demistimm yaa orada kan tahlilin temizz kucekkenn asilarin tutmus hep dedi gidince kan verirsinn asi tutmusmu tutmamis mi anlio zaten dr

kızlarrr ya sizlerle konuşurken kapı çaldı,açtım genç bi kadın,belkide kız,bi ekmek parası dedi...korktum gerçekten paramı istiyo,başka derdi var mı diye,allahtan yanımda hemen bozuk para vardı verdim,gitti... ne denir bilemedim vala

cnm bn gecen saglik ocaginda kan tahlili istediler demistimm yaa orada kan tahlilin temizz kucekkenn asilarin tutmus hep dedi gidince kan verirsinn asi tutmusmu tutmamis mi anlio zaten dr

öyle miii iyi o zaman tutmuşsa sorun yoktur demi datlumm, içimi rahatlattın azucukk da

anacimm tekk olursann acmaa kapiyii Rabbimizz korusunn bnde tekim evdee acmam ama kimseye kapiyii pencereden veririm ne isterse zamann kotuu anacimm gencizz guzelizz sonuctaa:)

anacimm tekk olursann acmaa kapiyii Rabbimizz korusunn bnde tekim evdee acmam ama kimseye kapiyii pencereden veririm ne isterse zamann kotuu anacimm gencizz guzelizz sonuctaa:)

pek kapımı çalan yok,ne bileyim öyle açtım bende,aslında pek bakmam kapıya... allah korusun böyle şeylerdenn amanınnn heleee genciz tabi,

saglik ocaginda gercektenn cok ilgi gosteriolarr kalp atisi dinlenebiliomuss yaa gittim hmn sen hamilemisin nie ilk bize gelmedin falan kan tahlili istedi bi vitamin ilaci verdii anamm bii ilgii bi ilgii :)

tememmm teşekür ettimm birde biş sorcam şimdi taşıncam ya o taşındığım yere ait aile sağlık merkezine mi gitmem lazım ki

ikametgahini oratyA goturuosun cnm gittigin yerin muhtarligina benn buraliyiimm artikk diosunn gerisini onlar yaparr zaten cnm

pek kapımı çalan yok,ne bileyim öyle açtım bende,aslında pek bakmam kapıya... allah korusun böyle şeylerdenn amanınnn heleee genciz tabi,

hehee gencizz :)anamm usaklar olsadii bizii korurlardii bebisinn cinsiyetini ogrenebilcek misinn aaacaabaaa benimki bi diger kontrodee ognenilecekk inss ya kizimizz yaa oglumuzz diecezz Rabbimiz saglik versin ilk oncede

ben biraktimm cnm Rabbimizz oyle seylerle karsilastirmasin bizleri. sadece bebislerimizi dusunelimn bii de hissedersekk ohhh degmeyin keyfimize bebisle konusuruzz dururuz:)
Evet bir hissedebilsek her şey daha bi rayına oturacak.
İlk heyecanlar, asla unutamıcaz sanırım. Unutmayalımda zaten :)
eskisi gibi ilgisiz değiller kesinlikle.
tememmm teşekür ettimm birde biş sorcam şimdi taşıncam ya o taşındığım yere ait aile sağlık merkezine mi gitmem lazım ki

Tek başınayken pat diye açma kapıyı ne olur ne olmaz. Bu devirde kimseye güvenilmez valla. Ne hallere düştük ya. Kendi insanımıza bile güvenemiyoruz.
Taşınacağın yerin sağlık ocağına gitmen gerekiyor canım. Yakın zamanda taşınacaksın ya aldır kaydını oraya.

hehee gencizz :)anamm usaklar olsadii bizii korurlardii bebisinn cinsiyetini ogrenebilcek misinn aaacaabaaa benimki bi diger kontrodee ognenilecekk inss ya kizimizz yaa oglumuzz diecezz Rabbimiz saglik versin ilk oncede

evet yaa heyecanla onu bekliyorum,inşallah görürüm,bu gece de rüyamda kız bebeğim olmuş gördüm,ablamda rüya görmüş,kızımış varmış büyümüş biraz eşim onunla oynuyomuş... herkesi cinsiyet heyecanı sardıı

:):) seninkide guzell kizz anamm. bizii kameraya cekip sonraa bebisler buyudugunde gostereceksinn :) kesinn anne senn ne kadar merakli pimpiriklisinn derler:)

Aynenya😃😃ben saglık ocagına gıttım ultrason olmadıgunu bilmiyodum.bebişimide gorurum dıye heycanla gıtmiştm kontrol yaptrdm ultrason yok defi .bi kötü oldumki.cıktım dışarı ağlıyorum bebegımı gorucem diye eşimde gülme krızıne gırdı ben aglayınca😀sonra kendi doktoruma gıttm hemen gordum yanı.sglıyorum herkez bana bakıyo falan komıktık😜

aynen canım kimseye güvenilmiyo,
taşınınca alacağım da giderim hemen o zaman saolun yaaa iyiki varsınızzzz

Bende gördüm ruyamda kızdı.ablamda erkek görmuş bilemedik.inşallah kalbimize gore olur

ins o gunleride goruruz. bnm ev tamm anacadde uzerii perdeyii bilee acamiyorum hep is yerleri varr cevremdee korkuo yaa kimseye guven yok anacim kimseye yokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…