Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evett evett oylee yap kizz dahaa is tutmadann uykumm gelioo nasi oluo yaa anlamiorum

alllahhhh ben işleri bitirdim de oturuyorum şimdi,sabah erkenden kalktığımız için işlerde erken bitiyo.. allahtan senin gibi halsizlik o kadar yokk,bi ara akşama doğru yatıodum ben ama o da kısa sürdü...senin halsizlik yapıo uyku veriyo bebiş, sana uyuyalımda büyüyelim mi diyo nee

Bende gördüm ruyamda kızdı.ablamda erkek görmuş bilemedik.inşallah kalbimize gore olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bi kız bi erkek gördük,bilmediğimiz bi ikiz gebelik mi var yaaa sağlıkla inş.

Son düzenleme:

hepp boyle guzell heyecanlarr yasayalim ins:) esimin kucuk bi kuzenii varr boncuk gozluu dun ultrason fotosunaa bakioo yengee dur bakimm senin bebeginn erkekk haaa saclarii duzduz dio cadalozz :)

hepp boyle guzell heyecanlarr yasayalim ins:) esimin kucuk bi kuzenii varr boncuk gozluu dun ultrason fotosunaa bakioo yengee dur bakimm senin bebeginn erkekk haaa saclarii duzduz dio cadalozz :)

saçları düz mü diyoo ayyy canım yaa o ultrasondan saçıın düz olduğunu gören erkek olduğunu da görür,çocuk haklı

ultrason yok daa 16 haftadan sonra kalp atisini duyabiliolarmiss niee agliosunn anacimm :)ayy benide guldurdunn bnde oyle sandimm ama oyle olmayinca moralim bozulduu ama aglamadimm:)

ultrason yok daa 16 haftadan sonra kalp atisini duyabiliolarmiss niee agliosunn anacimm :)ayy benide guldurdunn bnde oyle sandimm ama oyle olmayinca moralim bozulduu ama aglamadimm:)

😀😀ben cok duygusalım üstüne bide hamileligın verdıgı eklenınce olur olmaz seylere aglıyorum.sonra kendime guluyorum.

saçları düz mü diyoo ayyy canım yaa o ultrasondan saçıın düz olduğunu gören erkek olduğunu da görür,çocuk haklı

anacimm okadar tatli soyluokii kizimm olsundaa onun gibi olsunn :) saclarii duzduzz ayyy cnm benim yaa cocukk istee ama niese icimden erkek gecioo

😀😀ben cok duygusalım üstüne bide hamileligın verdıgı eklenınce olur olmaz seylere aglıyorum.sonra kendime guluyorum.

biri beni anlatmış sanki,aşırı duygusallık hemen ağlama,yok yok bu benim

anacimm okadar tatli soyluokii kizimm olsundaa onun gibi olsunn :) saclarii duzduzz ayyy cnm benim yaa cocukk istee ama niese icimden erkek gecioo

demii insanın aklından istediği gibi değilde hissetiği var benim kızım,oğlum olacak diye,ben bi ara kızım olacak gibi hissediyodum,şimdi oğlan gibi hissediom, değişik duygular içindeyimm

Ya allahım duyar inş sesimizi.bende kız istıyorum.tamam saglıklı olur inşda.bi kızım olsun cok istıyorum.çunku biz üç kız kardeşiz ailemizin bir erkek torunu var herkez kıza hasret yanıp tutuşuyolar resmen😃

heehee:) oylee dioo yatalimm dioo korkimm babasii simdii bi tanee is tutmayaa arapp getirirsee sasmamm ne yemek ne bi is tutabiliorumm ancak yatiorumm:) masallahh sana cnm

bi kız bi erkek gördük,bilmediğimiz bi ikiz gebelik mi var yaaa sağlıkla inş.

belkii birii saklaniooo. belli mii olurr Rabbimizin isi dun ogretmenin birinin ikizii vardii anne karnindaa kavgaa yapiolarrmiss :) nden kavgaa yapiolarr dioduu masallah onlarada:)

hep boyle guzel seyler icin aglaa cnm:) bndee dun biraccik agladim hamilelikk istee:)

belkii birii saklaniooo. belli mii olurr Rabbimizin isi dun ogretmenin birinin ikizii vardii anne karnindaa kavgaa yapiolarrmiss :) nden kavgaa yapiolarr dioduu masallah onlarada:)

doktor daha ilk bakmasında tek kese var ikiz bi gebelik yok deyince,eşim sanki ikiz bekliyomuşuz gibi,öyle mi yaa demişti ikizlere de 2 kişi lazım bakmak için,gerçekten2 kat ilgi gerektiren bi durum

Merhaba kizlar bende bugun ikili test icin doktora gittim bebisim buyumus :) hersey normal dedi cok sukur, cinsiyetini gostermedi bizim ufaklik, sabah sabah bi suru cikolata yedim bosa gitti :)

maşallahhh tüh boşa gitmiş gerçekten çikolatlarr artık bi dahaki gitmeye devam yemeye bende çikolata stoklıcam giderken

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…