Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Günaydın Millet :) Nasılsınız. Bebişler nasıl :)

günaydın şekerimm sabah bi halsizlikle kalksamda ılık duş kendime getirdi valaa bebişi hiç sorma bugün 19 gün oldu doktora gitmeyeli allaha emanet bebeğim,doktora gitmeme 6 gün kaldı,geçmio bi türlüüüüü sen nasılsın?

Son düzenleme:
gunaydinnn cnm yatakk keyfii suruoruzz:)

ohh ne güzel yaa özendirmeyin beni. Ben paşa paşa çalışıyorum valla. Yok bizde yatak keyfi falan. Neyse benim yerime de yapın.

İyi bari duş işe yaramış. Ağlamak istiyorum. benim randevum teee 30 haziranda daha dün gördüm. 33 gün nasıl dayanıcam yaa. Doktor çok yoğunmuş anca ay sonuna verebildiler. benim nasıl geçer 33 gün senin yine az kalmış. Beni görde sevin :)

Günaydın canım .bende işteyim malesef. Ikı üç ay sonra yatak keyfini bende yapıcam inşallah😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evv hanimii olmaninn guzell yanidaa varmisss:) demekki. ins sende oylee yaparsinn cnmm . bebislerr bizimlee olsundaa

bende son gittiğimde haziranda gel deyince öyle olmuştumm ama zaman yavaşda olsa geçio sabretcez artıkınn

bende son gittiğimde haziranda gel deyince öyle olmuştumm ama zaman yavaşda olsa geçio sabretcez artıkınn

Sabredemedim aradım az önce sekreteri ile baya bi didişmenin sonunda 1 hafta erkene aldırdım. Zafer benim Çok mu meraklıyız bilmiyorum ki önceden ultrasona bile girmiyorlarmış nasıl dayanıyorlarmış ki

hehehhe karpuz muuu :) bak canım karpuz çekti dermişimmmm yok anammm geçmez valaaa

yaaa bnmkine de bi ayyy varr bebisiimi dun gordumm bugunn yine merak ediorumm ne merakli annelerizz yaaa ahh sunlarii bii cikarsaaakk saglikli ve hayirlisiylaa:) karpuzz daa artikk her yerde vr kizz:)

Sabredemedim aradım az önce sekreteri ile baya bi didişmenin sonunda 1 hafta erkene aldırdım. Zafer benim Çok mu meraklıyız bilmiyorum ki önceden ultrasona bile girmiyorlarmış nasıl dayanıyorlarmış ki

maşallah bu azimle sen 1 hafta sonra gidersin doktora he valaaa ne cinsiyet öğrenme,ne bebek sağlıklı mı diye bakma,bi adeti gecikince hee hamileyim bitti,9 ay zaten geçiodur rahat rahat...biz o niye böyle vay efendim şu niye böle diye didiklemekten hamileliği yaşayamıozz

yaaa bnmkine de bi ayyy varr bebisiimi dun gordumm bugunn yine merak ediorumm ne merakli annelerizz yaaa ahh sunlarii bii cikarsaaakk saglikli ve hayirlisiylaa:) karpuzz daa artikk her yerde vr kizz:)

anammmm sende biraz fazla hızlı özledin harbiden bi doğsalar o zaman neyi merak edeceğiz acaba evet var karpuz bu sene karpuz açılışını yaptık şükür,sıcakda iyi gidiyoo

Aynen bi çıkarsak sağlıkla da rahata ersek

Haha valla bize kalsa her hafta giderizde kovarlar diye korkumuzdan gidemiyoz. Aynen didiklemekten hamileliği yaşayamıyoruz. Dün torch değerleri içinde kan vermiştim. Anti tox. ımg ve antı rubella ımg değerleri çıkmış. negatif yazıyor. Normal değer aralıklarında aslında ama niye negatif bir sorun mu var diye netten bunlar neymiş ne olması gerekiyormuş diye tekrar araştırdım. Halbuki 2.ayda bana o testleri yapmışlardı birde onlarla karşılaştırdım. Pimpirikliyiz biz

evet doktora da yazık onlard neymiş yaw ne anlama geliyomuş araştırmacı anne

Şuanda geçirdiğin hastalık, bakteri var mı diye. Anti tox. Img kedi dışkısından, çiğ sütten falan bulaşan bir çeşit mikrop gibi bişey işte. Anti rubella Img da kızamıkçık geçiriyomusun o. Kızamıkçığa bağışıklığının olup olmaması önemliymiş. Önceden aşı yapılıyormuş eğer geçirmediysen. Ben geçirmişim çok şükür.
Genelde bu testler yapılıyor ama. Yapılmıştır sanada.

ayy valla cok dogru soyluorsunn hep sorularr hepp sorularr sorularii dusunmektenn bebisii unutuorumm yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…