Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aynen canım kimseye güvenilmiyo,
taşınınca alacağım da giderim hemen o zaman saolun yaaa iyiki varsınızzzz
Öğreniyoruz işte canım. Çok acemiyiz biz bu işte çok :) Sende iyi ki varsın.
ins o gunleride goruruz. bnm ev tamm anacadde uzerii perdeyii bilee acamiyorum hep is yerleri varr cevremdee korkuo yaa kimseye guven yok anacim kimseye yokk
Benimde cadde üzerinde. ama Allah'tan tam evimin karşısında çay bahçesi var tek katlı arkasıda çokcuk parkı. Manzaramı kesen yok. Rahat rahat açıyom valla gören eden de yok. Bazen zil çalıyor bakıyorum camdan kimse yok. Cadde üstü önüne gelen basıyo :) allah'tan gündüz evde yokum :)

doktor daha ilk bakmasında tek kese var ikiz bi gebelik yok deyince,eşim sanki ikiz bekliyomuşuz gibi,öyle mi yaa demişti ikizlere de 2 kişi lazım bakmak için,gerçekten2 kat ilgi gerektiren bi durum

saglikli olsundaa tekk olsunn:) evett bakimm cok gerek esimin yinee kuzenin ikizi olduu birine adam bakio digerinee karisii onda bizimde bebisimizden daha haberimiz yokk tekini sizee verelimm demistii amaa Rabbimizz bizede nasip etti ck sukurr:) kadinin sutuu yetmiodu ikisinee:)

hep boyle guzel seyler icin aglaa cnm:) bndee dun biraccik agladim hamilelikk istee:)

Çok şükür hep boşa aglıyorum böyle😀sıkıntı dert yok .kimsedede olmasın inşallahhhh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

demii insanın aklından istediği gibi değilde hissetiği var benim kızım,oğlum olacak diye,ben bi ara kızım olacak gibi hissediyodum,şimdi oğlan gibi hissediom, değişik duygular içindeyimm

evett belkii yanilirizz belki dogruu cikarr bilemeyizz Rabbimizz saglik versindee ilk once sonra kalbimizden gecenn:)

ins cnm Rabbimiz gonlumuzdekini saglikli bisekilde verir ins :)

anommm ne diyon sen yaa ikiz neyse birde 3üzler de var onlar ne yapsın

cikolataa az gelmiss bebisee cikolatacii bebisss:) oldun cnm masallah buyumusler minislerr daha da buyuyecekler ins Rabbimizin izniylee bidaha gidistee bi gun onceden baslaa cikolatayaa:)

:) evett ne kadar kalabalık o kadar temizlikk

anommm ne diyon sen yaa ikiz neyse birde 3üzler de var onlar ne yapsın

evett dogruu ne kadar kalabalik okadarr iss:) hemm kiz ne yapsin ilki ikiz olduu biri aglio otekide aglioo ayy amaa buyuduklerinde cok guzell olurr biraz zorluk cekicek Rabbimiz yardim eder ins acemi olcaz ilktee ister istemez bizde zorlanacagizz:)

evett dogruu ne kadar kalabalik okadarr iss:) hemm kiz ne yapsin ilki ikiz olduu biri aglio otekide aglioo ayy amaa buyuduklerinde cok guzell olurr biraz zorluk cekicek Rabbimiz yardim eder ins acemi olcaz ilktee ister istemez bizde zorlanacagizz:)

hemde ne zorluk,şimdi bu meraklar geçer doğumdan sonra ateşi mi var neden emmiyo,neden böyle duruyo,telaşlar telaşlarr can onlar cannn

ohhh ne guzeell bnm cevremm is hanii olmuss:) gule gule otur cnm bnm:) oo cocuklardan buradda varr arada calip kaciolarr

hemde ne zorluk,şimdi bu meraklar geçer doğumdan sonra ateşi mi var neden emmiyo,neden böyle duruyo,telaşlar telaşlarr can onlar cannn

ayyy evett dusuncesi bilee cok guzell:) acaba bize mi benzer yoksa babalarinaa mii . bnm koca dio bizim bebegi sen cicek abbasin arabasina cevirirsin diee:) bi dogsunlarr helee kizlarr birbirimizden ins yine destek alirizz:)

ayyy evett dusuncesi bilee cok guzell:) acaba bize mi benzer yoksa babalarinaa mii . bnm koca dio bizim bebegi sen cicek abbasin arabasina cevirirsin diee:) bi dogsunlarr helee kizlarr birbirimizden ins yine destek alirizz:)

ahhahahaha benzetmeye bak yaa aynen dün bende ablamla dolaştım mağazada bi bebiş kıyafetleri var bittim yaa,dedi cinsiyet belli olsun artık dayanamicimm aynen sağlıkla doğsunlar daaaa

ahhahahaha benzetmeye bak yaa aynen dün bende ablamla dolaştım mağazada bi bebiş kıyafetleri var bittim yaa,dedi cinsiyet belli olsun artık dayanamicimm aynen sağlıkla doğsunlar daaaa

amin cnm.amaa nee yapaimm bebisimmiz bitanemizz birde tum bebisleri cok severim bebislerde benii severr acabaa benim bebiss nasil olcakk bende istiorumm bebis elbisesi almakkk ona giydirmekk :) ayyy bu 7 ay nasil gececekk acabaa

amin cnm.amaa nee yapaimm bebisimmiz bitanemizz birde tum bebisleri cok severim bebislerde benii severr acabaa benim bebiss nasil olcakk bende istiorumm bebis elbisesi almakkk ona giydirmekk :) ayyy bu 7 ay nasil gececekk acabaa

şafak sayıcaz resmen askerlik gibi yaa zaten süslemekden başka bişi yapmayız bebişleri hehehe

Kan ilacı içen varmı .bende kan da demirde sıfır çıktıya.hem ilaç hem iğne kullanıyorum

Kan ilacı içen varmı .bende kan da demirde sıfır çıktıya.hem ilaç hem iğne kullanıyorum

nasıl yaşadın bu zamana kadar canım yaa allah korusun,bende kan iyi çıktı da demirde çok düşük değildi yindede ilaç vereyim dedi ilaç kullanıom decavit,bitmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…