Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet doktora da yazık:KK1::KK1: onlard neymiş yaw ne anlama geliyomuş araştırmacı anne :KK1::KK1:

Kızlar sürekli ultrasona girmekte zararlıymış bilginiz olsn. Bendr cok merak edıyorum sma sık sık girmemeye dikkat ediyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şuanda geçirdiğin hastalık, bakteri var mı diye. Anti tox. Img kedi dışkısından, çiğ sütten falan bulaşan bir çeşit mikrop gibi bişey işte. Anti rubella Img da kızamıkçık geçiriyomusun o. Kızamıkçığa bağışıklığının olup olmaması önemliymiş. Önceden aşı yapılıyormuş eğer geçirmediysen. Ben geçirmişim çok şükür.
Genelde bu testler yapılıyor ama. Yapılmıştır sanada.

yok yaa bana test yapıldı ama onlar yok içinde baktım şimdi..ayrıca kızamıkçığa kafam takıldı ya ben geçirip geçirmediğimi bilmiyorum,tahminim geçirmediğim :KK50: doktora gidince söyleyeyim bari ben bunu

anammmm sende biraz fazla hızlı özledin:KK1::KK1: harbiden bi doğsalar o zaman neyi merak edeceğiz acaba :KK1: evet var karpuz bu sene karpuz açılışını yaptık şükür,sıcakda iyi gidiyoo :KK52::KK52:

ozledimm yaaa babasinii bilee unuttumm.canimm senin pabucunn dama atilacakk dioo bende dedimm kapinin onunee bi bakk istersen seninkii kapinin onundee mii diee:KK70: bebislerimizi Rabbimiz bizlere bagislasin yaa oncee Rabbimizz sonraa onlarr gelioo:)

ayy valla cok dogru soyluorsunn hep sorularr hepp sorularr:confused: sorularii dusunmektenn bebisii unutuorumm yaa

hepimiz öyleyizz kiii :KK52::KK52:

ozledimm yaaa babasinii bilee unuttumm.canimm senin pabucunn dama atilacakk dioo bende dedimm kapinin onunee bi bakk istersen seninkii kapinin onundee mii diee:KK70: bebislerimizi Rabbimiz bizlere bagislasin yaa oncee Rabbimizz sonraa onlarr gelioo:)

hahahhahha iyi demişsinn :KK1: amin canımm aynen öylee

yok yaa bana test yapıldı ama onlar yok içinde baktım şimdi..ayrıca kızamıkçığa kafam takıldı ya ben geçirip geçirmediğimi bilmiyorum,tahminim geçirmediğim :KK50: doktora gidince söyleyeyim bari ben bunu

Söyle o zaman ama panikte yapma. Belki benim doktorum da ben gibi pimpirik olduğu için öyle söylemiştir bana önemli falan diye. SAğlık merkezide yapıyor diye biliyorum onlarada yaptırtabilirsin. Zaten aile sağlık merkezinede bildirmemiz gerekiyor bebişimiz olacağını.

Söyle o zaman ama panikte yapma. Belki benim doktorum da ben gibi pimpirik olduğu için öyle söylemiştir bana önemli falan diye. SAğlık merkezide yapıyor diye biliyorum onlarada yaptırtabilirsin. Zaten aile sağlık merkezinede bildirmemiz gerekiyor bebişimiz olacağını.

işin tuhafı ben burda sağlık merkezinin yolunu bile bilmiom hiç gitmedim kii, pofff:KK4: doktora sorayım yinede aynen içim rahat etsinn canımm

Aynen bende öyle iki hafta sonra gircem bide

zaten sürekli gidince bebişin büyüdüğünü de anlamam ben yaaa :KK16: gerçi 2 haftada gittiğimde inanılmaz değişiklik vardı,şimdi 3 haftadan fazla oldu değişikliği heyecanla bekliyorumm :KK52::KK52:

Aynen bi çıkarsak sağlıkla da rahata ersek :KK1:

evett cnmm yaa amaa bn arasindann hicc korunmayacagimm olursaa ikincidee olsunn:) bu dogarsa ins saglicakla alirsam kucagima ikinciyide Rabbimiz nasip edersee hemenn tekrardan ayni seyleri yasamak istiorumm:)
Haha valla bize kalsa her hafta giderizde kovarlar diye korkumuzdan gidemiyoz. :KK9: Aynen didiklemekten hamileliği yaşayamıyoruz. Dün torch değerleri içinde kan vermiştim. Anti tox. ımg ve antı rubella ımg değerleri çıkmış. negatif yazıyor. Normal değer aralıklarında aslında ama niye negatif bir sorun mu var diye netten bunlar neymiş ne olması gerekiyormuş diye tekrar araştırdım. Halbuki 2.ayda bana o testleri yapmışlardı birde onlarla karşılaştırdım. Pimpirikliyiz biz :KK1:

kiymetlii bebislerimizz Rabbimiz kucagimizda koysunn cnm herseyi karistirmayalim bnce ben tlf ilk forumda en son konularr varr orayi bilee kapattim sadece ilgilendigim seylerle ilgileniorum yoksa onlara bakip psikolojim bozuluoo Rabbimizz o annelerede sabirr versinn ins kimseyi yavrusunla sinamaz ins Rabbimizz:)

işin tuhafı ben burda sağlık merkezinin yolunu bile bilmiom hiç gitmedim kii, pofff:KK4: doktora sorayım yinede aynen içim rahat etsinn canımm

Aşıların olacak hem senin hem bebeğin. Sağlık ocağına bildirmek zorundasın. Bence git bildir. 3 ayına kadar bildirmek zorunlu diye yazmışlar bizimkine. Ben tam 3 ay dolunca gittim. Gebelik var mı yok mu test yapmak zorundayız dediler. Hem gülüştük hem testi yaptırıp dosyaya ilave ettiler. Ben eminim dedim kolunu bacağını bile gördüm :KK1: Çok ilgilendiler. Hemşirem cep numarasını verdi, benimkini aldı. Bir sorunda haberleşicez falan dedi. Hatta 24 hazirandada kontrole gel dedi. Sende git bence bi.

zaten sürekli gidince bebişin büyüdüğünü de anlamam ben yaaa :KK16: gerçi 2 haftada gittiğimde inanılmaz değişiklik vardı,şimdi 3 haftadan fazla oldu değişikliği heyecanla bekliyorumm :KK52::KK52:

Ben en son gıttıgımde ufak bi yuvarlaktı.iki gun önce gıttım resmini atmıştım zaten kıpır kıpır içimde elleri ayakları herseyı şekil almış.o goruntuden sonra net anladım hamile oldugumu.yani ilk gittgimde heycan falan yoktu aslında ne tepki vericegımı bılmiyodum enteresandım😀😀

Kızlar sürekli ultrasona girmekte zararlıymış bilginiz olsn. Bendr cok merak edıyorum sma sık sık girmemeye dikkat ediyorum

ayy yavrumuu Rabbimiz korusun ben iki haftada bir gittimm ama artikk aydann ayaa ne yapayimm 11. haftam ama 4 defaa gittimm

Aşıların olacak hem senin hem bebeğin. Sağlık ocağına bildirmek zorundasın. Bence git bildir. 3 ayına kadar bildirmek zorunlu diye yazmışlar bizimkine. Ben tam 3 ay dolunca gittim. Gebelik var mı yok mu test yapmak zorundayız dediler. Hem gülüştük hem testi yaptırıp dosyaya ilave ettiler. Ben eminim dedim kolunu bacağını bile gördüm :KK1: Çok ilgilendiler. Hemşirem cep numarasını verdi, benimkini aldı. Bir sorunda haberleşicez falan dedi. Hatta 24 hazirandada kontrole gel dedi. Sende git bence bi.

canım benim ikametgehım ailemle yaşadığım yerde önce onu buraya aldırmam gerek demi :KK43: yani eve geçince halledeyim bunları yaa, ben lisedeyken vurulmuştum galiba kızamıkçık aşısı ama onun bi tkisi olur mu yaa :KK52:

ayy yavrumuu Rabbimiz korusun ben iki haftada bir gittimm ama artikk aydann ayaa ne yapayimm 11. haftam ama 4 defaa gittimm

Ben gördum hastaneden cıktık tekrar gıdelim diye eşimi ikna etmeye çalışıyodum😃😃

kiymetlii bebislerimizz Rabbimiz kucagimizda koysunn cnm herseyi karistirmayalim bnce ben tlf ilk forumda en son konularr varr orayi bilee kapattim sadece ilgilendigim seylerle ilgileniorum yoksa onlara bakip psikolojim bozuluoo Rabbimizz o annelerede sabirr versinn ins kimseyi yavrusunla sinamaz ins Rabbimizz:)

Amin. Allah sabir versin gerçekten çok zor bir imtihan o anneler için. Bizde biraz rahat olmaya alışsak iyi olacak her şeyi didikliyorum.

Amin. Allah sabir versin gerçekten çok zor bir imtihan o anneler için. Bizde biraz rahat olmaya alışsak iyi olacak her şeyi didikliyorum.

ben biraktimm cnm Rabbimizz oyle seylerle karsilastirmasin bizleri. sadece bebislerimizi dusunelimn bii de hissedersekk ohhh degmeyin keyfimize bebisle konusuruzz dururuz:)

Ben en son gıttıgımde ufak bi yuvarlaktı.iki gun önce gıttım resmini atmıştım zaten kıpır kıpır içimde elleri ayakları herseyı şekil almış.o goruntuden sonra net anladım hamile oldugumu.yani ilk gittgimde heycan falan yoktu aslında ne tepki vericegımı bılmiyodum enteresandım😀😀

içimizde hızla büyüyen bebişler var ama biz hissedemiyoruz,bi ultrason resimleri var onlarda olmasa gözle görülür bişi olmayacakk :KK16::KK16: ben ilk gittiğimde sadece evde test yapıp gitmiştim, doktor bakarken gebelik yok diyecek diye elim ayağım titremişti ama gösterince bi rahatladım ki sormaa :KK16::KK16:

Ben gördum hastaneden cıktık tekrar gıdelim diye eşimi ikna etmeye çalışıyodum😃😃

:):) seninkide guzell kizz anamm. bizii kameraya cekip sonraa bebisler buyudugunde gostereceksinn :) kesinn anne senn ne kadar merakli pimpiriklisinn derler:)

X