Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kuzular slm
Ayla,duygu ,dilek,simay ekledim sizi canlar.baska kim varr??
Kizlar bu arda arkadasimin bebeklerini aldilar hastanedeydik.biri 650 digeri 850 gr.
Benimde cigerlerde iltihap cikti.5gun rapor verfi.bide antibiyotik.fena oksuruyom kizlar
Ins sagliklidir bebisler cnm bu arada sana da çok geçmişler olsun cnm yaa dikkat et kendine

slm canımm.bende ekledimm,meltem ,fıtıfıtıcan,abc var yazmışlardı onlardaa. geçmiş olsun canımmm,dikkat et çok kendinee arkadaşının bebeklerini aldılarda e oldu yaşıyolar mı
ISimdilik yasiyolar canim.allahim yarfimcilari olsun.
Buarda duygunun replikler super tam bennn:)

Kuzular slm
Ayla,duygu ,dilek,simay ekledim sizi canlar.baska kim varr??
Kizlar bu arda arkadasimin bebeklerini aldilar hastanedeydik.biri 650 digeri 850 gr.
Benimde cigerlerde iltihap cikti.5gun rapor verfi.bide antibiyotik.fena oksuruyom kizlar
Ekledim canım bende . Peki bebekler yaşıyor mu durum ne

Ekledim canım bende . Peki bebekler yaşıyor mu durum ne

Simdilik yasiyolar canim.ana riskli.arkadasi gordum anesteziden cikamamisti.cokk aciyoo defi sadece gozu kapali.tirsak ben sezeyandan da tirstim ay ya bi ogg yapsam kussam agzimdan cikiverse ne guzel olurdu:)

ISimdilik yasiyolar canim.allahim yarfimcilari olsun.
Buarda duygunun replikler super tam bennn:)
Cnm oncelikle kendine dikkat et. Bende de cikmisti anlattim sana 1 torba ilac gecirmedi keciboynuzu pekmezi iyi geldi.

Bebisler icinde cok uzuldum Allahim ne olur yasasinlar Gerci Allah yasanacak gun yazdiysa her turlu yasarlar insallah

evet bazen bi çekiyolar iyi olmazsa bi daha çekin daaa alla alllaa allahdan benimkiler iyi çıktı hep yandan flanda olsaa
Yook ole de dgl ki bas cevresini ölçmüş onu verdii bi bucuk ay görmedik bebisi. Babasi merak ediodu yine ben accuk uccuk ultrasonda gördüm ama kocis foto bekliodu bide bu gittigimde 4 boyutluya vermedi

Yook ole de dgl ki bas cevresini ölçmüş onu verdii bi bucuk ay görmedik bebisi. Babasi merak ediodu yine ben accuk uccuk ultrasonda gördüm ama kocis foto bekliodu bide bu gittigimde 4 boyutluya vermedi
Yaninizda biri oldugu zaman videoya ceksin daha guzel oluyo. Biz oyle yapiyoruz:)

ohaa lann o foto diye verilir mii,hey allahım yaaa.ben her gitmemde sabah erkenden gidiyorum ki eşimde gelebilsin diye doktor 4 boyutlu gösteriyo renkli foto veriyo tabi bu arada eşimde kameraya çekiyo bebişi keşke birileri olaydı senin bebişi de çekeydi canım ya

Maşallah maşallah sayfamız baya çoşmuş ben yokken okumak çok zor olcak bugün desenize ama bende bu arada baya iş hallettim bebek şekerini oda süslerini küçük çaplı işleri hallettim korsemi bile hazırladım haha yarın da eşyalar geliyor oğluş çok şanslı valla 20 gün sonra gelecek mobilya yarın geliyor.o yüzden şimdi işe koyulup koçişle duvar silcez. Bu haftayı bir atlatırsam kızlar bütün işler bitiyor. O nedenle sizi takipde zorlanabilirim.sınıf başkanı bana anlatacak toplu ne oldu ne bitti.bu arada sınıf başkanı kim yoksa seçin anacım .instagrama geçiş yapılıyor benim yok ben öksüz kaldım desenize koçişde karşı öle şeylere bakım bir deneme yapıyım kızlar oraya geçiş yapıyor diye belki izin çıkar.

Duygucum bu arada inşallah öle 38. Haftada doğuma girme gibi bir durumun olmaz o güne kadar herşey yolunda gider sen yine istediğin gibi normal doğum yaparsın

Ubcum sanada çok geçmiş olsun .kendine dikkat et izin almışken bol bol dinlen.inşallah arkadaşının bebişleride biran önce sağlına kavuşur.

Okudukca yazcam artık kızlar .

Ohh maşallah ne guzel baya halletmişsin . Ya korse nasıl aldın hiç fikrim yok . Bide atsan ya resımleri susunu sekerını merak ederiz :)

Alemsin yaaa en cok melteme güldüm :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…