Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ohh hamarat anne seniii evet sayfaa aldi başını gidio bnm kocisde kızcak biliom bu instafram isinee amaaan sadece.bizim kizlar var zaten diicem maksat doğumdan sonraki bebisler için herşey sana kolay gelsin cnm benim bu arada
Sağol canım odayı temizleme işi bitti ama bende bittim şimdi yarın mobilyalar gelcek onlar silinip havalandırılacak annemi çağırdım yoruldum valla artık.bakalım bende deniycem belki izin verir instagrama kızlar var diye

evet canım biraz rahatladım son haftaları dinlenerek kendime vakit ayırarak geçirmek istiyorum tabi bu ne kadar mümkün olur bilemiyorum.

saol canım bilgilendirme için .. bende oyle alıyım bari .. bebişin hersey hazırda benım eksikler var . bu hafta yapıyım dedim hava yagmurlu ankarada bakalım ii hıssedersem kendimi gidicem ..bu arada bebişin cicilerde cok güzelmiş..

Valla ben anafartalar çarşısından hepsini toplu aldım sadece terlik bulamadım onuda twigy de var bir tane krem rengi onu alcam .onuda alırsam bitti sayılır eksik birşey çıkmazsa. Odayı tamamen bitiriyim resmini eklerim ay çok heyecan verici.oyuncak ayımız kuzumuz kaplumbağamız herşeyimiz hazır

Slm kizlar hamilerim nasilsiniz bakim? biraz takip etmeye calistim oku oku bitmedi :) sayfa canlanmaya baslamis birde su app olsaydi daha iyi olucak :)

kizlar instegram nasil? oranin özelikleri neler? simdi orda ne yapiyorsunuz? ona göre bende gecis yapayim fakat cok cahilim bir fikrim yok

artik bebislerimiz dogsa son zamanlari zor geciyor, ayakabi giyinmekte zorlaniyorum, belim agriyor, nefesim daraliyor sanki, migdem yaniyor, gece kac defa kalktigmi bilmiyorum Hayirlisiyla sag salim alsaydik kucagimiza

Hoşgeldin canimm:) iyi olmaya calisiyoruz ben de geceleri hiç adam akilli uyuyamiyorum...
Amin inşaallah canim o günleri de göreceğiz insallah...

bizimde eşimle odayı süsleme işimiz kaldı hepsi tamamlandı sayılırı .. cok heyecan verıcı canım ya ben hergun odasına giriyorum dolab ı acıp bakıyom sevıyorum .. birde eşimin eli becerıklı duvar susleri falan kendi yapmak istiyor . bakalım yapıcaz yavas yavas .. allah nazarlardan korusun canım .. resim paylasırsan sevınırız baktıkca insan hoşlanıyor ..bu arada terligi bende twigy gibi almayı planlıyorum cok kullanıslı oluyor.. valla 2 senedir ev botlarından giyiyorum cok memnnum.. terligide süslü süslü cok modeli var .. su pijama işimi halletsem ara renk terligi de alıcam ama sadece bi tane pijama alabildim şimdiye kadar

merhaba canım .. aslında instagram fotograf paylasımsitesi .. ben oradan bebiş odası , süsü için cok faydalanıyorm .. bunları hazır olarak alsam cok ucuk fiyatlar . buradan da kızlarla konusurken buradanyavas yavas kopucaz bebişler olunca ama birbirimizin göbişlerini bile merak ederken , ileride bebişlerimizi buyumelerini gormek guzel olacak sanırım .. gel canım sende gel bekleriz.. oradan yazısma yapmıyoruz belki foto yorumları olur , kısmetse bebişlerimizi goruruz .. birbirimize hakkımız cok gecti oradan da hatırlarız birbirimizi :)

Ya benm de midem içeriden yırtık gibi çok tuhaf acıyor
bi gelsinler de dünyaya totislerine totislerine vurmak lazim
oyy gecmiş olsun ilaç alıyomusun .. kızlar genelde gaviskon içiyot burada birde soguk süt yudum yudum denesen

Ohh iyi yapmissin anneni çağırmakla ahh analarr ahh :) bu arada gizliligi de varmis bana da ayla baci dedi onu yaparsan sadece eklediklerin goruo gerci benim uygulamada sadece bizim burdaki kızlar vaar :)

Iyiyiz çok şükür zeynoom kiz googleplayin arama yerine yaz çıkıyor foto paylaşıyorsun bende bugün yükledim doğumdan sonra fotolari göreim die

Kızlar bemim bebiş bir hareketli sormayın sanki karnımda çıkmak istiyor.canımı bir okadar yakıyor valla ilginç hiç uyumuyor sanki ben okadar yoruldumki benim tam tersim şuan

Ohh iyi yapmissin anneni çağırmakla ahh analarr ahh :) bu arada gizliligi de varmis bana da ayla baci dedi onu yaparsan sadece eklediklerin goruo gerci benim uygulamada sadece bizim burdaki kızlar vaar :)

Evt gizliliği varmış da benimki resim paylaşmaya karşı özellikle şu çocuk sapıkları artığından beri nefret eder oldu hatta bebek için blok açacaktım aman resim olmasın dedi adam iyice hassaslaştı ama bakıyım açarım heralde ama burasıda farklı oluyordu.müge anlıyı izleye izleye paranoyak olduk valla

Cok güzeller cnm ohh ne güzel bendemi şeker isinee girsemmi nee :)kiz ben seker falan koymam hepsini yerim haaa :)

Kizlar tek tek yazamiyorum.

Istanbula vardik ama yoruldun oturmaktan ayaklarim sisti. Benim neyime hamilelik oncesi cizmemi giymek!
o hareketlilik bende de var yolda kipir kipir durmadi pasam mideme mideme vurdu. Sanirim 1 paket tofita yedim sikintidan ondan
yarin eminonunu talan edicem walla. Allahtan yanima sporlarimi getirdim. Cok sık takip edemicem. Dikkat edin kendinize. Instagramdan bol bol fotograf paylasirm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…