Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

iyi akşamlar kızlar "ben geldim ben geldim!" deyip duruyorum ama ne yapayım bir gidip bir geliyorum nedir durumlar DuyguS87 ayy o kurguya çok güldüm ya acaba ben nasıl gidicem doğuma kendimi düşünmek bile istemiyorum valla

Cnm her defasinda cekioduk bu defa biraz acele oldu basini ölçtü kollarinini bacaklarini rahimagzina baktı bebegin pozisyonunu söyledi tmm bu kadar dedi ins 2 hafta sonra beraber güzelliklerle görürüz ne yapalım kismett

Ohh hamarat anne seniii evet sayfaa aldi başını gidio bnm kocisde kızcak biliom bu instafram isinee amaaan sadece.bizim kizlar var zaten diicem maksat doğumdan sonraki bebisler için herşey sana kolay gelsin cnm benim bu arada

Ohh hamarat anne seniii evet sayfaa aldi başını gidio bnm kocisde kızcak biliom bu instafram isinee amaaan sadece.bizim kizlar var zaten diicem maksat doğumdan sonraki bebisler için herşey sana kolay gelsin cnm benim bu arada

İyi akşamlar cnm hoş geldin eveeet bi.şekilde gitcezz pirtlaticaz istee aavv ovvv ihhh ha cıktı ha çıkcak :)

İyi akşamlar cnm hoş geldin eveeet bi.şekilde gitcezz pirtlaticaz istee aavv ovvv ihhh ha cıktı ha çıkcak :)
Ahahh benim maalesef öyle olamayacak ama ben de sizin ahh ihh dediğinizi duycam inşallah ben her ne kadar diyemesemm dee olsun ben yasayamayacagim arkadaslarim yasasin

Iyi akşamlarr ben de yıkama ütüleme işini bitirdim çok şükür kendime gecelik pijama alırsam tamamdır hazırım doğuma :) ama tabi hazırım die gelmesin beklesin iice büyüsün öyle gelsin

Ohh iyi yapmissin canim rahatlamissindir artik iyi oldu:) bitsin artik hazirliklar yavaş yavas valla benim instagram yok ama ikinci olarak Ayri bir diğer (face)hesap actim sırf böyle bebişim için ya da diğer anne ,çocuk kulüpleri gruplari için, alışveriş için falan açtim.. En iyisi oldu bencee

Iyi akşamlarr ben de yıkama ütüleme işini bitirdim çok şükür kendime gecelik pijama alırsam tamamdır hazırım doğuma :) ama tabi hazırım die gelmesin beklesin iice büyüsün öyle gelsin
İyi olmuş canim geçmiş olsun sen de rahatlamissindir artik:) zaten eksikler bir bir tamamlanınca insan çok rahatliyor E tabi annesi bebisin popişi büyütüp de gelsin... Simdilik beklemek en iyisii

hem de kaplumbağa gibi yuvarlaniyorum benn
Aynenn kizz :)
ohh sende bitirmissinn galiba sonuncu hazır olan ben olcamm. Hemm tabiki uslu dursun zamanında gelsin bebisler

Kizlaarr kaburga kemiklerim sırtım ve göğüslerim agrio yaaa yat yatamiom otur otiramiommm

Ohh maşallah ne guzel baya halletmişsin . Ya korse nasıl aldın hiç fikrim yok . Bide atsan ya resımleri susunu sekerını merak ederiz :)
Korseyi slim iç çamaşırı şeklinde gögüs altına kadar aldım birde ordaki bayan geniş bir şalı hem belini sıcak tutsun diye hemde sımsıkı sararak sarkmayı önlesin diye yapmış hiç göbüş kalmamış.bende öle yapcam.
Resimleri atıyım çektiklerimi zaten bir tanesinide aldığım yerde unutmuşum
Bebek şekeri olarakda nar aldım bereketi temsil ettiği için birde kimse atmaz .kendim yapcam malzemeyi aldım.

Eklentiler

• 2014-10-27 19.08.50.jpg
    276,4 KB · Görüntüleme: 57
  • 20141027_190747.jpg
    1.004,6 KB · Görüntüleme: 71
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…