Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cnm gecmiss olsunn bebis ve sen sağlıklı olunda ins buda geceeeer e 38 de olmazsa sezeryan mii olcakk

Ay ben iyice sıkıldım bu kılo mevzusundan. Sın 2 ay ekmege falan dıkkat edıcem. Zaten abur cubur yıyem biri değilim . Utrasyona girerken bile zorla çikolata yıyorum .
Zorlamaaa yok canım hem bebiş dogar.dogmaz 10 kg verilio diolar vercizz anamm bebislerimizlw sağlıklı şekilde

Aynen onlar iyi olsunda kg oyle boyle verilir yaa

. Ayy deli kız cok güldüm

Ayy duygu alemsin cnm yaa oglusum da tepki verio bi tekme yedim simdii :)

En son giymeye calisirken en sevdigim kotumu patlatmistim
Ayy denemiorum bile en son bayram alisverisinde esimin arkadasina gitmistik kocisim masum sekilde esimede biseyler bakalim dedi vee oradaki cadalozz bedenemiz enson 42 esinize olcakk bisey yok dedi veee benn haniiiim hanim ben hamileyim haaaa diee seslendim ama icimden kii esim bunu anladi ve güldü gıcık hihh ins güle güle çıkardıktan sonraoraya tekrar gitcemm hiihh

Bi doguriiim jartiyerle gezcem walla evde

Kuzular slm
Ayla,duygu ,dilek,simay ekledim sizi canlar.baska kim varr??
Kizlar bu arda arkadasimin bebeklerini aldilar hastanedeydik.biri 650 digeri 850 gr.
Benimde cigerlerde iltihap cikti.5gun rapor verfi.bide antibiyotik.fena oksuruyom kizlar

Kuzular slm
Ayla,duygu ,dilek,simay ekledim sizi canlar.baska kim varr??
Kizlar bu arda arkadasimin bebeklerini aldilar hastanedeydik.biri 650 digeri 850 gr.
Benimde cigerlerde iltihap cikti.5gun rapor verfi.bide antibiyotik.fena oksuruyom kizlar
slm canımm.bende ekledimm,meltem ,fıtıfıtıcan,abc var yazmışlardı onlardaa. geçmiş olsun canımmm,dikkat et çok kendinee arkadaşının bebeklerini aldılarda e oldu yaşıyolar mı

Kiz duygu tanimissin beni haa:) repliler super:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…