Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ayy geldim kizlar.
uroloji bobrek genislemesi icin degerlendirme yapti. Takibe alicaz seni dedi 10 gun sonra ultrasona giricem yine:KK43: heryerden takip ediliyorum ayol:KK14:

Kadin dogum dr'uma da ugradim. Radyolojideki ultrason randevunda bizede ugra olcumlere bakalim ondan sonra haftada 1 gel dedi:KK70:

Zaman mi azaliyo noluyo lan:KK57:

Uroloji doktoruda 38 de mi dogurucaksin dedi bilmiyorum dedim bisey demediler. Buyuk ihtimalle 38de alirlar dedi hem rahim kisaligi yaziyo dosyanda hem bobrek dedi:KK57:

@simaybgrcu ekliyorum anacuuumm senide:KK60:
Cnm gecmiss olsunn bebis ve sen sağlıklı olunda ins buda geceeeer e 38 de olmazsa sezeryan mii olcakk

Ay ben iyice sıkıldım bu kılo mevzusundan. Sın 2 ay ekmege falan dıkkat edıcem. Zaten abur cubur yıyem biri değilim . Utrasyona girerken bile zorla çikolata yıyorum .
Zorlamaaa yok canım hem bebiş dogar.dogmaz 10 kg verilio diolar:KK70: vercizz anamm bebislerimizlw sağlıklı şekilde :KK66:

Hahha walla diyagloğu simdiden hayal ediyorum
uyuzcan uyuzcan : -kizlar ben pirtlattim. Salın gitsin yaaa:KK70:
dilek2014 dilek2014 : -ayyy ben hala ikiniyorum iihhhhh!!!:KK57:
@simaybgrcu :-ha gayret kizlar bizde hastaneye yetisiyoruz ikinin !:KK4:
Ben: -ya benim suyum mu geldi yine hapsirirken altimami kacirdim acaba?:confused:
ub2406 ub2406 : Ben dogurmicam vazgectim :KK17:
@abc3 : Ya ben bunu 3.5 kg cikardim ama 4 mu yapsaydim ki? Olmamis mi ki bu?:rolleyes:

Canndy1052 Canndy1052 : Ben yuvarlanarak geliyorum kzlar beni beklemeyin dogurun siz:KK4:
. Ayy deli kız cok güldüm

Ben: -ya benim suyum mu geldi yine hapsirirken altimami kacirdim acaba?:confused:
@abc3 : Ya ben bunu 3.5 kg cikardim ama 4 mu yapsaydim ki? Olmamis mi ki bu?:rolleyes:

Canndy1052 Canndy1052 : Ben yuvarlanarak geliyorum kzlar beni beklemeyin dogurun siz:KK4:
Ayy duygu alemsin cnm yaa oglusum da tepki verio bi tekme yedim simdii :)

En son giymeye calisirken en sevdigim kotumu patlatmistim:KK43:
Ayy denemiorum bile en son bayram alisverisinde esimin arkadasina gitmistik kocisim masum sekilde esimede biseyler bakalim dedi vee oradaki cadalozz bedenemiz enson 42 esinize olcakk bisey yok dedi veee benn haniiiim hanim ben hamileyim haaaa diee seslendim ama icimden kii esim bunu anladi ve güldü gıcık hihh ins güle güle çıkardıktan sonraoraya tekrar gitcemm hiihh :KK70:

Ayy denemiorum bile en son bayram alisverisinde esimin arkadasina gitmistik kocisim masum sekilde esimede biseyler bakalim dedi vee oradaki cadalozz bedenemiz enson 42 esinize olcakk bisey yok dedi veee benn haniiiim hanim ben hamileyim haaaa diee seslendim ama icimden kii esim bunu anladi ve güldü gıcık hihh ins güle güle çıkardıktan sonraoraya tekrar gitcemm hiihh :KK70:
Bi doguriiim jartiyerle gezcem walla evde:KK70:

Kuzular slm
Ayla,duygu ,dilek,simay ekledim sizi canlar.baska kim varr??
Kizlar bu arda arkadasimin bebeklerini aldilar hastanedeydik.biri 650 digeri 850 gr.:KK43:
Benimde cigerlerde iltihap cikti.5gun rapor verfi.bide antibiyotik.fena oksuruyom kizlar:KK43:

Kuzular slm
Ayla,duygu ,dilek,simay ekledim sizi canlar.baska kim varr??
Kizlar bu arda arkadasimin bebeklerini aldilar hastanedeydik.biri 650 digeri 850 gr.:KK43:
Benimde cigerlerde iltihap cikti.5gun rapor verfi.bide antibiyotik.fena oksuruyom kizlar:KK43:
slm canımm.bende ekledimm,meltem ,fıtıfıtıcan,abc var :KK68: yazmışlardı onlardaa. geçmiş olsun canımmm,dikkat et çok kendinee :KK43: arkadaşının bebeklerini aldılarda e oldu yaşıyolar mı :KK43:

Kiz duygu tanimissin beni haa:) repliler super:)

X