Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cook sevindim cnm hastane işine. Misafirlerin gittiginede. Bugun hiç bişey yapma daha bırak yat dınlen. Bende de dün geceden beri vajınama bıcak gibi bi anca girip cıkıyo. Bu haftalarda normal herhalde herkezde aynı dert. Benimde büyüdü ama yanlardan genişledim. Niyeyse

Aynıyız bacım aynıyız Sen daha fazla hissedersin hıckırmaları oncekı kuzudan dolayı. Hissedilirmiş. Benim kız kardesımde soon aylarda hissetmiş hık hık diye ritmik şekilde hıckırıyo diyodu ama ben daha hissedemem herhalde ilk oldugu için. Söyle o bebişe beklesin azcık daha

Slm kızlar uzun aradan sonra geldim bayraminiz mübarek olsun yaaa sizdeki.şikayetler neler benim kontrol yarın dr gittiğinizde bebislerin en son kgsi neydi... Bn ilk defa 1 buçuk ayyy dan dobra gitcemm :)

Slm kızlar uzun aradan sonra geldim bayraminiz mübarek olsun yaaa sizdeki.şikayetler neler benim kontrol yarın dr gittiğinizde bebislerin en son kgsi neydi... Bn ilk defa 1 buçuk ayyy dan dobra gitcemm :)
Hisgeldinn cnmmm seninde bayramin mubarek olsun. Bazilarimizda sanci falan basladi yalanci kasilmalar rahim genislemesi vs. Ben gecen hafta gittigimde 1200du. Boyunu olcemiyorlar artik tabi. Birde kan idrar vermistm yarin bende gidip sonuclari alip gostericem. Arada yine bebisime bakarim:)

Sanirim ondan cnm ya ilkinde bu kadar net hissetmedigim seyler bunda daha net beklermi acaba teyzesi ben bugun dr aradim sordum dediki belinden kasigina giren duzenli agrin yoksa korkma iyi dedim bari inan ki kac dogum yaparsan yap hepsi farkli oluyo

Slm cnm seninde mubarek olsun bayramin benim.karnimda kasilma gaz falan cok oluyo o kdr 30+1 de gittim bir hafta once yani 1500 kg di gelisimi bir hafta onde dedi bakalim hayirlisi cnm iyi haberle gel sende

Sanirim ondan cnm ya ilkinde bu kadar net hissetmedigim seyler bunda daha net beklermi acaba teyzesi ben bugun dr aradim sordum dediki belinden kasigina giren duzenli agrin yoksa korkma iyi dedim bari inan ki kac dogum yaparsan yap hepsi farkli oluyo
Beklerler beklerler Allhin izniyle. Bizmi vok evhamliyiz ya? Koylerde n yapiyolar

Beklerler beklerler Allhin izniyle. Bizmi vok evhamliyiz ya? Koylerde n yapiyolar
Ben köyde yasayanlari düşünüyorum bi iki saat kendime geliyorum fazla evhamli olmamaya çalışıyorum sonra tekrar başlıyorum soyle mi böyle mi :)

Gözün aydın misafirlerin gitmiş :) bayramda herkesin muhabbeti dogumdu sanırım :) bende konusmamaya dinlememeye çalışıyorum çok geriliyorum yaa
Hastanede ne ii olmuştur

Gunaydın biz bugun dönüyoruz Ankara'ya maalesef .. Bayramınız cok guzel gectı herkesi gördük , dostlarımızla buluştuk derken iyi moral oldu bize . Bu arada babanemiz Bebiş için cok guzel seyler almış hele örgüler yaptırmış bayıldım .. Dogmadan hediyelerimiz geldi toplaya toplaya dönüyoruz.. Ben Ankara'ya gelince bide kendi ailemin yanına gitmek ıstıyorum o yüzden bu Bayram eşime hiç yoruldum falan demedim :) umarım hasssaalık yapmazda bide gebZe yaparım bi hafta falan

Hosgeliyorsun canim. Walka gebze iyi olur 1 hafta sonra falan gebzeye gitsen 1 hafta da orda cabucak gecer zaman. Ondan sonrada 2 ayin kaliyor. Ayy zaman gecmiyo

Gunaydinnn kizlarrr
Yine kasilmalarla uyandim sabah.canim nasil yandi cokk yorgun hissediyorum.yataktan kalkasim yok.simdi bi de dersim var okula gidiyom...zor olmata basladi herseyyy

Gunaydinnn kizlarrr
Yine kasilmalarla uyandim sabah.canim nasil yandi cokk yorgun hissediyorum.yataktan kalkasim yok.simdi bi de dersim var okula gidiyom...zor olmata basladi herseyyy
Gunaydin cnm...
Bende dunku sancim icin doktora geldim bicak gibi vajinama giriyodu. Rahim agzi kisalmis istiharat verdi bu olculerde erken dogum olabilir dedi bide akinto cikti 7 gunluk fitil verdi. Moralim sifira dustu yaa

Gunaydin cnm...
Bende dunku sancim icin doktora geldim bicak gibi vajinama giriyodu. Rahim agzi kisalmis istiharat verdi bu olculerde erken dogum olabilir dedi bide akinto cikti 7 gunluk fitil verdi. Moralim sifira dustu yaa
Aaa bozma moralini moralsizlikte erken dogum olur ya bı ara hatırlıyorum uyuzcanada oluyodu o bıcak gıbı saplanmalar akıntım benımde var ama kokusuz cnm fitil iyi bişe degıl ya bu rahım agzı kısalmasına da aklım ermıyor

Ne oluyo bıze ya doguraaydıkta kurtulaydık off Allah yuzumuze baksın agrısız sızısız gecsın ıns yarabbım uzuluyorum duyunca zaten gecelerıde uyumuyorum ama sebepsız bırden gozum acılıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…