Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canim bende yasadim o kasintiyi banada kan testinfln yapti bisi cikmadi. 2 ay once falandi. Sonra cildiyeye git bi istersen dedi ben gitmedim. O kucuk sinek isiriklar bende de cikti kollarmda falan. Gul suyu falan iyi geldi dus losyonlar. Gece uyurken bile yirtiyordum hep kendimi. Arastirdim bende senin gibi okudm ama bi kac kisiye krem iyi gelmis. Ben kullanmadm ama gecti cok sukur arada oluyo cok rahatsiz edicek sekilde degil. Benimde karnim kucuk ondan herhalde. Baska bi cildiyeye git istersen. Cok gecmis olsun. Bilirim o uyuzlugu :KK43:

ya sanada çok geçmişler olsun bende hala kaşıntı devam kaç günde geçmişti hatırlıyormusun ? allah bidaha kmseye yaşaatmasın çok beter bişeymiş :KK43:

Canim cokk gecnis olsun...neyin nesi acaba sasirdim insallh kolay gecer.soguk su tut buz kalibi falan koy belki iyi gelir..

çok tşk ederim...
soğuk su ç.ok ii geliyır buz kalıbıda etrafına iyice yayyılır die korkumdan yapamadım bi kere yaptm bidaha yapmadım...

ya sanada çok geçmişler olsun bende hala kaşıntı devam kaç günde geçmişti hatırlıyormusun ? allah bidaha kmseye yaşaatmasın çok beter bişeymiş :KK43:

1 aya yakın cektim ben cnm ya :KK43: Baldırlarımı falan morartıyordum kasımaktan. Amin cok beter :KK43:

Normal de kız kardesımde de kalpte ritim bozukluğu yoktu herhalde heyecanlanınca oldu bide sancılanmıstı onunda etkisi var sanırsam. Okadar buyudumu ya kaburgana kdr hissediyosun bende sertlik anca mideme kdr cıkabildi. Aman kg su saglıgı normal olsunda nasıl olursa olsun bebişler.
Ablan kurtuldu ohh cnm ya heyecanlanırsak narkoz yerıne sakınlestırıcı yapıyolar genelde uyutuyo sanırım o da evet cnm ya nefesımı kesıyo agırlastı velet artık 31 haftama gırdım ben bazen yukarı vuruyo bazen assagıdan karnın sertlesıyomu senınde huzursuz edıyo oyle olunca kızz

Ablan kurtuldu ohh cnm ya heyecanlanırsak narkoz yerıne sakınlestırıcı yapıyolar genelde uyutuyo sanırım o da evet cnm ya nefesımı kesıyo agırlastı velet artık 31 haftama gırdım ben bazen yukarı vuruyo bazen assagıdan karnın sertlesıyomu senınde huzursuz edıyo oyle olunca kızz
Yok cnm bende oyle huzursuzluk olmuyo pek uslu benim oğlum :) bi tek lavaboya cikinca toplaniyo karnimda okadar. Daha benim carsamba 30. Haftaya giricem 2 hafta var aramizda herhalde. 2 haftaya belki benimde oyle olur ama senin bi tane daha kuzucugun var daha net hissedersin oncekinin kaslari gevsetmesinden dolayi.

Walla kurtuldu ya dun gittim gordum gozleri baya baya acilmis fildir fildir uyutmuyor artik. Essek kafasinida kaldirabiliyor. Gecen yuz ustu koydu kiz kardesim 5 dk sonra aglama sesi kostuk bi baktik ki sirt ustu donmus. Kardesim dondu kaldi. Daha 2 haftalik bebek. Melekler cevirmistir diyor :KK57:

Yok cnm bende oyle huzursuzluk olmuyo pek uslu benim oğlum :) bi tek lavaboya cikinca toplaniyo karnimda okadar. Daha benim carsamba 30. Haftaya giricem 2 hafta var aramizda herhalde. 2 haftaya belki benimde oyle olur ama senin bi tane daha kuzucugun var daha net hissedersin oncekinin kaslari gevsetmesinden dolayi.

Walla kurtuldu ya dun gittim gordum gozleri baya baya acilmis fildir fildir uyutmuyor artik. Essek kafasinida kaldirabiliyor. Gecen yuz ustu koydu kiz kardesim 5 dk sonra aglama sesi kostuk bi baktik ki sirt ustu donmus. Kardesim dondu kaldi. Daha 2 haftalik bebek. Melekler cevirmistir diyor :KK57:
Oyy maasallah teyzesi ya yegenler cook sevılır hem teyzeyım hem hala ablamın kızınıda aldım anneme gelırken cok severim. Bende yoruldugum gunlerde cok oluyor sanırım bırde ıkıncı cocukta evet kasılmalar daha net olurmuş ılkınde anlamıyoz bacım ya ne oluyosa bilince oluyo bilmeden daha kolaydı Allahtan zayıfımda aktıfım bıraz daha ama göbişim topac oldu yarın foto koyarım yalancı kasılmalar olabılır de bu haftalarda korkmayalım

Oyy maasallah teyzesi ya yegenler cook sevılır hem teyzeyım hem hala ablamın kızınıda aldım anneme gelırken cok severim. Bende yoruldugum gunlerde cok oluyor sanırım bırde ıkıncı cocukta evet kasılmalar daha net olurmuş ılkınde anlamıyoz bacım ya ne oluyosa bilince oluyo bilmeden daha kolaydı Allahtan zayıfımda aktıfım bıraz daha ama göbişim topac oldu yarın foto koyarım yalancı kasılmalar olabılır de bu haftalarda korkmayalım

Bu 4. Teyze olusum kiz kardeslerm benden erken davrandi :))) Aktif olmak daha iyi bak esim yok diye 2 gundur yuruyuse cikmiyorum bunalima girdim. Yarin cikip yurucem walla dayanilmaz boyle :KK43: bekliyoruz fotolari. Bu arada ben bebisin esyalarini yikamaya basladim. Ne olur ne olmaz Allah korusunda :KK43:

Napiyonuss kizlar??esim etleri dograrken posetlemeyw vs. Yardim ettim azicik.yordum yine kendimi galiba.kasilmalarr kasilmalarr...bi de sirtim fena agriyo kopucak sanki.ajsam da esimin ailesi cikmis yola geliyolar.napcam yaaa:KK43:
O sırt ağrısı nasıl kötü yaa :KK43: canm gelsinler yapacak bişey yok sen dinlenmene bakacaksin sonucta senn hamile oldugunu bilerek geliyorlar hizmet beklemezler umarım
Ama ne olursa olsun dinlenmeni ihmal etme derim

Bu 4. Teyze olusum kiz kardeslerm benden erken davrandi :))) Aktif olmak daha iyi bak esim yok diye 2 gundur yuruyuse cikmiyorum bunalima girdim. Yarin cikip yurucem walla dayanilmaz boyle :KK43: bekliyoruz fotolari. Bu arada ben bebisin esyalarini yikamaya basladim. Ne olur ne olmaz Allah korusunda :KK43:
İyi yaptın cnm gunaydın bu arada bnde ıst a doneyım haZırlıcam herseyı kız allah korusun bu haftalarda dogarsa aldıgımız cicilerin hiçbiri olmaz

İyi yaptın cnm gunaydın bu arada bnde ıst a doneyım haZırlıcam herseyı kız allah korusun bu haftalarda dogarsa aldıgımız cicilerin hiçbiri olmaz
Ayyy Allah korusun kiz kotu kotu dusunup durma. Yalanci kasilmalar normalms bu hafta :KK43:

Gunaydınn cnmm kasılmalarlandevam ben sızden erken dogurcam bu gıdısle
Ay Allah korusun canim hayirli saglikli vaktinde gelirler insallah... Yalanci kasilmalar bunlar sanirim ben de de cok var bir de ustune sirt agrisi da geldi tam oldu:KK43:

Bilmiyorumki nıyeyse o kıpırdadıgında nefesım kesılıyo ve gazım çişim ne varsa geliyo :) buyudu herhalde ondan kasılıyo sık sık bakalım dayanıcam karnım bazen hıckırır gıbı atıyo ılk hamılelıkten cook farklıymış

Tabi sonucta her hamilelik bir degil benim de farklii.....

Bilmiyorumki nıyeyse o kıpırdadıgında nefesım kesılıyo ve gazım çişim ne varsa geliyo :) buyudu herhalde ondan kasılıyo sık sık bakalım dayanıcam karnım bazen hıckırır gıbı atıyo ılk hamılelıkten cook farklıymış
Bende de dun gece uyurken oldu sicradim. Asagi dogru saglam vurdu acidi baya wcye kalktim sanci gibi bisey saplandi vajinama. Derin bi nefes alip besmele cektim herseyi kotuye yorumlarsan stresten erken dogururuz. Kafayi takmamak lazim. Cok biseylerde okumamak lazim. Takiyoruz !

O sırt ağrısı nasıl kötü yaa :KK43: canm gelsinler yapacak bişey yok sen dinlenmene bakacaksin sonucta senn hamile oldugunu bilerek geliyorlar hizmet beklemezler uolursa olsun dinlenmeni ihmal etme derim
Ben geldim kizlaer..gittiler sukur ana sornayin yoruldum.aptal gibi kosundum yine.kasilmalar canimi cok yakiyo.cok korkutuyo.karnim da sanki bi kac gun oncesine gore birden buyudu.artik cok zorlaniyorum hareket ederken.cokk yoruluyorum.
Dogum konusu hala kabus icimde.kayinvalidem sordu nadil dogucak ne planliysun diye.bu konu hakkinda konusmak istemiyrum geriliyorm dedim.kapattirdim.bole iste.evim batti resmen ama ben yatiyrum cunkunoluyorum yorgunluktsn.
Bu arada benim hastane yeni binasina tasinckti kaccc aydirrrr bu binadi cokk kotuydu umudumu kesmistim.tadinmis cokk mutlu oldum.dogum yeepyeni ve donanimli hastanede olacak :))

X