Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

orayı bilmiyorum ben internetten arastırdım hamile kiyafeti diye üç marka var hamile gezegeni diye bir mağza anafartalar çarşısı 3. Katta onun çaprazında bebek magzası gşriş katında gecelik iç çamaşır var. digeri gebe kent parkta burası çok pahalı birde ulusta alışveriş yapıyorsan sıkı pazarlık yapacaksın bildiğim.ben geceliği falan aldım bir terlik kaldı hastane için bebeğinde büyük eşyalar kaldı ama ulusu daha uygun bulduk biz tekrar gideceğim bakalım senin dediğin yerede bakarım. Pasajın ismi nedir hastane çantasıda aldım kraftın 69 tl ye uygundu fiyatlar birde pazarlık yaparsan daha iyi oluyor.

1 aya yakın cektim ben cnm ya Baldırlarımı falan morartıyordum kasımaktan. Amin cok beter

amannnnn tanrıımmmmmmmmm 1 ay mıı... :(( ağlamak istiyorum.... rapor aldm bugn işe ptesi gidecem kaç gündr hiç doru dürüst dışarı çkmamıştm... çıktğmdada 4 5 ten sonraydı adanada yaşıyorum bugün bari rapor almaya çkmışken gecelik işlerini haledeyim dedm.... hava çok sıcaktı... öldüm öldüm dirildm resmen.... avm de filan ayağıma buz gb su döküyorum tam rezillk ama hiç umrumda değil o kaşntı o yanma geçsin başka bişi düşünmüyorum..inşalah bnmki öle uzun sürmez ....alahım sana da bidaha yaşatmasın çoık şükür kurtulmuşsun....

Bazi kremlerin rahatlattigini duydum. Vaska bi cildiyeye git istersen. Ben sporda falan deli gibi kasiniyodum millet uyuz sanicakti artik ins senin okdr surmez

Ben anakucagini falan hallettin cnm. Ulustaki carsinin adini bilmiyorum kardesime bir sorarim. Orasi baya baya ucuz. Hastaligi var sagligi var tasarruf etmek lazjm

Kizlar olu gibi yatiyorum cok halsizim yaa.karnim da tas gibi kasiliyo.ayaga kalkasim yok.
Duygum okudum canim.insallah biz kotu olsak da onlar iyidir...

Bazi kremlerin rahatlattigini duydum. Vaska bi cildiyeye git istersen. Ben sporda falan deli gibi kasiniyodum millet uyuz sanicakti artik ins senin okdr surmez
gttm gttm cildiyeye 2 krem werdi sürüyorum sürekli hafif geçer gb oldu ama 11 gün oldu artık birazda ona bağlıyorum...kremler yarm saat bi saaat felan bi rahatlık weriyor ama tedawi eder die titzlikle kullanmaya çalışyorum...

Gul suyu ve buz da rahatlatio cnm

Ben anakucagini falan hallettin cnm. Ulustaki carsinin adini bilmiyorum kardesime bir sorarim. Orasi baya baya ucuz. Hastaligi var sagligi var tasarruf etmek lazjm

Tabiki canım birde bebiş geliyor oyüzden gereksiz hiçbirşeye harcama yok . Valla alırken kılıkırk yarıyorum.ana benim koca pek sevmez pazarlığı kızıyorum bende . bebişin kıyafetinde markaya dikkat ediyor koçiş çok inceliyor çok bazen öldürüyor beni.haftayada puset araba olayına bakacağım her hafta birşeyi halledersek iyi olur hemde oyalanmış oluyorum.allah herkese yardım etsin .olmayanada nasip etsin

Sana araba icin uygun bi yer soyliim. Kizilayda guvenparkin orda minico var orata bi bak. Hersey var orda bebek icin. E-bebek gibi bi yer. Arabayi bende ordan halledicem.

Hosgeliyorsun canim. Walka gebze iyi olur 1 hafta sonra falan gebzeye gitsen 1 hafta da orda cabucak gecer zaman. Ondan sonrada 2 ayin kaliyor. Ayy zaman gecmiyo
Ayy su an yoldayız esım yoruluyormusun dıyır Gebze'ye gitme hayalınden dolayı yok cok ıyıyım dıyorum :) bu arada bugun Denizli'de bi ton işimizi hallettik . Uyku seti , nevresim , hastane çıkışı , bahtanıye alt açma , aldık cok da uyguna geldi hep fabrıka magszakarından .. Eşimin arkadaşının tekstil şirketi var harika hediyeler verdi cok mutlu donüyoruz Ankara'ya .. Kuzumuza yaradı Denizli tatili ..

Ne şanslı bir bebiş ne güzel herşeyi almışın daha ben okısmına bakmadım bile

Kizlrrr slm evet ya kendimizi dinlemeyelim bacilar yarin eve dnuyorum yine ev ev ev hapis basliyo ist kalabaligi ses gurultusu pffff aynn duygucum ya gelsin su kasim sonuu aralik basimi neyse artik evt ya bi kuzum yanimda sukur birikarnimda tepiniyo ubcim cnm duzenli olarak kremle ov karnini rahatla emi sol yanina uzan ben hep o rahatlatir uyuzum nerdesun daa gelmedin hala

Tamam.canimm denicemm masaj yapicam.insallah iyi gelir

Ohh super yapmissin walla. Direktmi gebzeye geciyorsunuz. Dikkat et cok yorma kendini çişinide tutma durdur esine yol kenarina saliver

Ohh super yapmissin walla. Direktmi gebzeye geciyorsunuz. Dikkat et cok yorma kendini çişinide tutma durdur esine yol kenarina saliver
Canım yok Ankara'ya donüyoruz esım çalışacak yarın iş bası .. Ben tek gitmek istıyırum Gebze'ye esımle gitsem hafyasonu kalabilirim sadece .. Tek gitsem bi hafta :) bu arada molaları cok veriyoruz zaten hiç tutabılir mıyım :)

Nasil zor gelicek sana simdi Ankara

Olsun biseycigimiz kalmadi cnm. Gecicek zaman. Bak 30 haftayi gecirdik. Son haftalar zor olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…