Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar slm kaynımı evlendrme telaşından 2 haftadr giremedm hemen hemen....düğünü çok şükür yaptk ...5.30 saat lik yola gttm son zamanları hiç çekilmedi çok şükür yolculuğu iyi atlattm die sevinirken düğün sonrasında kolumda bi kaşıntı olmıştu çok önemsemedim.. sinek filan ısırıdğıdır die..pazar döndük...bi sıkıntı yok çok şükür yine..ptesi ,işte biraz bitkn düştüm ama yinede iyiydi.. iş çıkışı ayak bilekleri,mde bi kaşıntı inanılmaz ben böle biişi görmedim hayatımda... resmen yolda durup ayağımı laışdım... ewe geldm... dayanılmıo...kıpkırımızı kabarcık kabarcılk.. minik sinek ısırıkları gb.. ama her iki ayak bileğimdede... ertesi gün geçer die önemsemedim...işten bi ark da hamile onun dr randewusu vardı.. aynı anda gidemiyorz.. ben işte kaşıntıdan geberecem.. salıyıdda atlattk... çarşamba dr gttm... ayaklarda ödemde oluşmaya başladı 2 gündr.. dr hamilelikte olabliyor dedi.. cildiyeye gideeym mi dedm. gt gt dedi... gttm bi test yapalm değerlere bakalm dedi... bi teşhis koymadı.. nette araştrdm... hamilelikte böle bazen oluyormuş.. bebek büyük karın küçük olunca karaciğer tepki olarak böle belritiler gösteriyormui ve doğumdan 1 ay snraya kadar geçmiyormuşş yada plesentadaki su azalınca oluyormuş.. ertesi gün kan testi somuçlşarı çıktı... her değerim normal bi kansz çktm... ama aradan 1 hafta geçti bende hala kaşıntılar devam ediyor.... ayak bilekleri çok hafif azaldı bi gerginlik bi ağrı lı bi kaşıntıya döndü.. kolllar hala kaşınıyor çok şükür kızarıklık yok... ama ölecem resmen... ben dayanıklı biriymdir.. hiç a-hayatmda bu kadar çaresz kaldığımı hatrlamıyorum... kaşıntı ne beter bişeymiş... nolur dua edinde geçsn...
bu arada kaşıntıların yanı sıraa bi kaçtane et benim oluştıu... çok şükür hamilelğüim sorunsuz geçiuor die sewiniyordum kendi kendime nazarm değdi sanıırm... aranızda böle şeler yaşayan varmı acaba... kaşıntı için krem kullanıyorm ama hiçbi fayda göremedim ((

Canim bende yasadim o kasintiyi banada kan testinfln yapti bisi cikmadi. 2 ay once falandi. Sonra cildiyeye git bi istersen dedi ben gitmedim. O kucuk sinek isiriklar bende de cikti kollarmda falan. Gul suyu falan iyi geldi dus losyonlar. Gece uyurken bile yirtiyordum hep kendimi. Arastirdim bende senin gibi okudm ama bi kac kisiye krem iyi gelmis. Ben kullanmadm ama gecti cok sukur arada oluyo cok rahatsiz edicek sekilde degil. Benimde karnim kucuk ondan herhalde. Baska bi cildiyeye git istersen. Cok gecmis olsun. Bilirim o uyuzlugu

Cok sevindim cnm guzel gecmesine. Fazla yorma kendini artik dinlenme aylarindayiz. Walla bende oyleyim madem belli olmuyora biz nerelere aliyoruz bu kglari?

Hayirli Bayramlar Hamisler ve kuzucuklar, insAllah bebislerimiz ailelerimiz ve tüm sevdiklerimizle nice bayramlara insAllah :)

Bayram dolu dolu geciyor, ziyaretler hala bitmedi, kuzum karnimda pir pir ediyor hihihi bayrami hisediyor galiba :) sizler ne alemdesiniz, yazamasamda okuyup takip etmeye calisiyorum, benimde bel agrilarim var ama sükür ödem fln yok daha

Canim cokk gecnis olsun...neyin nesi acaba sasirdim insallh kolay gecer.soguk su tut buz kalibi falan koy belki iyi gelir..

selam kizlar annemdeyim bnde karnim kasiliyo arada ins bi sikinti yoktur uzaninca geciyo. Sezeryan, olacak arkadaslar epidural hakkinda dusuncelerinizi yazin lutfen ub cim korkma Emi bitcek gitcek sadece merak ediyorum genel anezteziden sorunsuz cikanlardanimda bu secenek dusundurdu

Nasil geciyo kiz bayramin? Fazla yorma kendini. Bende artik eskisi kadar yuruyus yapamiyirum hemen sag kasiga agri giriyor geri donuyorum eve zorlamayayim diye. Benim kiz kardesim epidural olcakti ama kalp ritim bozuklugundan yapmadilar. Zaten once onlara bakiyorlar. Ben buda olanlar yaznis vok okudum herkez cok.memnun. hatta keske ilk bebegimide epidural yapsaydim diye yazanda olmus bundan sonra dogurursamda epidural yazarim diyen olmus. Bele yaptiklari igneyi hic hissetmiyosun yazmislar. Ameliyathaneye girdikten 10 dk sonra hemsirelerle sohbet ederken bebegimi cikariverdiler gordum kokladim 20 dk sonra beni cikardilar diye yazmislar. Sezeryan olursam insallah olmam bende epidural dusunuyorum. Normal olursam bilmiyorum kararsizim :)

cnm Benim iyi geciyor tatil annemleyim diye keyifli tabiiki ama duygu herhaldee bebek buyudugunden nefesim daraliyo o kipirdarken karniimdan kaburgami zorluyo :) esimde ozlemis gel ullen diye baski yapiyo gidicem bi iki gune mecbur ya cnm bnde heycanli biriyim bazen carpintim bile olur bakalim genel aneztezide sarhos gibisin orda tam uyanik ama Ben makara yaparim ameliyathanede espirili biriyimdir atarim ustumden stresi

Normal de kız kardesımde de kalpte ritim bozukluğu yoktu herhalde heyecanlanınca oldu bide sancılanmıstı onunda etkisi var sanırsam. Okadar buyudumu ya kaburgana kdr hissediyosun bende sertlik anca mideme kdr cıkabildi. Aman kg su saglıgı normal olsunda nasıl olursa olsun bebişler.

ayyyy Allah şifa versin canım kaç haftalıksın ki sen bizde de olabilir belki

ayyyy Allah şifa versin canım kaç haftalıksın ki sen bizde de olabilir belki
cnm bende de olmustu gebelık alerjisi diyolar genelde kan falan istiyo bişey cıkmıo cildiyeye yonlendiriyo cildiyeci anca krem veriyo. Ben gitmedım cildiyeye gül suyu duş buz kompres nemlendirmeyla falan gecti ama cok bela bişey

Allah göstermesin o zaman yaa

Sevilcek neresi var ki? Ben 1 senedir burdayım. Doğma büyüme istanbulluyum dusun ne kadar zorlandıgımı... Sen neresındesın cnm ankaranın?

bana da ocak ayında 3 yıl olacak ki ben sevemedim hala. ben aAidinpaşada oturuyorum canım sen nerdesin?

bana da ocak ayında 3 yıl olacak ki ben sevemedim hala. ben aAidinpaşada oturuyorum canım sen nerdesin?

ora nerde? Düşün okadar yabancısıyım. Emekteyim canım ben. En iyi yeri diyorlardı burası için ama tırt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…