Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Napiyonuss kizlar??esim etleri dograrken posetlemeyw vs. Yardim ettim azicik.yordum yine kendimi galiba.kasilmalarr kasilmalarr...bi de sirtim fena agriyo kopucak sanki.ajsam da esimin ailesi cikmis yola geliyolar.napcam yaaa:KK43:

Benim kardesimde digum yapali 10 gun oldu 34 ten sonra haftada 1 kontrol ve ntsye bagluyorlardi. Aman oyle daha iyi insan daha cok tribe girer obur turlu

olabilir tatlım beni zaten 2 haftada 1 çağırıyor doktor ne güzel oğlumu görmek için 1 ay beklemeyecem

Napiyonuss kizlar??esim etleri dograrken posetlemeyw vs. Yardim ettim azicik.yordum yine kendimi galiba.kasilmalarr kasilmalarr...bi de sirtim fena agriyo kopucak sanki.ajsam da esimin ailesi cikmis yola geliyolar.napcam yaaa:KK43:
Sicak bi dus al cnm sonra ayaklarin yuksekte uzan. Bu kdr yorma kendini. Cok oturmakta olmuyo bize cok ayakta durmakta

olabilir tatlım beni zaten 2 haftada 1 çağırıyor doktor ne güzel oğlumu görmek için 1 ay beklemeyecem
Aaaaa sen niye 2 haftada 1 gidiyosun ya :)) ben gecen hafta gittim girdum. Kan ve idrar verdim carsamba sonuclari girmeye gidince gene bi ucundan gorurum:)

Aaaaa sen niye 2 haftada 1 gidiyosun ya :)) ben gecen hafta gittim girdum. Kan ve idrar verdim carsamba sonuclari girmeye gidince gene bi ucundan gorurum:)
Duygu bnde ıkı haftada bır gıdıyorum artık nıye bılemedım riskte yok ama gelişim olarak önde dedı belki bu yuzden

canlarımmmm,ben bi 2-3 günlük anne tatiline çıkıyorum bugünn,ben yokken fazla sayfa atlamayın yetişemem bak bozuşuruz ona göree :KK70::KK70: hepinizi özlicimmmm:KK68: ben yokken kendinize ve o minik bebişlerinize çokk iyi bakınn,öpüldünüzzz :KK60:
Tatlışkommm bnde geldım annemdeyım ohh super ya esım sıkılmış geeeeeel fıyo pışşık hadı ıyı tatıller tum annecıklerıne gıdenlereeee

Hoşbuldum :) ikiside erkek canım Çok şükür annemle aynı şehirdeyim birlikte bakıcaz inşallah Birde kızım var 4 yaşında oda ilgi istiyor haliyle Biraz zor olacak biliyorum ama sevgileri bambaşka oluyor sıpaların :)))
cnm merhaba benımde 4 yasında kızım var kısmetse oğluşumda yolda geliyo :) yorucu ama guzel olucak

MERHABA BEN DE ARALIKTA DOĞUM YAPACAĞIM İNŞALLAH ALLAH HEPİMİZİ KAVUŞTURSUN EVLATLARIMIZA...
hoşgeldın cnm amin inş hayırlı zmnda dogsunlar

bende verdim perşembe kan ve idrar umarım temiz çıkar ikimizinde gör tabi fırsatları kaçırma yane:KK49:

bizde bayram telaşı da yok et telaşı da yok bu bayram gidemedim ankara da kaldım kayınbabamlar kesecekle bizim adımıza zaten ben bu yönden şanslıyım tabi etler gelecek onları doğra poşetle işi vara ama şu an için rahatım :KK45:
sırtın ağrır artık benimde öyle azıcık işle uğraşsam belim kopuyor

cnm merhaba benımde 4 yasında kızım var kısmetse oğluşumda yolda geliyo :) yorucu ama guzel olucak

hoşgeldın cnm amin inş hayırlı zmnda dogsunlar
Merhaba canım Allah bağışlasın Kızın kreşe falan gidiyor mu Ben tam gün göndermeye başladım çok seviyor okulunu öğretmenini ama ben biraz vicdan yapıyorum Bebekler gelince zorlanmıyayım diye onu başımdan atmış gibi oldum :KK43:

bizde bayram telaşı da yok et telaşı da yok bu bayram gidemedim ankara da kaldım kayınbabamlar kesecekle bizim adımıza zaten ben bu yönden şanslıyım tabi etler gelecek onları doğra poşetle işi vara ama şu an için rahatım :KK45:
Sorma canim hem ne agrii kopuyo sirtim resmen...

Hosgeldin cnm. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Cinsiyetin ne? Bebis ne durumda?[/QUOT

HOŞBULDUM CANIM 5,5 YAŞINDA BİR OĞLUM VAR BİR DE KIZIM OLACAK İNŞALLAH. ÇOK ŞÜKÜR ŞUAN HERŞEY NORMAL SEYRİNDE TEK KORKUM ERKEN DOĞUM HERHANGİ BİR RİSKİM YOK AMA NEDENSE İÇİMDEN BU KORKUYU ATAMIYORUM . BU ARADA YENİ MESAJ YAZIYORUM HATAM OLURSA AFFOLA :))

Merhaba canım Allah bağışlasın Kızın kreşe falan gidiyor mu Ben tam gün göndermeye başladım çok seviyor okulunu öğretmenini ama ben biraz vicdan yapıyorum Bebekler gelince zorlanmıyayım diye onu başımdan atmış gibi oldum :KK43:
Yok cnm vicdan yapma oynamak onunda hakkkı ama bende senın gıbı duygusala bagladım onun bana ıhtıyacı var dıye yollayamadım bu sene olsun pişmanoldum ama gercekten okula goturmek zor olucaktı bebekle en ıyısı evde oyunlar oynarız dedım

Yok cnm vicdan yapma oynamak onunda hakkkı ama bende senın gıbı duygusala bagladım onun bana ıhtıyacı var dıye yollayamadım bu sene olsun pişmanoldum ama gercekten okula goturmek zor olucaktı bebekle en ıyısı evde oyunlar oynarız dedım
Senin götürüp getirmem zor olur tabi Kışın soğukta bebekle falan Belki ikiz olmasa bende göndermezdim Kıyamıyorum hiç kızıma :)

Sende mi ankaralisin bacim ?:KK68:

Hosgeldin cnm. Allah sagligiyla kucagina almayi nasip etsin. Sanirim.bu haftalarda hepimizde ayni korku var. Okudugumuz seylerde etkiliyor baya.

Bayram sakin forum az giriyorum .. Umarım guzel Grcıyordur Bayram .. Bizim cok guzel ama cok yorucu :KK43: eşimin ailesi kalabalık ve cok da sevmıyırum teyzelerini falan ee hep ya geliniyor ya gıdıyoruz derken evde yatmaya alışkın olduğumdan cok yoruluyorum oturmak bile yoruyor . Ankara'da insana hasretiz dıye herkesi gormek istıyıruz .. Bu ay ciddi ciddi yorulmaya başladım artık . Bu arada akrabalardan biri beni doğurdu sanmış hamıle gibi durmadıgımı düşünmüş hoşuma gitmedi değil :) benımkide züğürt tesellisi gibi oldu o kadar kılo aldım :) öyle duyunca hoşuma gitti .. Opuyorum sizi kızlar iyi geceler

X