Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben artık tartiyi kaldırdım evden moralim bozuluyor geçen kıyafet almaya gittik magazadki en büyük bedeni aldim eskiden 34 beden giyiyordum simdi 46 gerçi biraz salas dursun diye 46 yoksa o kadar degilim

Bugün bayram temizliği yapalım dedik şimdide popunun üzerine oturamıyoruz. Sırt ağrısı cabası yani poofff artık zorlanıyoruz valla .bebişde gerim gerim geriliyor
Kızlar artık bırakın temizlik filan yaff biraz biraz eşiniz yapsın yapmazsa da kalsın bebislerinizden daha mi onemli oyle bayram temizliği filan bizim işimiz değil dikkat edin lütfen bu sene bi dr un söylediğine göre erken doğum düşük oranı geçen senelere oranla daha fazlaymis Allah korusun

Sagol canm zorla yiyorum mide bulantimda başladı su icmesi bile çok zor
yaa bende anlamış değilim,benim bulantım hiç olmadı hamilelikde ama ilaç içerken diş fırçalarken öğürüyordum,geçmişti yeniden başladıı bu zamanlarda tekrar oluyomuş herhalde. sen zorla ye canım yinede napacan içinde can var

Benm esimde yanımda olsada bende tartışsam gaz sancısı fena oluyor yaf bide uzulunce de bebisler huzursuz oluyor iki gündür kızım taş gibi oluyor ben biraz dinlenince hareketleniyor
aynen onlarda etkileniyoo,o kadar diyorum bak bebek hissediyo uzatma diye,yok anamm takan kimm

canlarımmmm,ben bi 2-3 günlük anne tatiline çıkıyorum bugünn,ben yokken fazla sayfa atlamayın yetişemem bak bozuşuruz ona göree hepinizi özlicimmmm ben yokken kendinize ve o minik bebişlerinize çokk iyi bakınn,öpüldünüzzz

Ii tatiller kuzucum sizde kendinize ii bakın öpüyorum bende

Ne güzel bulantisiz hamilelik :) ben.bi.iki ay.sadece serumla beslenmistim Allah korusun bulantın varken zorlada olsa hiç bi türlü yiyemiyorsn bişey canm yaa

iri diyor ama kilosunu söylemedi zaten perşembe günü gitmiştim nst ye bile bağladı beni doktor çok korktum acaba ters br şey mi var dye ama çok şükür bir sorun çıkmadı
Artık kontrollerimizde nst ye baglanacagiz canm çünkü artık az kaldı bebislerimize kavusmaya

Uyuzum iyi tatiller az ye

git inşallah güzel bir tatil geçiririsin uyuzcanım sende dikkat et kendine ve bebeğine

Hoşgeldin :) bebislerinin cinsiyeti ne :) benm bi arkadasimin ikizleri var kayinvalidesi ile birlikte anca bakabiliyorlar yardımcın var mı yanında ama ssuper yaa ikiz annesi olmak farklı bisey :)
Hoşbuldum :) ikiside erkek canım Çok şükür annemle aynı şehirdeyim birlikte bakıcaz inşallah Birde kızım var 4 yaşında oda ilgi istiyor haliyle Biraz zor olacak biliyorum ama sevgileri bambaşka oluyor sıpaların :)))

Allah Allah bu gaz durumunu ben yaşamadım galiba duygu. inşallah geçer
Walla bende cok oluyor cnm. Tabi yediklerinle de alakali. Sebzeyi sutu meyveyi fazla tuketiyorum herhalde ondan. Gecici bu durumlar zaten bebisler olmasa katlanilir mi hic?

bana erken gibi geldi tanıdığım hamilelerinki 34. haftadan başlatmış canım
Benim kardesimde digum yapali 10 gun oldu 34 ten sonra haftada 1 kontrol ve ntsye bagluyorlardi. Aman oyle daha iyi insan daha cok tribe girer obur turlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…