Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar sampuan vs.de tam sebamed almaya karar vermistim ki goz yaktigini duydum,okudum.vazgectim.simdi bubchen ya da chicco almayi dusunuyorum ama kararsizim hala.fikir verinnn.siz ne alcaksinizz??

öfff sıkıntıdana patlıcam kızlar yaaa vala vakit geçsede oğluşm sağ sağlim doğsa,hem o zaman başımı kaşımaya vaktiim olmazdı bi an önce sabun şeker malzemeleri alıp oyalanmam lazımm

Maşallah kuzuya :) csnım arkadasım yeni Sezeryan oldu belden epidural .. Cok memnun kalmış herseyi gördüm dıyır yani bebek doğar doğmaz görebildim . Bu arada epidural sezeryanda bebeğe narko geçmesin dıye narkozdan sonra hemen almak gerekiyormuş hemen bıtıyor dogum

Arkadaslar ya ben telden girince bazı seyleri begenenıyırum , bazılarını begenıyorum yani kafasına gore izin verıyor kk .. Yeni ciciler alanlar var hepsi birbirinden guzel .. Bu arada hala yatak odası için beşik alamadım begenenedim cok pahalı istemıyorum.. Zaten hala biton eksik var . Gecen arkadasa gittik yeni bebek görmeye resmini ekliyorum cok hoşuma gitti böyle bişi olur mu acaba ?

Tabi telefondan resim atmama izin vermedi teldende boyut küçültme falan bılrmıyırum

Ay ne guzel ayik olmak cok daha i aslinda bnde oyle dsuundum zaten heyecanlanirsak hemen bebek ciknca uyutuyolarrmis cnm bakalim sonumuz hayir ola bende yaziyorum gitmiyo eksik idiyo offf

Ay ne guzel ayik olmak cok daha i aslinda bnde oyle dsuundum zaten heyecanlanirsak hemen bebek ciknca uyutuyolarrmis cnm bakalim sonumuz hayir ola bende yaziyorum gitmiyo eksik idiyo offf
Ya bide direkt karnını gormuyomussun çarşaf gibi bişi gerıyorkar yıne .. Zaten dedim ya 10 dkda akmışlar bebişi

öfff sıkıntıdana patlıcam kızlar yaaa vala vakit geçsede oğluşm sağ sağlim doğsa,hem o zaman başımı kaşımaya vaktiim olmazdı bi an önce sabun şeker malzemeleri alıp oyalanmam lazımm
Kuzum siz cokkk hamaratsiniz yaa :) benim elimden hicc bole isler gelmez. Yemek pasta borek desen sattletce yaparim
Ben anahtarliktan sus siparis ettim bi de en yakinlarim icin potselen taki kutusu.cok sik.cubuklu kece susleri de cok begeniyorum.okuldan bi arkadadim yapiyo.onlardan da mi yaptirsam acik diyorum mevlutte dagitirim.

daha başlamadım dur bi yapmaya başlayayım güzel olursa hamarat dersinn heheh anahtarlıkda güzel fikir canımm keçeden bende bişiler daha yapmak istiyorum vakit kalırsa ona da girişicemm

Kizllarrrr selammm...
Kontrolden geldim gordum bebisimi ama doyamadim yuzunu cok guzel gosterdi annesine. Agzini da acip kapatiyordu surekli. Dr simarikmi olcak ne hareketlere bak dedi :) kg 1200 olmus hersey cok guzel. Tekrar kan ve idrar verdim degerlerime bakacakmis. Ayda bir mi geleym yine dedim su test sonuclarin ciksin onda da karar vericez dedi eve ultrason cihazimi alsak napsak 10 musluman birlesip

Hay !!! Fotograf eklenmiyo. Daha boyutunu ne kdr kucultucem ki

Maşallah bebişine benimki hiç yüzünü göstermedi daha bana ben geçen hafta kontrole gitmiştim rapor sürem dolduğu için yarında gidecem inş ultrasonla bakar yine. Ben hep istedim hatta eşim araştırdı da çok pahalıymış vazgeçti :)

Pahali olan ne cnm? Ayrintili mi? Walla benimki de son 2 gittigimde gosteriyo artik. Bi oncekinde esniyodu. Ayyy bi an oncr hayirlisiyla alsak kucaklarimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…