Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben yalvarıyorum beni eve götür die ama yaşadığımız yerde ii bir hastane yok aniden bişey olur die götürmüyor
Ben gittim 20 gün kaldım ilçede hastane yok başka bi ilçeye gidilmesi gerekiyor bende kocamda 20 gün zor durduk ya bişey olursa diye öylesi daha zor oluyor canm ya bebislerimizle gideriz inşallah

Ben gittim 20 gün kaldım ilçede hastane yok başka bi ilçeye gidilmesi gerekiyor bende kocamda 20 gün zor durduk ya bişey olursa diye öylesi daha zor oluyor canm ya bebislerimizle gideriz inşallah
İnşallah canım sağ salim alalım da kucağımıza

Duyguu kocaman olmuss bebisinn.seninle gunumz ayni ya benimkide o kadar olmus mudur acabaa???cok metakbediyorumm.en son eylul basi gitnistim.bi dahaki randevum 11inde.
Bu haftalarda ortalama okdr oluyolar canimmm. Az kaldi sanada bayramdan hemen sonra bebisini gorucen insallahhh

Uyuzummm guzell haberlerle gel

Gunaydin kizlarrr...karnim cok sertlesiyoooo dun akdam arkadasa gittik yuruyelim dedik yolu zor grldim esim kiyamamm nasil korktu..neden bolee oluyoo???
Poff birazdan da dersim var okula gidiyom gelince gorusuruz optum siziii...uyuzcanooo hemen haber ettt:)

Dün benim karnımdada bir sertlik vardı ilk defa toplandığını hissettim ondan öncede sağ tarafıma çok baskı yapıyordu sanki karnımı yırtacak gibiydi.artık ne yapıyorsa bebiş ama canımı çok yaktı yani.off az kaldı sağ sağlim şu 2 ayıda geçireydik bundan sonra daha dikkatli olmak gerekiyor galiba

Canım dikkat et devam ederse bi doktora görün gerekirse rapor falan al çünkü sertleşmeler kasılmaymış onun sık olması şu haftalarda ii diil

Gaz mi

Gaz mi oluyoki acaba cnm?

Ben de çok sıkılıyorum bugün doktora gittim çok nazlısın normal yapamazsın dedi çok bozuldum

Alala deseydin töbe ya doktora bak normal yapamazsın diyor. Sende yaparım deseydin. Valla ben hala kararlıyım normal konusunda inşallahda bir aksilik olmaz normal olur.Sen takma boşver doktorlarda çeşit çeşit bazısı gaza getirir bazısıda seninki gibi moral bozar. Düzgün bir şekilde sölese güzelce gerekçeleriyle anlatsa yani anlıycam.

Kızlar karatayın kitaplarını aldım hehe farklı ama kitap çok hoşuma gitti tam başucu kitabı daha önce al deseler almazdım bu aralar tvde takip edince bir bakıyım dedim çok güzel açıklamış valla bilimsel olarak.

Benim bu doktoru seçme nedenim sözde normal doğumu desteklemesi ama bana bu şekilde söylemesi hiç hoşuma gitmedi ki ben ağrıya çok dayanıklıyımdır sadece minyon olduğum için böyle düşünmesine gıcık oldum hatta araştırıp başka doktor bulmaya çalışacak ama geç mi kaldım bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…