Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Pahali olan ne cnm? Ayrintili mi? Walla benimki de son 2 gittigimde gosteriyo artik. Bi oncekinde esniyodu. Ayyy bi an oncr hayirlisiyla alsak kucaklarimiza:emir_bebek:
Ultrason almayı düşündük hatta Tv'ye bağlayıp dev ekranda izleyelim dedim ama pahalıymış vazgeçtik :KK70:

Kizllarrrr selammm...
Kontrolden geldim gordum bebisimi ama doyamadim :KK43: yuzunu cok guzel gosterdi annesine. Agzini da acip kapatiyordu surekli. Dr simarikmi olcak ne hareketlere bak dedi :) kg 1200 olmus :emir_bebek::nazar: hersey cok guzel. Tekrar kan ve idrar verdim degerlerime bakacakmis. Ayda bir mi geleym yine dedim su test sonuclarin ciksin onda da karar vericez dedi:eek: eve ultrason cihazimi alsak napsak 10 musluman birlesip:KK70:
maşallahh :nazar: oyy yerim onların yüzlerini gözlerini:KK68: bence doktor kapılarına yatak yapıp orda yatıp kalkalım arada boşlukda girer bi baktırırdık bebişlere :KK70:yarında bebiş görme sırası bendee ohhh :63:

Ben kayınvalidemde kalıyorum ailem başka şehirde eşim başka şehirde burda pek tanıdığım yok Doğurasım var artık :)
hadi yaa,ayy canım bebiş doğunca onunla ilgilenirsinn ohh ne güzel vaktin geçer,vala bende bebişim doğsunda vaktimi onunla geçireceğim diye hayal kuruyorum :KK68:

hadi yaa,ayy canım bebiş doğunca onunla ilgilenirsinn ohh ne güzel vaktin geçer,vala bende bebişim doğsunda vaktimi onunla geçireceğim diye hayal kuruyorum :KK68:
Aynen canım doğunca baya yoğun olacaz bir de ben çalışıyorum doğumdan 2 ay sonra işe başlıcam ama yinede biran önce gelsin istiyorum

Ayy bende seni gibiyim ya sürekli bişi yeme isteği . Bu 15 kilonun nasıl geldiği belli .
Maşallah 15kilo :) ben şekerim çıkacak diye kendimi kismasam bende olurdum doymak bilmiyorum amaaan yiyebiliyorken yemek lazım veririz sonra inşallah

Yorgunluktan bittim kızlar :) bugun uzun zamn sonra ilk defa kendime bişiler aldım .. Hemde hamıle reyonu değil bayramlık cicilerim. Salaş tarzda bluzlar tabi large beden :) bu arada hiç bebe mağazasında giimıycem dıye söz vermiştim kendime tuttum . Bu arada Biçok arkadas bebişini gormuş ohh Bayram erken geldi onlara bizim randevumuz daha 19unda :KK43:

Yorgunluktan bittim kızlar :) bugun uzun zamn sonra ilk defa kendime bişiler aldım .. Hemde hamıle reyonu değil bayramlık cicilerim. Salaş tarzda bluzlar tabi large beden :) bu arada hiç bebe mağazasında giimıycem dıye söz vermiştim kendime tuttum . Bu arada Biçok arkadas bebişini gormuş ohh Bayram erken geldi onlara bizim randevumuz daha 19unda :KK43:
ohhh ne güzell,güle güle giy canımm :KK68:bende yoruldum ablamla avm ye gittik az bakınıp bende bayramlık bişiler bakarım dedim ama nerde bişi bulamadım,ayrıca ablamın 2 oğlu var biri içeri girdiğimizden doğru mızmızlandı deli oldum yaa:mad: bişi bakılmıyo inşallah bebeğim ona çekmezz :KK20:

Duyguu kocaman olmuss bebisinn.seninle gunumz ayni ya benimkide o kadar olmus mudur acabaa???cok metakbediyorumm.en son eylul basi gitnistim.bi dahaki randevum 11inde.

ohhh ne güzell,güle güle giy canımm :KK68:bende yoruldum ablamla avm ye gittik az bakınıp bende bayramlık bişiler bakarım dedim ama nerde bişi bulamadım,ayrıca ablamın 2 oğlu var biri içeri girdiğimizden doğru mızmızlandı deli oldum yaa:mad: bişi bakılmıyo inşallah bebeğim ona çekmezz :KK20:
Ayy bende gezip gezip alamatanlardanım.. Bu sefer şeytanın bacağını kırdım hemde tek basıma gezdim aldım :) darısı basına canım

Ayy bende gezip gezip alamatanlardanım.. Bu sefer şeytanın bacağını kırdım hemde tek basıma gezdim aldım :) darısı basına canım
sağol canım yaa :KK68:yarın nasip olursa eşimle geziccem bende,tabi daha çok bebişimin eksiklerini alıcaz,ayrıca oğlumu da görcem sabahhh ohh miss :KK68:

X