Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ohhh ne güzell uyu uyu vala bende tatlı istiyorum arada çok,bende 5.5 kiloyla rahatım ama inşallah bebişim kilo alıyordur cihangir,doruk güzel isimler canım aman yaramaz olsunlar,derler ki yaramaz çocukdan korkama sağlıklıdr

Bu hafta cokk dustu enerjim baya yorgun hissediyorum
Mahvedecrk o yaramazlar bizi.zaten erkek deyince herkes yandinnn diyoo.

Bu hafta cokk dustu enerjim baya yorgun hissediyorum
Mahvedecrk o yaramazlar bizi.zaten erkek deyince herkes yandinnn diyoo.
demi nedense erkeklere karşı öle bi düşünce oluşmuş insanlarda,benim ablamın 2 oğlu var biri inanılmaz yaramaz,uyumsuz falan diğeri de aksine uslu,annesi olmadan babaannesiyle benle gezer söz dinler,çocuğa göre değişiyoo

Bizdede isim konusu muallakda.hatta hiç konuşulmuyor. o benim bulduğumu bende onunkini beğenmiyorum bunun için birbirimize giriyoruz haha
Öle hoşuma giden isimde yok anlamlara bakıyorum tvde isim uzmanı kızlar için melisa erkrkker için kaan çok iyi bir işim demişti .t ve r harfi olumsuzluk çağırır dedi bunları duyuncada kafam iyşce karıştı püfff

ayy canım yaaisim uzmanına kaldıysak yandık hiç dinlemem öle şeyleri,tabi konulmayacak isimler vardır falan onlara dikkat ederim ama harfden de olumsuzluk olacağını sanmıyorum isimsiz doğarsa zaten bizimki hemen eşim işte benim dediğim olsun hoppp gider onu yazdırır kimliğine oğluşumun,o yüzden önceden anlaşıp kararlaştırmalı

Cancagizlarim yoldaslarim gittim dr a bebis salkl maasallah bende 15 de bir kontrl amacli evet sezeryanli oldugumdanmis rahim agzi uzunlugu norml suyu iyi 30+1 misim kilosuu masallah diyin emi 1.500 boyu 40 cm Allahm esirgesin yavrlarimizi epidural dusunuyorum senin icin dedi belden uyusturup yani bebege narkoz gecmesi ii deil boyle daha ii dedi pff bilmedigim bisey bu benim

oyy maşallahhh bebişee
inşallah bende hayırlı haberle gelirim yaa epidural mı,vala canım benimde pek bilgim yok ama dokor öyle düşündü diye de içine sinmeyen bişi yapma,sen nasıl sitiyorsan öyle yapsın doktorun

Masallahhhhh simayimmm.ne guzelll haberlerle gelmissin. Benimde kontrolum yarin

Kocisimle sokaklardayiz bugun yuruyus yapiyoruz ama farkettim cok cabuk yoruluyorum. Yalanci kasilmalar giriyo. Saatte 1 wc diye tutturuyorum.

Maşallah canım bebişe ne güzel haberlerle geldin benim daha 15 gün var kontrole hayırlısı inşallah herkes böle güzel haberlerle gelir.

Ya ne bilim canım ya isim çok önemli eskiden bende takmazdım ama bebeğiminde isminin ona şans getirmesini istiyorum .çok zor bir iş içimize sinmeli işde bu demeliyiz

Ya ne bilim canım ya isim çok önemli eskiden bende takmazdım ama bebeğiminde isminin ona şans getirmesini istiyorum .çok zor bir iş içimize sinmeli işde bu demeliyiz
orası öle tabii,çocuğun sonsuza kadar kullanacağı isim olacakk,hayırlısı diyelim artık

Simayimmcimm masallah kuzucuunaaepidurali iyi dusun ben ondan daga cok korkuyom yaa..

Aminnnn cnm benim ya banada epidural bir nevi cazip geld dusunsene icinden. Ciktigi gibi hoop veriyolar kucagina seni yapistitiripodaya yolluolar dr cok naif beni kandiirir gibi

Masallahhhhh simayimmm.ne guzelll haberlerle gelmissin. Benimde kontrolum yarin

Kocisimle sokaklardayiz bugun yuruyus yapiyoruz ama farkettim cok cabuk yoruluyorum. Yalanci kasilmalar giriyo. Saatte 1 wc diye tutturuyorum.
Saol cnm benim darisi hepinizin basina fazla yormayin kendinizi bak bdende yoruorum bebegin nabzi yukselio iyi degil bebege giden kan akisi yavasliyomus ne zor isler pff sende iyi habrrlerle gel haftani gnunu sor kilo boy unutma rahim uzunlugu suyunu bobreklerini heep kontrol ettir tersmi duzmu bebek diye sor

Simayimmcimm masallah kuzucuunaaepidurali iyi dusun ben ondan daga cok korkuyom yaa..
Sagol cnmm seninde iyi haberin gelsn inss korkmayalim ya dusunsne icinden ciktigini bile hissetmeden uyusuksun cunki hicte konusmuolarmis ameliyatla ilgili hecanlanmamak
Maşallah canım bebişe ne güzel haberlerle geldin benim daha 15 gün var kontrole hayırlısı inşallah herkes böle güzel haberlerle gelir.
sende sagol cnmm dilerimki hepiniz oyle mutlu gelin

Aminnn canimm.evet artik yorulmmak lazim.okuldan bi arkadadim da hamile.doktoru dun artik sakin yorulma ozellikle yer silme demisss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…