Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Pahali olan ne cnm? Ayrintili mi? Walla benimki de son 2 gittigimde gosteriyo artik. Bi oncekinde esniyodu. Ayyy bi an oncr hayirlisiyla alsak kucaklarimiza
Ultrason almayı düşündük hatta Tv'ye bağlayıp dev ekranda izleyelim dedim ama pahalıymış vazgeçtik

maşallahh oyy yerim onların yüzlerini gözlerini bence doktor kapılarına yatak yapıp orda yatıp kalkalım arada boşlukda girer bi baktırırdık bebişlere yarında bebiş görme sırası bendee ohhh

Ben kayınvalidemde kalıyorum ailem başka şehirde eşim başka şehirde burda pek tanıdığım yok Doğurasım var artık :)
hadi yaa,ayy canım bebiş doğunca onunla ilgilenirsinn ohh ne güzel vaktin geçer,vala bende bebişim doğsunda vaktimi onunla geçireceğim diye hayal kuruyorum

hadi yaa,ayy canım bebiş doğunca onunla ilgilenirsinn ohh ne güzel vaktin geçer,vala bende bebişim doğsunda vaktimi onunla geçireceğim diye hayal kuruyorum
Aynen canım doğunca baya yoğun olacaz bir de ben çalışıyorum doğumdan 2 ay sonra işe başlıcam ama yinede biran önce gelsin istiyorum

Ayy bende seni gibiyim ya sürekli bişi yeme isteği . Bu 15 kilonun nasıl geldiği belli .
Maşallah 15kilo :) ben şekerim çıkacak diye kendimi kismasam bende olurdum doymak bilmiyorum amaaan yiyebiliyorken yemek lazım veririz sonra inşallah

Yorgunluktan bittim kızlar :) bugun uzun zamn sonra ilk defa kendime bişiler aldım .. Hemde hamıle reyonu değil bayramlık cicilerim. Salaş tarzda bluzlar tabi large beden :) bu arada hiç bebe mağazasında giimıycem dıye söz vermiştim kendime tuttum . Bu arada Biçok arkadas bebişini gormuş ohh Bayram erken geldi onlara bizim randevumuz daha 19unda

ohhh ne güzell,güle güle giy canımm bende yoruldum ablamla avm ye gittik az bakınıp bende bayramlık bişiler bakarım dedim ama nerde bişi bulamadım,ayrıca ablamın 2 oğlu var biri içeri girdiğimizden doğru mızmızlandı deli oldum yaa bişi bakılmıyo inşallah bebeğim ona çekmezz

Duyguu kocaman olmuss bebisinn.seninle gunumz ayni ya benimkide o kadar olmus mudur acabaa???cok metakbediyorumm.en son eylul basi gitnistim.bi dahaki randevum 11inde.

Ayy bende gezip gezip alamatanlardanım.. Bu sefer şeytanın bacağını kırdım hemde tek basıma gezdim aldım :) darısı basına canım

Ayy bende gezip gezip alamatanlardanım.. Bu sefer şeytanın bacağını kırdım hemde tek basıma gezdim aldım :) darısı basına canım
sağol canım yaa yarın nasip olursa eşimle geziccem bende,tabi daha çok bebişimin eksiklerini alıcaz,ayrıca oğlumu da görcem sabahhh ohh miss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…