Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

canımm geçmiş olsunn,egzama falan olabilir mi acaba

,banada daha once olmustu korkma kasimaa cokta yanar tabiiki ilaclarda enfeksiyonda yapiyo hepsini dikkat e t ve elleme bence

Tmm canm peki sennki zamanla mi geçti bide bebeğe zararı olur mi acaba
Hayir cnm hicbisecik olmuycak bikac une gecer banada oldu kizimdayken geciyo antibiotiklerde yapiyo enfeksiyonun kendiside benim seyimin icinde bile biseler cikmisti asit le yakmislardi dusun hamileyken ne hastalik varsa hamileyken cikio endiselenme bagisikligin zayif oldugu icin bu donemde olur bebegede allahin izni ile biseyy olmaz guvende sen temiz tut sık camasir degis yika her vcden sora islak birakma silerken surtmeden mendille yas dokundur nemli birakma varsa bepanten cok iy gelmisti bana ve de intimate denen genital temizlikte kullanilan sivi sabunlardan kullan

Hee bu arada eslerede is dusuyo hamileyken mantar sistit mikrop kapmamamiz icin onlarinda muhakkak hijyen olmalari laxim yikasnlar ayol soleyin ben hep derim ona cunki mikroba acigiz bz suanda

Hee bu arada eslerede is dusuyo hamileyken mantar sistit mikrop kapmamamiz icin onlarinda muhakkak hijyen olmalari laxim yikasnlar ayol soleyin ben hep derim ona cunki mikroba acigiz bz suanda
haaaahhaha güldürdün beni canım yaa aynen yani oraya kendimizden ve eşlerimizden başka dokunan mı var,ya biz kaptırıyoruz ya onlarr

evet canım ben kendimede birşeyler alacağım zaten çok güzel takılar kıyafetler var

. Çok şirin hepsi spor ayakkabı bizimde ilk hediyemiz.mavi renk hefıye geldi kız olunca hemen pembeye değiştim. Kundağa da bayıldum site ismını yazarmısın
canım site ismi yazmak yasak değilmiş herhalde:) ben aliexpress diye bir siteden aldım bunları çok güzel şeyler var tulumlar bodyler falan ama çin malı olduğu için direkt tenine değecek ürünler almamaya gayret ediyorum hoş gerçi buradada satılan çoğu marka üretimini çinde yaptırıyor daha ucuz olduğu için ama işte direkt tenine değecek ürünler almaya hala ikna olamadım.

Ben hala uykuyu açamadım öğlen 2 de yattım bu saat oldu hala saf gibiyim yemek de yapamadım kociş gelince kulaklarımı çekecek
off keşke bende gündüz uyuyabilsem azcıkk bişi olmaz ya atıştırırsınızz,biz bu akşam öle yapacaz

off keşke bende gündüz uyuyabilsem azcıkk bişi olmaz ya atıştırırsınızz,biz bu akşam öle yapacaz
Ay yazık ona da yaa dün de yapmamıştım dışarı çıkardı bugün de böyle zaten iki gündür benzim soluk midem bulanıyo farkında ama o da çalışıyo akşama kadar bi geliyo ev tam takır

Cnm ya inan turkiyede internet sitelerin cogu ordan aliyo kargosu bedava topu alim uygun diye

Ay yazık ona da yaa dün de yapmamıştım dışarı çıkardı bugün de böyle zaten iki gündür benzim soluk midem bulanıyo farkında ama o da çalışıyo akşama kadar bi geliyo ev tam takır
olacak o kadar canımm,haileyiz sonuçda benim eşimde öle aç gelince bişi yapamamışsam bende üzülüyorum ama bi doğum yapalım sağlıkla az bebiş büyüsü süzene girer herşey

Ooo tembisler ben pazara gittim markete gittm ablama oturmaya geldimm smdi 4 kat yukari eve cikicam kocayi beklersemm dolap tam takir adam hergun pizza hamburger getiriyim pazara gitme diyo fil yapicak beni evde kucuk kizim olnca sebze.meyve sart bende meyve sebze daha cok sverim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…