Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar nasilsinizz gunaydin hepinize.yaa ben hic uyuyamiyorum.karnim cok agriyo geceleri bide diyaframa baski da basladi.cok daa hareket ediyoo.her sabah uykusuz uykusuz gidiyom okula.simdisen basladi.siz ne durumdasiniz?

Kizlar nasilsinizz gunaydin hepinize.yaa ben hic uyuyamiyorum.karnim cok agriyo geceleri bide diyaframa baski da basladi.cok daa hareket ediyoo.her sabah uykusuz uykusuz gidiyom okula.simdisen basladi.siz ne durumdasiniz?
günaydınnnnn valaa benim uykm güzeldi arada aksamalar olsa da,dün gece nasıl tekme attıysa 2-3 kere hoplattuı beni uykumdan başta rüya görüyorum sandım ama sonradan anladım ki oğluşumun tekmeleri...ama sürekli yapmmıyo.yatarken de dönmede sorun yaşıyorum,dönerken canım acıyo birazz.birde ben sola yatınca uyuyamıyorum yaa.sağ ile başlayıp gece dönersem uykulu öle uyuyorum okulda zor olur ama uykusuz ya

kızlarr ben lierac krem kullanıyordum gece yatmadan önce sürüyordum gündüz de sürebileceğim sizin kullandığınız doğal yağlardan ne var iyi gelen.yardım edinnnn

herkese merhaba; kızlar hasta oldum ben grip gibiyim kafamı kaldıramıyorum işyerindeyimde ne yapsamki enerji toplasam((

Sorma canim hem ne zor oluyo.benim de bitmisti jrem.dun lierac aldim.bi d attardan catlak icin katisik bi yag almustim bi onu bi kremi suruyorum.sen de bi bak bence.

herkese merhaba; kızlar hasta oldum ben grip gibiyim kafamı kaldıramıyorum işyerindeyimde ne yapsamki enerji toplasam((
geçmiş olsunnn.bende gripi çok ağır geçiriyorum,gelecek diye ödüm kopuyo,bol bol limonlu sıcak şeyler iç diyecem ama iş yerinde imkanın var mı böle bişeye bielmedim.meyve falan,çorba iyi geliyo

geçmiş olsunnn.bende gripi çok ağır geçiriyorum,gelecek diye ödüm kopuyo,bol bol limonlu sıcak şeyler iç diyecem ama iş yerinde imkanın var mı böle bişeye bielmedim.meyve falan,çorba iyi geliyo
işyerimde imkanım var ama eve gidicem herhalde annem beni bi bakıma alır artık sağol canım benim umarım ağırlaşmam ilaç almak zorunda kalmam

Sorma canim hem ne zor oluyo.benim de bitmisti jrem.dun lierac aldim.bi d attardan catlak icin katisik bi yag almustim bi onu bi kremi suruyorum.sen de bi bak bence.
valaa ayrıyetten bişi daha sürsem hiç fena olmıcak,adı var mı o kremin canımm aktara çatlak kremi falan mı dedin

bende tuvalete kalkmaktan bıktım. iki gündür de karnımın alt kısımları acıyor. yatıp kalkarken hissediyorum. çok değil ama acıyor yinede... olacak artık bu tip şeyler diye önemsemiyorum. birde kış geldi artık burda kışlık hiçbirşeyim yok.. 3 ay için çok bişey almamak gerekir ya değilmi? sadece üst alayım

kızlarr ben lierac krem kullanıyordum gece yatmadan önce sürüyordum gündüz de sürebileceğim sizin kullandığınız doğal yağlardan ne var iyi gelen.yardım edinnnn
Kusum bak en guzeli badem yagi al aktardn kizimda bi cizgim olmAdi hala bitk yagi kullaniyorum o mArkalara para dokmeyin

valaa ayrıyetten bişi daha sürsem hiç fena olmıcak,adı var mı o kremin canımm aktara çatlak kremi falan mı dedin
Uyuzum sen al bebe yagini icine kakao yahini kat sur gunde 3 4 defa badem yagi tuylenme yapar. Hasan amca olmak istiosan badem yagida koy

Uyuzum sen al bebe yagini icine kakao yahini kat sur gunde 3 4 defa badem yagi tuylenme yapar. Hasan amca olmak istiosan badem yagida koy
ben hayrettin amca olucam bi keree badem yağı kaşa falan iyiymiş çoğaltıyomuş yaa karnıma da aynı etki yapmasınn bebe yağı ve kokao yağı diyosunn hadi bakalımm

ben hayrettin amca olucam bi keree badem yağı kaşa falan iyiymiş çoğaltıyomuş yaa karnıma da aynı etki yapmasınn bebe yağı ve kokao yağı diyosunn hadi bakalımm
walla ben kac aydır bebe kakao yagı kullanıyorum daha cok sükür catlak olmadı. ama daha yeni yeni gerilmeye baslıyo karnım yanlarım falan yattıgımda. ınsallah catlamam. yanlarına baldırlarına falan iyice sür hayrettın amca

allahhh alayım da bi pehlivanlık yağlanma yapayım kendimee benimde gözle görülmüyo aynayı tuttum ışığı yansıtınca gördüm

allahhh alayım da bi pehlivanlık yağlanma yapayım kendimee benimde gözle görülmüyo aynayı tuttum ışığı yansıtınca gördüm
Memişlere bile sur onlarda catlıyo ben o hatayı yaptım basta surmedım. Ayrı birer birey oldular kimlik cıkarttırıcam

Uyuzum sen sampuanını pişik kremlerini falan aldın mı? Yeni doğana sampuan kullanılmıyo diye duydum. Dun gratise baktım sebamede tüm seriiye hepsini alsam 150 tl tutar. ama dalinin falan yenidoğan sampuanı vardı 6.5 tl idi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…