Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ohhh ohh ne güzell ben evden çıkmadım bugün valaaa bende sebze meyve severim çok ama arada pizzalar,dürümler çok çekici gelebiliyo

Yandik valla sonra da boyllee gidiyomuss.uykusuz birakcak bizi sipalarrr:)
Uykusuzluk benim kaderim galiba tam havalar serinledi uyuyabiliyorum derken bu sefer de bu çıktı zaten doğumdan sonrası malum.benim gözaltlarım morluktan kurtulamıcak anlaşıldı

Cok
Çok teşekkür ederim canm yaa rahatladım

Kocisler geldii bizim gebisler yokolduu frumda bana kaldi oh yaa Oohh yandan yandann Yagmurdayagiyoo miis gibi cayimida icerm cekirdegimide citlarim ohh ohh Tekmeleride yeriimm uykusuz bii gece dahaa kizimda coook uyurdum bu kucuk erkegim uyutmuyo

Cok

Çok teşekkür ederim canm yaa rahatladım
Tabiiki cnm ya tecrubeleri paylascaz ki rahatlayalim hiic korkma bnm ablam kizina hamileken bilmediler hamile oldugunu burnndan ameliyat oldu narkoz yedi dusun yegenim sapasaglam maasallah Duzenli regl oluyodu blemediler

Baya kötü yandım canım bebişimi önce yaktım sonra dondurdum buz tutarak kızıma doğmadan işkence yapıyorum
Allahin izniyle bisey olmaz cnm kac kat korumasj var onun. Benim annemde kucuk kardesime hamileyken cay dokulmus karnina hic biseycigi yok. Yinede cok cok dikkatli ol Allahim esirgesin

Kesinnnnnnnlikle normal istiyorum. Dogurup ertesi gun ayaga kalkip bebisimle daha rahat ilgilenmek varken sezeryanda 10 15 gun yatmak niye. Tek duam normal dogum canim
amin canım allah inşalah gönlüne göre verir...bvende aynı sebeplerden normale çok eğilimliyim. bebişe doğarken bişi olur die korkuom

Kocisler geldii bizim gebisler yokolduu frumda bana kaldi oh yaa Oohh yandan yandann Yagmurdayagiyoo miis gibi cayimida icerm cekirdegimide citlarim ohh ohh Tekmeleride yeriimm uykusuz bii gece dahaa kizimda coook uyurdum bu kucuk erkegim uyutmuyo
çılgın yaaaaaaa bende oynarım hihhhhh

bu arada canlarrr bişi farkettim kendimdeee,gözle görülmüyo ama krem süreyim dedim soyundumm ayna vardı birde onla bakayım şöyle altlara dedim ne göreyimmm,çatlamış göbeğimin alt yanları,ama bakınca pek görülmüyo aynanın ışığından farkettim,yıkıldımmm,kafamda deli sorularr

amin canım allah inşalah gönlüne göre verir...bvende aynı sebeplerden normale çok eğilimliyim. bebişe doğarken bişi olur die korkuom
Aminnn cnm hepimizin. Adi ustunde normal dogum sezeryan ameliyat. Dogali normal. Zaten bebisten yana sikinti olursa doktorlar mudehale ediyorlar cnm

Enemmmmm hayirli olsunnnn kiiizzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…