Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İyiiz guzel annecik Se nasilsin esim uydu kanallarin ayarlayamadi kumandayla resiveri kucakladi gitti uyducuya barut gibi mubarek tv izlemse catlar
bende iyiyim çok şükür hehehe şimdi ayarlamaya çalışacağım bende bakalım bozmazsamm benimki işte ancak akşama gelirnce yapabilir o zaman kadar bekleyemem bi deneyip karıştırımm

Ben kanal arattırma yaptım hep şifreli yazıyo trt yi buldum bi tek

Bence al artık bizim cok bi eksigimiz kalmadi bezinden pudrasina kadar aldım ne olur ne olmaz zaten netten bi günde de tamamlarsin kıyafet cok aldim ben ama cok almaya gerek yokmuş cok geliyormus..battaniye cok kullaniliyormus

herkese günaydın öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim bende ufak ufak birşeyler almaya başladım aslında ama işte erken diyorlar mesela 2 gün önce internetten kundak, ayakkabı siparişi verdim resimleri koyayım

bende oğluşuma bunları aldım bakalım şimdilik dahada alışveriş yapıcam yüreklendirdiniz beni, aldığım ve beğendiğim herşeyin resmini koyucam yorumlarınızı bekliyorum...
öptüm çok

Günaydınnn herkese sanki sorunsuz mükemmel bi hamilelik geçiriyormuşum gibi bugün de göbeğimi yaktım

allahımm yaa o ayakkabılar ne öleee çok şekerlerrrr güle güle kullansın minikk kundak da çok güzell

allahımm yaa o ayakkabılar ne öleee çok şekerlerrrr güle güle kullansın minikk kundak da çok güzell
sağol teyzesi hemde çok uygun fiyata aldım ama yurtdışından gelecek biraz zaman var kavuşmamıza:) çok beğendiysen senin bebişin içinde alırız canım benim...

Selam kizlarr nasilsinizz?brn cokk uykusuzumm..oglusum geceleri hic uyutmuyo beni.herkes simdi boyleyse sonrada ole gider diyooo

Ben de kundağa bayıldım

Selam kizlarr nasilsinizz?brn cokk uykusuzumm..oglusum geceleri hic uyutmuyo beni.herkes simdi boyleyse sonrada ole gider diyooo
Ben de aynı durumdayım ne yerleşebiliyorum ne tekmesiz durdurmuyo bu kız ne zaman uyuyo hiç anlamıyorum uykusunda mı tekmeliyo acaba

sağol teyzesi hemde çok uygun fiyata aldım ama yurtdışından gelecek biraz zaman var kavuşmamıza:) çok beğendiysen senin bebişin içinde alırız canım benim...
hangi siteden canımm adını söle de bizde bakalım ayy teşekkür ederizz

ahh canım yaa,bende arada uyanıyorum gecelleri ama sonra tekrar uyuyorum,seninki gececi olacak anlaşılan

Kizlar aliexpress diye bi site var turkcee cevirip arayin istedigniizi 30 gnu buluyo gelmesi gitti gidiyo n11 ve bi cok site ordan toptan urn alio bilginize ve cok uygunlar hersey instagramdaki magazalar bile ordan urn topluyo bu store yazisin gorunce hatirladim. Kundakta ordan yani

. Çok şirin hepsi spor ayakkabı bizimde ilk hediyemiz.mavi renk hefıye geldi kız olunca hemen pembeye değiştim. Kundağa da bayıldum site ismını yazarmısın

Slm kızlar biraz özel olacak ama size sormak istedim
Vajina dış dudakta pul pul yara var yara değil aslında ama iste kabuk kabuk
Kaşıntı yapıyor enfeksiyon ilacı içiyorum ondan kurumuş olabilir mi
Başına böyle bişey gelen yada duyan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…