Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

maşallahh bebişee offf bende artık hiçbişi yakıştıramıyorum kendimeee.olsun canım sen hamilesinn,ciciş olursun bişi olmazzz
başka çaremiz kalmadı wala takıyla filan artk güzelleştriecez..saçlarımı sanırım boyatıracam çıok beyazım var 7 ay sabrettm şurda ne kaldı bu beyeazlarla gtmek istemiyorum..alyansım tektaşımda olmuyor zaten poffffff bu düğğünde tam olacak zamanı buldu

Amaaaann kiyafet konusunu cok takiyordum ama takmiyorum. Simdi gobisin cikmasi hosumada gitmiyo degil. Gittigim yerlerde benden once bebise selam veriyolar. Pabucum dama atildi
orası öle de benm daha çook büyümedi hafiften belli kilom kapatıyor sanırım :)) gören hamilemiyim kilom muı anlamaz hahahahah

herkese merhaba güzel hamişler umarım herşey yolundadır....
Sizlere birşey soracağım ben bebişim için birşeyler almak istiyorum ama herkes 30. haftayı bekle erken diyor. şuan 26. haftadayım ve birşeyler almak çok istiyorum siz alışveriş yapmaya başladınızmı ve neler aldınız? paylaşabilirseniz çoook mutlu olurum...
hepinize öpücükler...

ayyy çok heyecanlandım birden :)) doğum şeklini nasıl düşünüyorsnz kızlar bi karar verebildiniz mi ben çok karışığım... sezeranda 38+0 38+6 aralığında alıyorlar otomatikmen ona erken kavuşmak için isterim ama bir yandan da normalide çok istiuyorum sezeryan beni korrkutuo normalide çocuk için korkuyorum..birlşey olur filan die..kararsızım ....

oooohoooooo biz çoktan yaptık vala :)9 sen al ya hafif hafif azar azar kmseye bakma ben %50 indirimleri, değerlendirdm hastane çıkışı 5 10 parçada normal kıayafert aldm..birde alt açma ve battaniye... alt açma ve battaniye ineternetten aldm çok tatlılar daha kıyafet almıcam çokda hediye geliyormuş yawaş yawaş hallediyorz sen beğenipte almak istediklerini al bence kmseye bakmma herks kendinde öle mi yapmıiş :)

Canım bende 26 haftalığım ..odasını , kıyafetlerın cogunu aldım yenıdogan olarak , bezi aldık , bakım urünlerini sebamedın netten alıcam facedermo adlı sıteden cok uyguna geliyor buradan alan arkadaslar var guvenılırliği tescil edıldı , bahranıyeler alındı .. Eksik hala cok artık yavastan al derım Allah korusun ıyıce agırlasıyotuz . Bide erkdn almanın faydası indirimi indirimli takıp edıp aldım ..

Kesinnnnnnnlikle normal istiyorum. Dogurup ertesi gun ayaga kalkip bebisimle daha rahat ilgilenmek varken sezeryanda 10 15 gun yatmak niye. Tek duam normal dogum canim

Ben cinsiyeti öğrendiğim andan itibaren alıyorum hemen hemen her şeyi var bi arabasını almadık bence başla bak ben geçen ay ufak bi sorun yaşadım nerdeyse bir aydır kalkamıyorum yataktan iyikide almışım diyorum

Bence al artık bizim cok bi eksigimiz kalmadi bezinden pudrasina kadar aldım ne olur ne olmaz zaten netten bi günde de tamamlarsin kıyafet cok aldim ben ama cok almaya gerek yokmuş cok geliyormus..battaniye cok kullaniliyormus

orası öle de benm daha çook büyümedi hafiften belli kilom kapatıyor sanırım :)) gören hamilemiyim kilom muı anlamaz hahahahah
Benm hamile olduğum da anlasilmiyor küçük bi göbiş var gecen biri doğum yaptinmi sen dedi yok daha var dedim ee karnın nerede diyor

İçinizde en yavaş benim galiba çanta takımını aldım hastane çıkışı bi tane ve 5 6 takım zıbın falan bir de battaniye örüyorum yarı oldu bi haftada bu kadarcık

Benm hamile olduğum da anlasilmiyor küçük bi göbiş var gecen biri doğum yaptinmi sen dedi yok daha var dedim ee karnın nerede diyor
Canım merhaba sen akropole gıdıyorsun devam mı Nurten hanımla dogumu falan konuştunuz mu hiç

kaç yaşındasın da saçlar öle beyazladı canımm,hadi yaa benim hala oluyo alyansım,demkki daha bi şişme olmadı bendee,aman olmasınn yaa

günaydınnnnn,kısa bi eşimle geziden sonra yeniden aranızdayımm nasılsınız güzel anneciklerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…