Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hmm guzel haberler verelimdee 2 hafta sonraa olsunn yaa bugun bugun sancilarim var normall mii:sly: bilmiorum

inanmıyorum bende sancı çeken var mı benden başka diye bi bakayım dedim ilk senin yazını gördüm.. benim sancım var :KK43: karnım resmen organlarım yer değiştiriyor çok hissediyorum sağ ya da soluma yatamıyorum düz yatmam lazım o zamanda çok yatınca belime vuruyor.. bugün dr a gidicem bu aradan ben 10. haftadayım sonucu yazıcam gelince sana

Gunaydın annişler.ben hamileliğimden beri ilk defa rüyamda bebiş gördüm.yüzü gözümün önünden hiç gitmiyoya😀😀😀😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydım canımmm... aynı bende geçen hafta gördüm rüya erkek bebekti bana benziyodu,o kadar etkilendim ki uyandığımda bebeği aradım vala...çok gerçekçiydii..:KK16::KK16:

günaydım canımmm... aynı bende geçen hafta gördüm rüya erkek bebekti bana benziyodu,o kadar etkilendim ki uyandığımda bebeği aradım vala...çok gerçekçiydii..:KK16::KK16:

Valla şuan bende öyleyim resmen gülerek uyandm.benimki kızdı.boyle goğsumde yatıyodu .kokusu burnumda sanki. inşallah saglıklı sıhatlı ve kalbimize göre olur.😀

Valla şuan bende öyleyim resmen gülerek uyandm.benimki kızdı.boyle goğsumde yatıyodu .kokusu burnumda sanki. inşallah saglıklı sıhatlı ve kalbimize göre olur.😀

evet öyle rüya görünce insan daha çok hevesleniyo... inşallahh hepimizin gönüne göre verir allahımm :KK16::KK16:

evet öyle rüya görünce insan daha çok hevesleniyo... inşallahh hepimizin gönüne göre verir allahımm :KK16::KK16:

Amin inşallah canım.herkez için bütün kalbimle dua ediyorum valla

yokk cnm yasitmisizz istee ne guzell:) tabiki bizden buyukler daha tecrubrubelidirr hele 2 yada 3 cocuguu olanlarr :)

merhabalar bende 27 yaşındayım 2. bebeğim olacak nasip olursa suan 10 haftalığız. kızım var bir tane oda 5 yaşına girecek rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

merhabalar bende 27 yaşındayım 2. bebeğim olacak nasip olursa suan 10 haftalığız. kızım var bir tane oda 5 yaşına girecek rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

Amin canım inşallah

aminn canim aminn :) Rabbimiz seninkinide kucagina almayii nasip etsinn Rabbimiz evlatlarimizi bize seninkinide sana bagislasin cnm:KK66:

Kızlar aranızda istanbul avcılar hospital a giden varmı

bnmki dee 10+1 cnm :KK70: aynii kalmisizzz bi gun ara varrr nee guzell Rabbimizz korusun :nazar:

aa harika çok sevindm :)) bnm son adet tarijim 15 marttı doktor 20 -25 aralık arası doğar alalh nasip ederse dedi... 10 haziranda 2 li test için gideces sz ne alemdesinz bakalm :KK9:nazar::nazar::KK1::KK1::KK1:

Bişey sorcam annışler.ben doktora gttıgımde atıyorum 7 haftalık dıyo. bi iki hafta tekrar gıttgmde 8 yada 9 gaftalık dıcene yine 7 haftalık dıyo yada fazla söyluyo.yanı her hafta yanlış söylüyo.ben her dedıgınde not alıyorum benım hesabımla onun soylediği tutmuyo.yanı anlam veremedim.sizce napmam lazım.yarn başka bi doktora gidicem

Bişey sorcam annışler.ben doktora gttıgımde atıyorum 7 haftalık dıyo. bi iki hafta tekrar gıttgmde 8 yada 9 gaftalık dıcene yine 7 haftalık dıyo yada fazla söyluyo.yanı her hafta yanlış söylüyo.ben her dedıgınde not alıyorum benım hesabımla onun soylediği tutmuyo.yanı anlam veremedim.sizce napmam lazım.yarn başka bi doktora gidicem

geç yada erken döllenme olabilir,değişiklik gösterebiliyo 1 hafta falan bazen ama sürekli olur mu bilmiyorum...ben ilk gittiğimde 4 gün geride söyledi sonra 2 hafta sonra gittiğimde tam doğruydu.. ben dedim de tutmuyo diye 3-4 gün ileri yada geriden gelebilir,önemli değil o dedi.

Benimde aynı şey başıma geldi doktorumu değiştirdim cnm. 3 haftadır 7 haftalık dedi:) Şimdiki doktorumda bi sıkıntımız yok çok şükür.

geç yada erken döllenme olabilir,değişiklik gösterebiliyo 1 hafta falan bazen ama sürekli olur mu bilmiyorum...ben ilk gittiğimde 4 gün geride söyledi sonra 2 hafta sonra gittiğimde tam doğruydu.. ben dedim de tutmuyo diye 3-4 gün ileri yada geriden gelebilir,önemli değil o dedi.

Anladm canım.ben zaten tek doktora gıtmıyorum bı ozele bi aile doktoruna gıdıyorum ıkısıde takip etsn dıye.yarn kontrolum var kanszlık cok vardı bende ıgne ilaç kullandm bakalım işte yarn bellı olcak.bide aile doktoru kaç haftalık dıcek onu merak edıyorum

Anladm canım.ben zaten tek doktora gıtmıyorum bı ozele bi aile doktoruna gıdıyorum ıkısıde takip etsn dıye.yarn kontrolum var kanszlık cok vardı bende ıgne ilaç kullandm bakalım işte yarn bellı olcak.bide aile doktoru kaç haftalık dıcek onu merak edıyorum

evet öyle karşılaştır ve sor doktorlara canım,bu senin hakkın neden ilerde geride diye... inşallah ilaçlar işe yaramıştır...

evet öyle karşılaştır ve sor doktorlara canım,bu senin hakkın neden ilerde geride diye... inşallah ilaçlar işe yaramıştır...

Canım sen 11. haftadasın galiba kan tahlili istedimi doktorun. Hemoglabin, tsh.. vs diye. Ben 10. haftadayım yaptırıp gel dedi özel olduğu için kendisi yapamıyormuş. Aç karna mı gidiliyor?

X