Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ya sabır dieyim o zaman:) daha yeni aradi 3g li olarak adam beni unuttu iyice.bebise sardi ogluma iyi bak deyip duruo Rabbimiz korusun bebislerimizi
hep aynı erkek milleti işte,bizimkide bişi ye diyo yemem deyince bebiş iiçin diyo hemen,bişi alsa bebiş için oluyo bi bakış atıyorum ikinizee diye çeviriyo aminnn canımm

hep aynı erkek milleti işte,bizimkide bişi ye diyo yemem deyince bebiş iiçin diyo hemen,bişi alsa bebiş için oluyo bi bakış atıyorum ikinizee diye çeviriyo aminnn canımm
Ahh bnmki.yanımda olsa ben güzel bakış atarim.daa elime gecmio.istee uzaktan uzaktan konusuo istee

Kiz anaaam yemegii fazla kacirinca karnimin üzerine oturamiyorum.hatta yatinca bile midem sikisio yaaa kızlar sizde de böyle oluyor mu yaa

Kiz anaaam yemegii fazla kacirinca karnimin üzerine oturamiyorum.hatta yatinca bile midem sikisio yaaa kızlar sizde de böyle oluyor mu yaa
bana arad oluyo vala az fazla yesem,nefes alacak yer yok sanki karnımda.artık oturmakda da zorlanıyorum ya karnım büyüdükçee

heheh uzakdan bakış at sendee
uzaktan atsamm olmaz anacim.yanımda.olmaliki.gosteririm cok özlüyorum valla. Bi yandan da.bebis icin iyi disarida olmasi diorum ne bileyim yaa cok şükür oglusum benimle amaa Rabbimiz korusun bak teyzesi yazdigi yerde bi ora bi bura gidip gelio kimi hareketli oluo kimide hareketdiz bugün hic oynamadı ama aksam olunca da tepik ustune tepik ne zaman düzene girecek acaba yss

şükür canımm bırakmıyolar biiz melekler bende anlamadım ki bi gün çok bü gün az hareket ediyo,böle devam edecek herhaldee ,gün boyu bekledim geçen gün tık yok,doktora gittim adama ultrason cihazını karımda gezdirirken tekmeliyo doktora göre sert bakışları varmış,dedim ahanda babası,zaten ultrason fotosunu gören babaya benzetiyo

aynenn bnmkinide öyle benzetiolar kizzz

Aynen benımde öyle oluyor csnım .. Karnımın üstünden egilemıyorum artık.. Baya baya ağırlaştım sın 2 haftada .. Bu arada kızlar , ankaralı kızlar babymallde ve baby marcde prime prenuım care bebek bezleri 26 tl en uygun burada gördük .. Aklınızda bulunsun

canlarımmmm,ne olur bana bi öneri verin,2 gündür midem çok fenaa,ekşime oluyo gibi,sanki bişi dokunmuşda boğazıma kadar geliiyo gidio gibi...

Bndede öyle oluyor en fazla göbek deligine çıkıyor ama gecrn persembe dr um bi sorun olsa söylerdi dimi yaaa ben hep aşağıda hissediomm
tabii söylerdi merak etme bazen benimki de aşağılarda o kadar çok aşağıda ki korkma doktor yer çekimi var illa ki aşağıya inecek dedi erken doğum tehlikesinde daha farklı oluyor diye biliyorum rahimde açılma oluyor

canlarımmmm,ne olur bana bi öneri verin,2 gündür midem çok fenaa,ekşime oluyo gibi,sanki bişi dokunmuşda boğazıma kadar geliiyo gidio gibi...
ben lansor kullanıyorum aç karnına içiyorum gün boyu taş gibi mide
yoksa bu ekşimelere yanmalara dayanamıyorum gebeler için uygun kullanımı ama doktoruna sorman daha iyi

ben lansor kullanıyorum aç karnına içiyorum gün boyu taş gibi mide
yoksa bu ekşimelere yanmalara dayanamıyorum gebeler için uygun kullanımı ama doktoruna sorman daha iyi
aynen yaa dayanılmıyoo canımm gece kaç kere uyandım uykudan acıdan.ama şükrediyorum napayım tek sorun bu olsunn

Kızlaar bugün gittim doktora 730 gr olmuşuz çok iyi dedi hatta grafikte de gösterdi normalin üstünde dedi maşallah kızıma 2 günde toparlamış benim tıkınmalar işe yaradı demek yine kıpır kıpırdı kızım doktor şeklini bile anlayamadı kafasını aradı bikaç dk

maşallahh kızınaa
hehehe çok hareketli olucak demekki

maşallahh kızınaa
hehehe çok hareketli olucak demekki
Evet sabah bir saat kadar sancım olmuştu onun da nedeni tekmelermiş bizim kız anasına hiç acımıyo bikaç saat hareket etmezse kork dedi doktor hareketli olması daha iyiymiş. napalım üç ay daha tekme yicez bebişlerimize can feda değil mibu arada ben de ilk alışverişimi yaptım çanta takımı aldım 5 li fıstık yeşili

tabi yaaa herşeylerine katlanırızz yeter ki sağlıkla doğsunlar bebişler hayırlı olsun foto yok mu foto

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…