Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hımm iyi bari kilo almışsınn, bundan sonrada alırsın canımm merak etme,bende yeni başladım kiloları almaya sonn 1,5 ayda 4-5 kilo aldım valaaa :KK48:
İyi bence çok almamışsın ben ayda bir iki kilo alıyorum o da bebeğe yarıyo diye düşünüyodum görüntümde bi değişiklik yok çünkü çatlak falan da yok çok şükür.hep bebişlerimiz alsın ya ne yiyosam bebişime yarasın diye niyet edip yiyorum:KK72::KK17:

İyi bence çok almamışsın ben ayda bir iki kilo alıyorum o da bebeğe yarıyo diye düşünüyodum görüntümde bi değişiklik yok çünkü çatlak falan da yok çok şükür.hep bebişlerimiz alsın ya ne yiyosam bebişime yarasın diye niyet edip yiyorum:KK72::KK17:
hep öle valaa,kendime değil bebişe yarasa yeter :KK68:

Hamislerim ddikkatettimde zayiflar daha cok kilo aliyo sanki bnde jkizima 48 le kalip 68 le bitirmistim yinede zayif gozujuyordum boyum uzun olduu icin simdi 56 ile kaldim 60 oldum fazlada almam gibi he buarada her bebegin anatomisi farkli ve degisir kilo alimi uzulmeyin benim kizim 2850 dogmustu tombis yaptim onu zmnla buyudu simdi 4 yasinda zayif ladi ailee de herkes zayif cunki:KK6::KK76:

Hamislerim ddikkatettimde zayiflar daha cok kilo aliyo sanki bnde jkizima 48 le kalip 68 le bitirmistim yinede zayif gozujuyordum boyum uzun olduu icin simdi 56 ile kaldim 60 oldum fazlada almam gibi he buarada her bebegin anatomisi farkli ve degisir kilo alimi uzulmeyin benim kizim 2850 dogmustu tombis yaptim onu zmnla buyudu simdi 4 yasinda zayif ladi ailee de herkes zayif cunki:KK6::KK76:
Maşallah kızına bizde baba etine dolgun ben de küçükken tombişmişim inşl sağlıklı bi kızımız olur bütün işim onu düşünmek valla

Az almissiniz kizlar yaa ben kendime az diyodum:KK43:6kilo almisim bu gune kadar.goruntude bi degisiklik yok allahtan boyum uzun

birkaç gündür zor zamanlar geçiriyorum.perşembe günü kontrole gittiğimizde bebek gebelik haftasıyla uyumlu değil dedi son adet tarihime göre 27 olması gerekiyo ama biz zaten hep bir hafta geriden geliyorduk.bebeğin 25+5 olması gerekirken 25 haftalık çıktı dr gelişim geriliği mi var yoksa bebek mi küçük onu bir ay sonraki ölçümlerinde anlarız dedi..eve geldim sabaha kadar agladım içime bi yangın düştü sanki nefes almak bile zor ve bi okadar ağır geliyordu artık sanki bütün dünyam başıma yıkıldı.ertesi gün başka dr gittik oda bebek 25 haftalık dedi ama bi gelişim geriliğinden bahsedemeyiz gebeliğim boyunca 5 kilo almıştım bebeğin kilosu 719 gr ben minyon tipliyim bebek küçük dedi.hayatımda yaşadığım en acı olayların başındaydı artık bi gün ömrümü aldı resmen hala etkisi altındayım ne zamn aklıma gelse ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.Allahım dilerim başka dertler aşamadığımız sıkıntılar vermesin.

benimki de göbek deliğimin hep altında hatta iki kasığımda atıyor pıt pıt yan yatıyor dedi doktor untrasonda da hep yan duruyor
Bndede öyle oluyor en fazla göbek deligine çıkıyor ama gecrn persembe dr um bi sorun olsa söylerdi dimi yaaa ben hep aşağıda hissediomm

benim bildiğim kocaya haram olmuyor yanlışlıkla sütün tadını bile alırsa bi sıkıntı olmaz diyor alimler bi ara çok merak etmiş bi araştırma yapmıştık üni deyken..
Kiz harammi bilmiomzaten benim kocis 40 gün olmuş şehir disinda ben merak ettim istee ama bi daha yapmam ahh ahh biz kadınlar daki bu merak:)

evet canımm ben hamile olduğumdan beri eşime yasak tonbullar :KK48::KK48: bişi olmaz diyo ama yine de dokundurtmuyorum :KK48:
Kizz ben kocis yüzü görmüyorum kii 40 gün oldu yanii yasak olmasada goremio adam:KK70: ahh ahh hem babasini hemde bebisini bekleyerek geçiyor omur

Bende göbek deliğimin altında hissediyorum.yada sağ solda tekmeler doktorda cuma günü kontrolde başı aşagıda dedi.demekki sağda solda hissettiğim eli ve ayakları .benimli birde sağa sola yatmama izin vermiyor şimdiden inatçı yani.
Hmm demek öyle zaten persembe günü gittim hani asagida olsa söylerdi dr . Ya bide mesala sağımdan sola ve sf oldan saga dönünce ayaga kalkinca rahim bölgelerimde hafif agrilar oluo sizdede varmi

Kızlar doktorunuz yatış pozisyonu hakkında birşey söledimi özellikle 28. Haftadan sonra için.
Bnm dr 30 uncu haftaya kadar uzun olmamak şartıyla ayaklari havaya kaldir oyle dinlen dedi ama uyku pozisyonu hakkında bilgi vermedi arada sirt üstü de yatıorum.ama Rabbimiz esirgesin hepimizkinide yaa

birkaç gündür zor zamanlar geçiriyorum.perşembe günü kontrole gittiğimizde bebek gebelik haftasıyla uyumlu değil dedi son adet tarihime göre 27 olması gerekiyo ama biz zaten hep bir hafta geriden geliyorduk.bebeğin 25+5 olması gerekirken 25 haftalık çıktı dr gelişim geriliği mi var yoksa bebek mi küçük onu bir ay sonraki ölçümlerinde anlarız dedi..eve geldim sabaha kadar agladım içime bi yangın düştü sanki nefes almak bile zor ve bi okadar ağır geliyordu artık sanki bütün dünyam başıma yıkıldı.ertesi gün başka dr gittik oda bebek 25 haftalık dedi ama bi gelişim geriliğinden bahsedemeyiz gebeliğim boyunca 5 kilo almıştım bebeğin kilosu 719 gr ben minyon tipliyim bebek küçük dedi.hayatımda yaşadığım en acı olayların başındaydı artık bi gün ömrümü aldı resmen hala etkisi altındayım ne zamn aklıma gelse ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.Allahım dilerim başka dertler aşamadığımız sıkıntılar vermesin.
canim oncelikle kendini daraltma bebeginide uzersin olabilir farklilik bunu dusunme ve de soluna yatki ddaha iyi gelisir bebegin kan akisimiz sagdanmis ve saga yatmak iyj degilmis tamammi sikma canınii gecer bugunler heder etme duani et her ultrasonda farkljlik normalmis ve hep. Gercekten hangi gun yumurtladik bilemiyolsr

Ya kizlar dun doktor bana kilosu icin 640gr defi.haftasina gore normal dedi ama hwrkesin benden fazla.anlamadim kucuk mu ki?

geçmiş olsun canım yaaa :KK43: sıkma canını bişi olmazz allahın izniylee,

Cnm bnm Rabbimiz bebislerimizi bize bağışlasın ins üzülme belki de hersey normal çıkacak dr zaten önemli girse bi.ay sonraya atmaz bencee

X