Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Süpermiş ya benim zaten bursaya gidesim var bu aralar. Ankarada da vardır öyle bi çarşı ama ben bilmiyorum bilen varsa yazsın bayanlaarr
Evet yaa cok iyimiş ankaralı bayanlar bizim gibi yenılere yardım edin lütfen .. Ankara'da avm harici bilemiyoruz bi yer .. Bende bilmıyorum ama yarın annemle babam geldi memleketten ulusa gidicem çıkrıkcılarda bebek mağazaları varmış . Bide suluhanda bebek süslerine bakıcaz .. Bilen arkadaslar , oralardan alanlar var ise yardımcı olursa sevınırız

aminnn benimki fazla uyuz bana benzeyecek tabi diyo bende diyorum tıpkı bana benzerse o zaman görürüm ben seni diyee
Aovvv iyimis valla bizde surasi sana burasi bana benzesin diyoruz anlasiyoruz yani ama bana benzerse fena da olmaz yani

Kizlar teyzemizz bize bu battaniyeyi islio tek süslerimiz kaldii ins oglusumu bunun icine.saricamm :) Rabbimiz in izniyle

Eklentiler

• images-6.jpeg
    11,7 KB · Görüntüleme: 62
Maşallah ne guzel becerikli teyzoşlsr var. Benımde hiç yok el becerım ahh olsa neler yaparım kızıma
cnm.bende fazla bilmiyorum ama burada ilk bebegin kirkligini kiz tarafı.yapar.annemler cevre falan yapio iste biseyler ama kayınvalidemlerde ses yokk :/

Bende el becerisi var yaparım böyle şeyler ama üşeniyorum ya başkalarından bekliyorum hep

Amin cnm :) herkes bebise biseyler almama izin vermi yoo ya
olsun canımm biraz daha zaman geçsin hepi haalledilir,bende başladım kıyafet bölümü bitti oğluşumun.şimd, ara verdik araba aldığımız için,biraz geçsin de bakım alışverişine geçeceğimm.bi alınmaya başlanınca hemen bitiyo yaa,önemli olan ne alacağına karar vermek.

He yaa doğrudur sagsalim alalim kucagimizada :) daha 3 ayimizz varr

Kızlar merhaba hepınıze cumartesı seker yuklemesı yaptırdım troıd ıdrar falan hepsı kotu cıkmıs doktorum aradı bugun oncekı hamıleleıgımdede cıkmıstı ama ılac kullanmamıstım sımdı ılac verdı cok gerıldım

geçmiş olsun canımmm sen düzenli ilaçlarını iç inşallah düzelirr

Üzüldüm geçmiş olsun kontrol altında olduğu sürece bi sorun çıkmaz inşl içini ferah tut stres yapma. Bana da bugün doktor şeker yüklemesi yapalım dedi mutlaka gerekliymiş yarın falan yaptırcam mecbur ama hiç istemiyorum kusarım diye

bebek arabası değill bildiğin araba aldık demek istemiştim..zıbın olarak 5-6 tane aldımm,tulum da 4 tane falann

bebek arabası değill bildiğin araba aldık demek istemiştim..zıbın olarak 5-6 tane aldımm,tulum da 4 tane falann
Hayırlı olsun arabanız o zaman bebek de varken araba olması cok daha iyi zaten kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah .. Yeni doğan olarak benımde 4 tane alt üst takım , 2 tulum var ee bide hastane çıkışında tulum ve altüst yıne çıkcak.. 0-3 ay daha almak lazım mı kafam karıştı cok mınık de alıp kullanmazsak yazık , az oluncada cok mu değişir bılemedim tecrubesizlik işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…