Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Biraz tebessüm etmiş gibi geldi bana maşallah demeyi unutmayın hee

oyy maşallahhh
evet sanki bi gülümseme olmuş bebişdeee aldığın fıstık yeşil takımın fotosunu da koysan bizede fikir olsaa
Happy baby markası çok pahalıya kaçamıyorum ben optimumdan aldım 100 lira

Eklentiler

• PhotoGrid_1410171794134.jpg
    305,7 KB · Görüntüleme: 46
Evett cnm aslında dr az az sıksık yee dio da işte benimki tam tersi oluo cok cok yiyorum ama sadece öğünlerde

güzelmiş güle güle kullanın bebişlee
Sağol canım şimdi sırada çantayı doldurmak var geceliği bi türlü bulamadım uzun bişey arıyorum pamuklu da olmalı bi de bebiş için yeni doğan setine karar veremedim o kadar çok çeşit var ki kafamız karıştı almadan döndük

evet yaa şu gecelik işini nasıl haletcem bbende bilmiyorum,gecelik mi alsam pijama mı karar veremedim bi türlü

evet yaa şu gecelik işini nasıl haletcem bbende bilmiyorum,gecelik mi alsam pijama mı karar veremedim bi türlü
Bence kesinlikle gecelik almalıyız çünkü doğumdan önce ve sonra içimize bakıp bişeyler yapıyolar pijamayı nasıl giyip çıkarcaz ben ablamgilde çok şahit oldum pijamanın altını giydirmiyolar bile. Nette de hiç çeşit yok mecbur çarşıyı gezmek lazım

bnde gecelik hiç sevmiyorum,bi tane gecelik birde pijama alayım bari de hangini giydirirlerse giyerim,evet pijama alta bakınca zor olurrr

bnde gecelik hiç sevmiyorum,bi tane gecelik birde pijama alayım bari de hangini giydirirlerse giyerim,evet pijama alta bakınca zor olurrr
Ben de hiç sevmem gecelik ama,mecbur alcam bi sabalıklı takım bi de tek alcam bakalım bulabilirsem

Ben dün dagiye baktım bi çeşit var o da sabahlıkla beraber 260 civarı tutuyo çok pahalı geldi bana sonuçta başka gün giymem ben onu
çok pahalıymış gerçekten deee yanii bi doğum ve az sonrasında belki giyilebilir,sonra giyilmeyecek bişeye o kadar para vermem bende

çok pahalıymış gerçekten deee yanii bi doğum ve az sonrasında belki giyilebilir,sonra giyilmeyecek bişeye o kadar para vermem bende
Kizlarr ben 1tane gecelik 4 tane pijama takimi aldim.gecelik mutlaka olmali defi dogum yapanlar.kayinvalidemler bursada hrpsini orda kapali carsidan aldim.gecelik 20 tl.sirin bisi.bence pijamacilara camasircilara bakin.markalar cok pahali.3lu takim aldim pijama ve sabahliktan olusuyo bi o pahali 100tl.fotolarini cekeyim de vakin

evettt foto çekde koy canımmmm

Süpermiş ya benim zaten bursaya gidesim var bu aralar. Ankarada da vardır öyle bi çarşı ama ben bilmiyorum bilen varsa yazsın bayanlaarr

Evet her dr gittigimde dr um bakio ins vaktinde hayırlı sağlıkla gelir Rabbimiz in izniyle bebislerimiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…