Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hımm anladımm,bende sırt üstü yatmıyorum rahatsız oluyorum ama artık sağa sola yatınca da aşırı baskı oluyo gibi,dönüp duruyorum.daha 3 ay var ne yapacaz bilmem geçmiş olsun bu arada
Teşekkür ederim canım galiba uykusuz geceler baslıyor benim sırt agrısı olmasa şükür baska sorun yokda. Uyanık sıpa sola döndürmüyor.videosundan belli uyuzcan bir görsen gözler acık bizi dinliyor.gözlr her yöne oynuyor.komik ya

hahahha sizi sıkı takibe almış anlaşılan,yandınızz amannn allah başka sıkıtı vermesinn,sırt ağrıları da nrmal gebelikde,napalımm çekecezz bi müddet

bizimm alt açmamızz

Eklentiler

• BeFunky_SAM_4109.jpg.jpg
    374,5 KB · Görüntüleme: 22
Yazının alt kısmı uçtu ahaha ilk defada böle bişey oldu forum iyice kafayı yedi nese son oöarak doktorumuz erkek dedi için yyeniden alcam hastane çıkışı ve alt açmayı

Kizlarrr ben de herkes aralik annelerine gitti sanmistim.iui topigimizi guncel tutalim

Çok güzelmiş canım iyi günlerde kullansın bol bol çiş yapsın

Benim alt açmamı görseniz gülersiniz çünkü ben kız diye aldım.pembiş ayıcıklı ayı postu gi
anommmm ayııcıklı mııı,birde pempişşş,mecbur yeniden alırsın canımmm,sağlık olsunn bebiş yada doktor şaka yapmış sizee

Kizlar ya bide dun 640gr dedi.normalmis ama hamile gunlugumde 790diyo.kafam karistii

Keyifleriniz nasil kizlaer?benim karnim cok agriyo bugun.dun 3kere ultrasona girdim bebisim donmedi diye cok bastirdi doktor ondan mi bilemedim
keyiflerr iyi çok şükürr ondan da olabilir ama rahatsız edeceke kadar çoksa bi ara sor derim doktora

Kizlar ya bide dun 640gr dedi.normalmis ama hamile gunlugumde 790diyo.kafam karistii
Benim de cuma günü 670 gr dedi çok kafaya taktım önceki kontrollerde hep burdakinden yüksek olurdu ben de kendimi yemeğe verdim napayım

Ya doktor olmasi gerektigi gibi defi.burda mi bi hata var acaba?
Ben de anlamadım bana da ultrasoncu normal dedi pazartesi kontrolüm var doktora sorcam grafikten gösteriyo benim doktor normal gelişimi gösteren grafik sizinki şurda diye onu görmeden rahat etmicem galiba

kızlar ben çarşamba gitmiştim o zaman 25+3 dün bebeğim de 830 gram civarındaydı,sordum gayet normal,gelişimiyle kilo orantılı dedi,ben sizden öndeyim ya hafta larak bence normal sizin bebişlerin kilosu daa

kızlar ben çarşamba gitmiştim o zaman 25+3 dün bebeğim de 830 gram civarındaydı,sordum gayet normal,gelişimiyle kilo orantılı dedi,ben sizden öndeyim ya hafta larak bence normal sizin bebişlerin kilosu daa
İnşallah öyledir canım. ben bi de çok iştahsızım insan vicdan azabı çekiyo iki gündür zorla tıkınmaktan bihal oldum

tabi zor olur ölee,iştahsız olmak,kaç kilo aldın hamilelikde
Ben geçen yıl evlenene kadar hep zayıftım 46 kiloydum evlendim kilo aldım
hamile kaldığımda 58 kiloydum bulantı falan derken 52 ye kadar düştüm ama bebek hep normalin üstündeydi şuan 57 civarındayım

Ben geçen yıl evlenene kadar hep zayıftım 46 kiloydum evlendim kilo aldım
hamile kaldığımda 58 kiloydum bulantı falan derken 52 ye kadar düştüm ama bebek hep normalin üstündeydi şuan 57 civarındayım
hımm iyi bari kilo almışsınn, bundan sonrada alırsın canımm merak etme,bende yeni başladım kiloları almaya sonn 1,5 ayda 4-5 kilo aldım valaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…