Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bugün öğleden snra doktor kontrolüm var çok heyecanlıyımmm keseden snra ilk kez gidiyorm 10 haftalk oldum miniğimleee tanışacağızzzz çok heyecanlıyım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın canım
hadi hayırlısı
güzel haberlerle gel

kadınlar kulübünü hep takip eden fakat yeni üye olan bir anne adayıyım sabahtan beri cevap yazmaya çalışıyorum yeni becerebildim. 9 haftalık hamileyim fakat hiçbir belirtim yok bulnatım kusmam ve aşermem olmuyor hastanede çalışıyorum ve nerdeyse her hafta bir bahne ile ultrasona giriyorum ama bu sefer doktorum kızdı ve 12. hafta gel dedi ama ben sabredemiyorum bu belirsizlik sizce normal mi ?

göğsümdeki hassasiyette 3 gündür yok pazartesi günü meleğimi görmüştüm tekrar doktora gidemiyorum kızacak diye :26:

yazdığımız yorumların altında alıntı ile cevapla var ona tıklarsan istediğin kişiyede cevap verebilirsinn
sen her hafta giriyorum diyosun birde beni düşün en son 10 mayısda gittim doktor 2li test için 4 haziranda gel dedi,daha 2 haftaya yakın günüm var ama sabrediyorum.benimde bulantım azdı şimdi hiç kalmadı gibi bişey ama düşünmemeye çalışıyorum iyi düşünmek gerek ki iyi olsunn

bağlantı sorunu deyip duruyor gönderemiyorum cevap
Rabbim sabrımızı arttırsın inşallah
ben 2 li ve 3lü testleri yaptırmayı düşünmüyorum zaten pimpirikliyim kendimi yer bitiririm sonuçlanıncaya kadar

arada oluyo evet göndermiyo cevap...
amin canımm .bende çok kafama takarım ama yaptırcam çünkü biliyorum kendimi yaptırmayınca 9 ay boyunca keşke yaptırsaydım içim azda olsa rahatlasaydı diye korkup durucamm

hayırlısı canım inşallah herşey gönlünce olur gerçekten hem güzel hem heyecanlı hemde kritik dönemler bunlar
acaba bugün tekrar doktoruma gitsemmi

hayırlısı canım inşallah herşey gönlünce olur gerçekten hem güzel hem heyecanlı hemde kritik dönemler bunlar
acaba bugün tekrar doktoruma gitsemmi

aminn canımm inşallahhh tek isteğim bu hep güzel haberler verelim birbirimizee
çok takıyosan git ama bence gerek yok,vala benimde belirtiler gitti gibi sen böyle telaş yapınca vala bende telaş yapıyorum, ama senin belirtiler önceden çok muydu? benim aşırı olmadı hiç şimdi de yok gibi bişi

bence göğüsteki hassasiyet bir ölçüt değil yani geçmesi vücudunun gebeliğe alıştığıını da gösterebilir.. yine de dr a sor ultrasona almasa da.. ben 10. haftadayım arada geçiyor göğüsümdeki sızlamalar... bazen hissediyorum bazen hissetmiyorum dr um vücudun belli bi zaman sonra hassasiyeti hiç hissetmiceksin dedi

bende de baştan beri belirtilerim yok gibi o yüzden her hafta ultrasona girmeye çalışıyorum ama normal herhalde ben annemi kaybedeli 2 yıl oldu birilerine sorma isteği oluyor herhalde o yüzden bilmiyorum sen telaş yapma bakma bana ben herşeyde böyle pimpirikliyim:26:

wala bende yaptıracam en azından bi önlem bi tedawi bişi wardır illa kötü seneryo ile karşılaştığımzdaaa erken teşhis herzaman hayat kurtaror bunu hepimiz biyerlerden illaki duymuşuzdur onun için herkese yaptrmasını tawsiye esiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet aynen, en azından allah korusun ama öyle bi ihtimal dahi olsa insan kendini ona göre alıştırır

kızlar 2014 aralık annelerinde okudum amerikada uygulanan cinsiyet testiymiş.10.haftadan sonra..gerçi ne kadar doğru bilmiyorum ama öylesine denemeye karar verdim. yapılışı şu sabah kalktığınızda ilk idrarı pet bardağa yapıp 10 dakika bekliyomuşuz,idrar yeşile dönerse erkek,turuncuya dönerse kız oluyomuş...kimler yapıcak yarın sabah bakalımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…